Euro Truck Simulator 2'nin 1.34 Güncellemesi ile MAN TGX Euro 6 Aracı Eklendi!
Connect with us

ETS 2 Genel

Euro Truck Simulator 2’nin 1.34 Güncellemesi ile MAN TGX Euro 6 Aracı Eklendi!

Yıllardır beklenen araçlardan biri olan MAN TGX Euro 6 an itibariyle 1.34 güncellemesi ile eklendi. SCS Software, 2019 yılının ilk güncellemesinde daha önce söz verdiği çekiciyi oyuna ekliyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Euro Truck Simulator 2’nin 1.34 Güncellemesi ile MAN TGX Euro 6 Aracı Eklendi!

Yıllardır beklenen araçlardan biri olan MAN TGX Euro 6 an itibariyle 1.34 güncellemesi ile eklendi. SCS Software, 2019 yılının ilk güncellemesinde daha önce söz verdiği çekiciyi oyuna ekliyor. Bu küçük bir bakım güncellemesi ancak araç departmanının uzun süredir üzerinde çalıştığı MAN TGX çekicisinin Euro 6 modelini de içeriyor. Büyük şeylerin planlandığı 1.35 güncellemesi ise son canlı yayında belirtildiği gibi ilkbahar mevsiminin sonunda çıkacak.

 

MAN TGX Euro 6

ETS 2’nin MAN TGX Euro 6 çekicisi 3 kabin ve 8×4 ağır nakliyesi şasi de dahil toplamda 6 şasi türü ile geliyor. MAN firmasından elde edilen verilere göre tasarlanan aracın videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Birkaç yıl önce Efficient Line 2 sürümünde sınırlı referanslarla çalışmalara başlanmıştı. SCS burada bir yıldan fazla bir süreyi bütün şasileriyle çıkarmak istediği için çeşitli kaynakları kovalayarak geçirmiş. Birkaç ay önce MAN firmasından CAD dosyalarını elde ettiğini de açıklamıştı. Böylece daha güçlü verilerle daha yüksek ve doğru bir model ortaya çıkarmayı başarmışlar. Gelecekte şu an güncel üretim modeli olan Efficient Line 3 de dahil edilecekmiş.

 

 

 

ETS2 – 1.34:

  • MAN TGX Euro 6
  • Zaman bölgesi alanları düzeltildi – Kaliningrad bölgesi, RU (Beyond the Baltic Sea DLC gerekir)
  • Birçok çeşitli harita düzeltmeleri ve iyileştirmeleri

 

ETS 2 – 1.34 Güncellemesi ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Reklam
1 Yorum

1 Yorum

  1. Simülasyon Türk

    Simülasyon Türk

    Şub 8, 2019 at 15:00

    Başta açık beta olarak belirttik metinler önceden hazırdı kusura bakmayın düzeltildi 🙂

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Genel

ETS 2 için 1.35 güncellemesinde İtalya’nın Sardunya Adası eklenecek

Çok yakında çıkmasını beklediğimiz ETS 2’nin 1.35 güncellemesi ile birlikte İtalya DLC’si için Sardinya adası eklenecek. Aylar önce ilk teaser fotoğrafı paylaşılmış ve hakkında başka bir şey açıklanmamış, topluluktan tahmin etmeleri istenmişti. An itibariyle SCS Software resmen duyurdu.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

ETS 2 için 1.35 güncellemesinde İtalya’nın Sardunya Adası eklenecek

Çok yakında çıkmasını beklediğimiz ETS 2‘nin 1.35 güncellemesi ile birlikte İtalya DLC‘si için Sardinya adası eklenecek. Aylar önce ilk teaser fotoğrafı paylaşılmış ve hakkında başka bir şey açıklanmamış, topluluktan tahmin etmeleri istenmişti. An itibariyle SCS Software resmen duyurdu. İtalya DLC’si sahipleri 1.35 güncellemesine Akdeniz’in en büyük ikinci adası olan Sardinya’ya erişebilecek. Napoli veya Palermo’dan Cagliari limanına feribotla gidebileceğiz. American Truck Simulator neredeyse her güncellemede buna benzer yollar, şehirler geliyor, düzeltmeler yapılıyor artık bunu ETS 2’de görmek çok güzel. 

Sardunya adasında üç şehir olacakmış. Bunlar Cagliari, Olbia, Sassari ve Bethelem’in Santa Maria kilisesi ile birlikte zeytin ağaçları ve üzüm bağları arasında bir sürü küçük köy bulunacak. Otoyol yerine bol bol küçük kırsal yolların olduğu Sardunya adasında virajlı dağ yolları ile sahil manzaraları arasında TIR sürebileceksiniz. İtalya DLC’sinde zaten şu an Sicilya adası bulunmakta ve bu güncelleme ile ikinci büyük ada da gelmiş olacak. Ancak bu adımdan sonra Vive la France için de Korsika adası beklenmiyor değil!? 😀

 

 

 

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

ETS 2 Genel

ETS 2 ve ATS için 1.35 güncellemesinde yeni yollar ekleniyor

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator’ın yakında çıkacak olan 1.35 güncellemesinde yer alacak yeni yollar tanıtıldı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

ETS 2 ve ATS için 1.35 güncellemesinde yeni yollar ekleniyor
Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator‘ın yakında çıkacak olan 1.35 güncellemesinde yer alacak yeni yollar tanıtıldı.
 
American Truck Simulator için Eugene ve Bend şehirlerini bağlayan OR-58 otoyolu eklenmiş. Bu yol üzerinden Salt Creek nehri kıyısından giderek Odell gölüne ulaşılabiliyor. Varış yerinde ise sisin hemen ardında bu bölgenin en yüksek dağı olan Diamond zirvesi var öteki tarafta ise Willamette Pass Ski-Resort alanını bulabilirsiniz.
 
Oregon DLC’si çıktığından beri OR-140 otoyolu uzayıp duruyor. Bu güncellemede de Medford’tan Winnemucca’ya bir bağlantı olacak. Ve açıklamaya göre Klamath Falls şehir merkezi de yenilenerek büyütülmüş. Eklenen bu yeni yol bizi Upper Klamath gölünden Fremont-Winema milli ormanın derinliklerinden Medford, Nevada’ya götürecek.
 

 

California eyaleti için de yeni bir yol geliyor. Burney adlı küçük kasabanın içinden geçen CA-299 numaralı otoyol bize Redding’ten Oregon‘ın Canby şehrine alternatif bir orta sunacak. Bu yol tarım alanları, kıvrımlı yollar, kavşaklar, manzaralar, dağ kanyonları ve geçitler gibi her şeye sahip olan uzun bir sürüş sunacakmış.
 
Yukarıdaki yeni yollara ek olarak çeşitli değişiklikler ve eklemeler de var. CA-299 otoyolu ile Redding şehrine Interstate ile CA-299 birleştiren bir kavşak ekleniyor ve yine yeni bir garaj ile kamyon galerisi yerleştiriliyor. Ayrıca Yuma şehri de kendi kamyon garajı, kamyon galerisi ve yeni dinlenme alanına kavuşuyor. New Mexico‘da ise Farmington şehrine kamyon garajı ekleniyor.
 
Ayrıca dikkate değer bir gelişme daha var. Yol/trafik levhalarını daha gerçekçi hale getirmek ve iyileştirmek için çok çalışıyorlarmış. Hatta oyun dünyasında eski yollara gitmeyi seviyorsanız GPS’inizi kapatıp yoldaki işaretlere yakından bakarak gidebilirsiniz. Daha önce New Mexico’da ilk kez daha gerçekçi trafik levhalarını barındıran yeni sistem kullanılmış bunun diğer eyaletlere de yaygınlaştırılacağı açıklanmıştı işte bu sürümde California eyaletinde US-95 otoyolu ve Arizona’daki levha sistemi birkaç kamyon dinlenme alanı ile birlikte tamamen yenilenmiş.
 
 
ETS 2 için de yeni yol eklemesi var. Fransa’nın ana haritada ve Vive la France DLC‘sinde yer alan kısımlarına iki ayrı kırsal yol ekleniyor. Bunlardan ilki A10 otoyolu ile A6 otoyolunu bağlıyor ve oranın yakınında Montargis şehrini görüyoruz. İkinci kısımda ise A6 ve N44 yollarını bağlıyor. SCS Software, Fransa’daki kırsal yolların popülerliğinin kanıtlanmasından dolayı bu yeni kırsal yolları da seveceğinizi umuyor.
 
SCS Software olarak bazı bölgele(rin) ortaya çıkmadığını söylüyor. Ve yakında daha fazlasını paylaşacağını yazarak noktalıyor.
 
 
1.35 güncellemesinde ATS için yeni dorseler de geliyor.

American Truck Simulator’ın 1.35 güncellemesinde eklenecek yeni dorseleri tanıtıldı

 
 

Aynı zamanda ETS 2 için de yeni güncellemede dorse geliştirmeleri var.

 

ETS 2’nin 1.35 güncellemesindeki dorse yenilikleri ve geliştirmeleri tanıtıldı

 
 
Euro Truck Simulator 2 forumu için buraya, American Truck Simulator için ise buraya tıklayabilirsiniz.
SimülasyonTÜRK
Okumaya devam edin

ETS 2 Genel

ETS 2’nin 1.35 güncellemesindeki dorse yenilikleri ve geliştirmeleri tanıtıldı

SCS Software dorse haberlerinin ikinci kısmında ETS 2’nin 1.35 güncellemesinde eklenecek olan yeni dorseleri tanıttı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

ETS 2’nin 1.35 güncellemesindeki dorse yenilikleri ve geliştirmeleri tanıtıldı

SCS Software dorse haberlerinin ikinci kısmında ETS 2‘nin 1.35 güncellemesinde eklenecek olan yeni dorseleri tanıttı. Daha önce American Truck Simulator için yeni dorseler burada tanıtılmıştı. Geçtiğimiz hafta 1.35 sürümünün kapalı beta testleri başlamış ve 1 ay sonra açık beta olarak sunulacağı da belirtilmişti. Aşağıda ilk olarak yeni eklenen çeşitli konteyner dorselerini görüyorsunuz. Benzer birkaç tür zaten bulunuyor yeni güncellemede aşağıdakiler eklenecek. Yeni yükler taşınabilecek.

 
Tomruk dorseleri bu güncellemede ekleniyor. Hem kişisel dorse olarak sahiplenebilecek hem de Schwarzmüller paketinde yer alan versiyonu bulunacak. Aşağıda görüldüğü gibi çeşitli özelleştirmelerle birlikte HCT türünü de destekliyor.
 
 
Almanya ve Hollanda’da yapılan başarılı denemeler sayesinde artık çift dorseleri bu ülkelerde de kullanabileceksiniz. Yine görüldüğü üzere dorse için oyunda var olan tüm kombinasyonlar seçilebiliyor.
 
ETS 2 topluluğununun çok istediği Schwarzmüller dorselerinin kişisel dorse desteği de nihayet 1.35 ile geliyor. Aşağıda görüldüğü üzere Schwarzmüller dorse paketini satın alanlar artık oyun içerisinde bunları kişisel dorse şeklinde sahiplenebilecek ve özelleştirebilecek.
 
 
Krone Boxliner dorsesi için 40 feet konteyner taşıyabilen uzatılmış versiyonu yapılmış. 1.35’te bunu da göreceğiz ve elbette aşağıdaki yükleri taşıyabileceksiniz.
 
1.35 güncellemesinde başka neler olacak? Bu tür blog yazılarıyla öğrenmeye devam edeceğiz.
 
 
Euro Truck Simulator 2 forumu için buraya tıklayın.
 
SimülasyonTÜRK
Okumaya devam edin

Categories

F-MAX projesi hakkında tüm ayrıntılar bu sayfada!

Advertisement
Advertisement

Recent Comments

Trendler