Euro Truck Simulator 2 Heavy Cargo Pack DLC Çıktı!

28

Euro Truck Simulator 2 Heavy Cargo Pack DLC Çıktı!

Ağır nakliye dorseleri paketi ETS 2 için çıkışını gerçekleştirdi.

 

Euro Truck Simulator 2’nin ağır nakliye dorse paketi sonunda çıktı. Biraz gecikmeye neden olsa da an itibariyle ücretsiz oyun güncellemesi ile birlikte DLC’yi oynayabiliyoruz.

Bu paketle birlikte yeni bir içerik güncellemesi de geliyor. Güncelleme ücretsiz fakat DLC ücretli olarak satılıyor. Güncellemeyle gelen içeriğe aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Steam’de 12 TL fakat çıkışa özel indirimle 10 TL

 

Yeni Kargolar ve Yeni Dorseler

8 ağır nakliye kargosuna kendinizi hazırlayın!

  • Asfalt Makinesi
  • Industrial Cable Reel
  • Beton Kirişler
  • Paletli Dozer
  • Lokomotif
  • Metal platform
  • Mobil vinç
  • Trafo

Yeni DLC içerisinde yüksek teknoloji ürünü olan dorseler de bulunuyor. Tekli uzatılabilir flatbed ve açılır sistemle alçak dorse ekleniyor. Bu ağır nakliye dorselerinin tekerlekleri yönlendirilebilir akslarda oluşmakta. Direksiyon

 

 

Yeni Çekici Şasileri ve Modifiyeler

Topluluk tarafından uzun süredir istenen 8×4 şasi seçenekleri sonunda oyuna ekleniyor. Ağır kargoları taşımak için kullanacağımız bu çekici şasileri oyuna ücretsiz güncelleme ile ekleniyor. Mercedes-Benz Yeni Actros MP4, Volvo FH 2012, Scania R ve Streamline çekicilerinde 8×4 şasiler kullanılabilir. Her araç için oluşturulmuş yeni boyamalar da mevcut.

Ek olarak birkaç çekici modifikasyonu da eklenmiş durumda. Örnek olarak tekerlek modifiyelerinde yeni jantlar verilebilir.

Çekici Analiz Ekranı

Yeni ağır yüklerle tüm çekicilerin aynı anda çekmek için uygun olmadığını fark edebilirsiniz. Ağır kargoları gerçek yollarda taşımak için teknik olduğu kadar yasal kısıtlamalar ve etkileri vardır. Haliyle Euro Truck Simulator 2 sadece bir oyun olduğundan oyuncuların da bundan haberdar olmasını istemişler. Tüm üreticiler çekiciler için geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır ve onları satın alan şirketler bu konfigürasyonları ihtiyaçlarına en iyi uyacak şekilde optimize etmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Hem satın alım sırasında ve daha da önemlisi onları çalıştırken satın almaya ekonomik yapıyor.

 

Yeni çekici analiz ekranı çeşitli operasyonel senaryolar ve koşullar için belirli bir çekici yapılandırmasının uygunluğunu göstermek içindir. Bu yeni özellikle aracınızı hedeflerinize ve bütçenize en iyi uyacak şekilde yapılandırmanıza yardımcı oluyor. Servis kısmında Şanzıman bölümünden erişebilirsiniz.

Çekici analiz ekranında aracınız herhangi bir kısıtlama olmaz kılavuz olarak bulunur. Tabii tavsiyelere dikkat etmeniz iyi bir fikir olabilir. Burada yapılandıracağınız her özellik yolda sizi etkileyebilir.

 

İnceleme videosu

American Truck Simulator için daha sonra yayımlanacak.

SimülasyonTÜRKEuro Truck Simulator 2

Kimler Neler Demiş?

28 Yorum - "Euro Truck Simulator 2 Heavy Cargo Pack DLC Çıktı!"

avatar
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
sanane
Ziyaretçi

Yahu niye diger cekicilerede getirmemisler bu 8×4 sasiyi ya ozellikle man var gelmesi gereken hadi renault magnum felan bosver onlarda yok zaten gercektede ama man tgx ozellikle 8×4 sasiye sahip olmasi gereken cekicilerden biri

Akif Güldemir
Ziyaretçi

İndirdim kullandım..Gayet güzel fakat escort aracı da eklenirse daha zevkli olur…55 ton yük taşıyorum sanki 7 ton yük varmış gibi gidebiliyorum..Güvenlik olayına el atmaları lazım bence

Mustafa Salihoğlu
Ziyaretçi

Akif hocam onu mp’deki skodalar ile yapabilirsin arkadaşlarınla 😀

BraVe
Ziyaretçi

Ücretsiz oyun güncellemesi derken ne demek istedin?

Baha
Ziyaretçi

Hasan abi hemen satın aldım(Bu aralar çıkacağını bildiğimden kenarıma paramı hazırlarmıştım 🙂 ) Süper bir DLC yapmışlar çok kaliteli ve gerçekçi. İnşallah en kısa sürede mp ye uyumlu hale gelir.

murat
Ziyaretçi

bende aldım bu dlc yi ama oyundan atıyor beni

GameTÜRK
Ziyaretçi

profili silip baska profil deneyiniz

Gökhan
Ziyaretçi

Hasan güzel olaylar bunlar ama herşeyden önemlisi optimizazsyon

Koray Badur
Ziyaretçi

aldım dlc yuklu ama oyuna girdim hiç bişey yok neden bilen varmı?

Behram
Ziyaretçi

Aynen dostum o sorun bendede var maalesef

epuye
Ziyaretçi

dlc yi satın aldım fakat yükleri bulmakta sıkıntı çekiyorum.

idealist60
Ziyaretçi
Şantiyeden alınan iş makinasının ; fabrika antreposuna teslim edilmesindeki mantıksızlığın izahı mümkün mü? Scs Software yetkililerine sormak gerek. Ayrıca bu tip dorselerin en belirgin özelliklerinden olan süspansiyon ve aks yönetim sisteminin başarılı bir şekilde oyuna akatarılamadığı düşüncesindeyim. Zira bazı aksların , dorsede yük yokken veya bazı özel durumlarda kaldırıldığı bir gerçek. Buna ek olarak dorsenin yükseltilip alçaltılması özelliğide , oyuna eklenmesi elzem olmakla birlikte zor olmasa gerek. Dorselerin bağlantı şekillerinin gerçekte olduğu gibi aşamalı olarak oyuna yansıtılması , gerçekleştirilmesindeki zorluklar nedeniyle alttan alınsada saydiğim diyer özellikler göze batmakta. Ayrıca parametreleri değiştirmek kaydı ile yapılması çok kolay fakat oyuna aktarıldığındaki etkisi… Read more »
Hamza
Ziyaretçi

benm hesabıma hala 8X4 şasiler gelmemiş nasıl geliyor bu

Koray Badur
Ziyaretçi

bende yükler var ama 8×4 yok neden se anlamadım gitti

Koray Badur
Ziyaretçi

dlcyi alıpta ağır yukler olup 8×4 olmayan varmı ?

Hamza
Ziyaretçi

bende aldım dlcyi ama 8X4 yok bndede anlamadım

Ömer
Ziyaretçi

Hocam bende şu uzatılabilir dorseler çıkmıyor neden?
Tamam diğer alçak tabanlı dorse çıkıyor ama neden diğerleri çıkmadı yardım lütfen.
Yukarıda dediğin gibi sürücüyü uyutup denedim ama çıkmadı. Tüm şehirlere gitti açılması için hala tık yok.

GameTÜRK
Ziyaretçi

Forumda Sıkıntımı var acaba ?

batuhanozturk
Ziyaretçi

ya ben aldım dlc gözükmüyor bitek endüstriyel makara mıdır nedir o var sace diyerleri yok uyuttum her şeyi yaptım yok neden?

orhun
Ziyaretçi

8×4 görünmeyen arkadaşlar dıkkatlı okuyun…. Steam uzerınden oyunu aldıysanız steamdeki oyun adına sağ tıklayıp ındırılebılır ıcerıklere gırın. ordan publıc beta yı secın. 1.27 secılı ıse 8×4 sası veya heavy Cargo çıkmıyor.

Rıdvan İRBEÇ
Ziyaretçi

indirdim kurdum çok güzel mercedes hariç herşey güzel mercedes 8×4 alırken oyundan atıyor yardımcı olursanız severim

bahadır zafer
Ziyaretçi

bende de lokomotif gözükmüyor.neden acaba?