in , ,

Euro Truck Simulator 2 İtalya DLC’sinden İlk Ekran Görüntüleri ve Çıkış Tarihi

Euro Truck Simulator 2 İtalya DLC’sinden İlk Ekran Görüntüleri ve Çıkış Tarihi

Bella Italia…

SCS Software geçtiğimiz hafta İtalya haritasını gizemli bir video ile duyurmuştu. Şimdi ise bloguna ekran görüntüleri ile birlikte açıklama yaptı. ETS 2’nin harita tasarım ekibi yoğun bir çaba ile çalışarak zengin tarihi ve modern endüstrisi olan güzel İtalya’yı sunmayı dört gözle bekliyor.

SCS’in harita tasarımcıları açıklamaya göre araştırma aşamalarında yeni bölgeye aşık olmuşlar, birleştirilecek çok çeşitli ortamın olduğunu vurguluyorlar. Uzun dağlardan deniz kıyılarına, bakımlı tarım arazilerinden, daha vahşi ve daha kurak bölgelere kadar, oldukça zorlu bir görevdeler. Apennies’e giden yollar gibi İtalya’nın tipik özelliklerini çarkın arkasından tasvir etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Tüneller ve köprüler, manzara vistaları ve eğlenceli kesimlerle değişerek uzak ufuklara açılıyor.
Tüneller ve köprüler, manzara vistaları ve eğlenceli kesimlerle değişerek uzak ufuklara açılıyor. İtalya’nın coğrafyası ve şekli sonucu yeni DLC’de şehirlerin ve endüstrilerin nispeten yoğunlaşmasına neden olmuş.
Her şey plana uygun olursa Euro Truck Simulator 2’nin İtalya genişlemesini bu yıl sonunda çıkaracaklar. Bella Italia!

An itibariyle ETS 2’nin İtalya haritasının tahmini olarak ne zaman çıkacağı resmen açıklanmış durumda böylece yıl sonunda Vive La France DLC’sinin yıldönümünde yeni bir haritaya daha sahip olacağız. Umarız SCS açıkladığı tarihte çıkarır. American Truck Simulator’ın New Mexico eyaletine dair bir açıklamayı da en kısa sürede bekliyoruz.

Bu ay sonu yapılacak olan Gamescom fuarına SCS Software da katılıyor. Bilginize…

SimülasyonTÜRK

22 Comments

Leave a Reply
 1. Bunlarla uğraşmayı kesip oyuna yeni teknik özellikler getirmeye çalışsınlar. Oyun motorunun teknolojisi çok eskide kaldı. DirectX 11 veya 12 desteklenmeli artık.
  Ek olarak neden kokpitte gözükmesi gereken eller ile uğraşmıyorlar anlamıyorum. Çok zor değil onlar için. Kokpit kameralı popüler yarış oyunlarından ilham alsınlar.

  • sana katılıyorum bencede onlar için zor birşey değil ama uğraşmıyolar yeni scania da bi gelseydi ne zaman gelicek bi bilgin varmı

 2. Harita dlc leri yerine oyun motoru ve gerçekçilik konusunda geliştirmeler yapılabilir . Dinamik hava koşulları, araç kapılarının açılması, çekicilerin kokpit düğmelerinin kullanılabilmesi vs…

 3. Harika gözüküyor. SCS İskandinavya, Fransa ve ATS ile harita konusunda harika bir ivme yakaladı lakin çıkış tarihi üzdü ki ben o tarihi bile beklemiyorum. En kötü 7382529373 ay sonra çıkar.

 4. arkadaşlar ben anlattım ama lafı kim anlıyorki gerçek hayatta olan şeyleri
  araç yıkma şöför inme kapı açılma lastik patlama yolun yarısında kalma benzin elle doldurma dorse kapaklarının açılması kış şartları vs çok şey en azından yapıp yapamayacaklarını söylemiyorlar dinlemiyorlar bizi scs ilgimi kaybediyorum euro coac haber yok sıkıyor kamyon tek bildikleri harita oyun atfosmerini değiştirsinler ömrümüz yetermi beklemeye birde çıkıpta büyük güncelleme yapıldı diye güncelleme bile berbat bana göre

 5. Abi Volvo’nun bulunduğu resmin solunda feribot gözüküyor. İtalya’da feribotla gidilebilecek neresi var ki? Açıkçası benim aklıma Sicilya adası geldi. Sürpriz olarak Sicilya gelir mi sizce?

  • Sicilya olabilir, Sardinya olabilir, veya Fransa’nın Güney’inde bulunan RoRo terminallerine giden bir RoRo gemisi olabilir. Ya da sadece görsel olarak vardır orada.

   • Oyunda feribot iskelelerinin dışında aksesuar olarak feribot gören var mı? Ben açıkçası görmedim de?

  • Benimde SCS sayfasına girince ilk dikkatimi çeken o oldu. Acaba DLC olarak mı gelir yoksa oyunun içinde güncellemeyle mi gelir?

   • Bence ücretsiz olarak gelir. Zaten haritadan felan baya kazanıyor araçlar için dlc saçma olur. Ota poka dlc olmaz 😀

   • Araçlar ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Ama İtalya haritasının tanıtım aracı olacak. O yüzden kapaklarda kullanılmaya başlandı.

    • Haritalarda vs. ücretli olması doğal çünkü adamlsr dlc olarak getiriyor. Bu zamana kadar hiçbir araç dlc ile gelmedi. Bu yüzden dlc ile gelecek olursa zaten tepkiler yağar. Ets de eski randıman pek yok kullanıcı kaybetmek istemezler. Türkiye gelene kadar dlc harita almaya devam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Forza Horizon 3 – Hoonigan Araç Paketi Çıkıyor!

ARMA 3 – Laws of War DLC’sinden Bilgiler Geldi!