Euro Truck Simulator 2 İtalya DLC’sinden İlk Ekran Görüntüleri ve Çıkış Tarihi

22

Euro Truck Simulator 2 İtalya DLC’sinden İlk Ekran Görüntüleri ve Çıkış Tarihi

Bella Italia…

SCS Software geçtiğimiz hafta İtalya haritasını gizemli bir video ile duyurmuştu. Şimdi ise bloguna ekran görüntüleri ile birlikte açıklama yaptı. ETS 2’nin harita tasarım ekibi yoğun bir çaba ile çalışarak zengin tarihi ve modern endüstrisi olan güzel İtalya’yı sunmayı dört gözle bekliyor.

SCS’in harita tasarımcıları açıklamaya göre araştırma aşamalarında yeni bölgeye aşık olmuşlar, birleştirilecek çok çeşitli ortamın olduğunu vurguluyorlar. Uzun dağlardan deniz kıyılarına, bakımlı tarım arazilerinden, daha vahşi ve daha kurak bölgelere kadar, oldukça zorlu bir görevdeler. Apennies’e giden yollar gibi İtalya’nın tipik özelliklerini çarkın arkasından tasvir etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Tüneller ve köprüler, manzara vistaları ve eğlenceli kesimlerle değişerek uzak ufuklara açılıyor.
Tüneller ve köprüler, manzara vistaları ve eğlenceli kesimlerle değişerek uzak ufuklara açılıyor. İtalya’nın coğrafyası ve şekli sonucu yeni DLC’de şehirlerin ve endüstrilerin nispeten yoğunlaşmasına neden olmuş.
Her şey plana uygun olursa Euro Truck Simulator 2’nin İtalya genişlemesini bu yıl sonunda çıkaracaklar. Bella Italia!

An itibariyle ETS 2’nin İtalya haritasının tahmini olarak ne zaman çıkacağı resmen açıklanmış durumda böylece yıl sonunda Vive La France DLC’sinin yıldönümünde yeni bir haritaya daha sahip olacağız. Umarız SCS açıkladığı tarihte çıkarır. American Truck Simulator’ın New Mexico eyaletine dair bir açıklamayı da en kısa sürede bekliyoruz.

Bu ay sonu yapılacak olan Gamescom fuarına SCS Software da katılıyor. Bilginize…

SimülasyonTÜRK

Kimler Neler Demiş?

22 Yorum - "Euro Truck Simulator 2 İtalya DLC’sinden İlk Ekran Görüntüleri ve Çıkış Tarihi"

avatar
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
mytharrow
Ziyaretçi

kesin alcam

arda
Ziyaretçi

mapı gösterselerdi keşke 😀

Murat Camgöz
Ziyaretçi

(KAMU SPOTU) SCS harita çıkarmayı acilen bırakman gerek.

Kamil Cihan Sipahi
Ziyaretçi

Bunlarla uğraşmayı kesip oyuna yeni teknik özellikler getirmeye çalışsınlar. Oyun motorunun teknolojisi çok eskide kaldı. DirectX 11 veya 12 desteklenmeli artık.
Ek olarak neden kokpitte gözükmesi gereken eller ile uğraşmıyorlar anlamıyorum. Çok zor değil onlar için. Kokpit kameralı popüler yarış oyunlarından ilham alsınlar.

Enes Bağlıcak
Ziyaretçi

sana katılıyorum bencede onlar için zor birşey değil ama uğraşmıyolar yeni scania da bi gelseydi ne zaman gelicek bi bilgin varmı

Soner
Ziyaretçi

Harita dlc leri yerine oyun motoru ve gerçekçilik konusunda geliştirmeler yapılabilir . Dinamik hava koşulları, araç kapılarının açılması, çekicilerin kokpit düğmelerinin kullanılabilmesi vs…

Rəşad
Ziyaretçi

aynen şoferin tırdan inmesi doseyi şoferin bağlaması ve neler neler

Kemal
Ziyaretçi

Harika gözüküyor. SCS İskandinavya, Fransa ve ATS ile harita konusunda harika bir ivme yakaladı lakin çıkış tarihi üzdü ki ben o tarihi bile beklemiyorum. En kötü 7382529373 ay sonra çıkar.

Murat Camgöz
Ziyaretçi

salakmısın birader çıkış tarihi yazıyor ya yukarıda

Kemal
Ziyaretçi

Asıl salak sensin mesajımda o tarihte bile çıkmaz, ertelenir anlamında bir cümle kurdum!!!

isimsiz
Ziyaretçi

arkadaşlar ben anlattım ama lafı kim anlıyorki gerçek hayatta olan şeyleri
araç yıkma şöför inme kapı açılma lastik patlama yolun yarısında kalma benzin elle doldurma dorse kapaklarının açılması kış şartları vs çok şey en azından yapıp yapamayacaklarını söylemiyorlar dinlemiyorlar bizi scs ilgimi kaybediyorum euro coac haber yok sıkıyor kamyon tek bildikleri harita oyun atfosmerini değiştirsinler ömrümüz yetermi beklemeye birde çıkıpta büyük güncelleme yapıldı diye güncelleme bile berbat bana göre

Yiğit Özdemir
Ziyaretçi

Abi Volvo’nun bulunduğu resmin solunda feribot gözüküyor. İtalya’da feribotla gidilebilecek neresi var ki? Açıkçası benim aklıma Sicilya adası geldi. Sürpriz olarak Sicilya gelir mi sizce?

Umut 45400
Ziyaretçi

Sicilya olabilir, Sardinya olabilir, veya Fransa’nın Güney’inde bulunan RoRo terminallerine giden bir RoRo gemisi olabilir. Ya da sadece görsel olarak vardır orada.

Yiğit Özdemir
Ziyaretçi

Oyunda feribot iskelelerinin dışında aksesuar olarak feribot gören var mı? Ben açıkçası görmedim de?

Furkan yesil
Ziyaretçi

Kesinlikle alacağım