in ,

Euro Coach Simulator Analizi! Ne zaman çıkacak? Nasıl olacak? [Video]

ETS 2’nin otobüs simülasyonu Euro Coach Simulator’a ne oldu? Ne zaman çıkacak? Nasıl olacak? Neden gecikti? tüm soruların cevabını resmi açıklamalara dayanarak bu videoda veriyoruz. Son 10 dakika diğer otobüs simülasyon oyunlarındaki durumu aktardım. Uzun amma etkili… 😀 İyi seyirler…

 

ECS kategori►https://www.simulasyonturk.com/kategori/otobus/euro-coach-simulator/
ECS Park►https://park.simulasyonturk.com/c/otogar/euro-coach-simulator
ETS 2 Kullandığım modlar►https://park.simulasyonturk.com/t/ets-2de-kullandigim-modlar-yayin-video-icin/981/

2 Comments

Leave a Reply
  1. ayrı bir oyun olsa daha iyi kamyonla birleşmemeli etz ats olmayan farklı bir harita olsa ecs orda geçse
    dlc olarak çıkmamalı yolcuların yükleri olacakmı bagaj dolacakmı bütün firma isimleri olması en önemlisi yıkama benzin doldurma oregonda ilerde degişebilir diyorlardı benzin alma değişirse benzin alma biz araçtan inipte yaparız uyuma işi değişmeli ecs bunlarla vs bizim görmedigimiz özellikleri sunarlar

  2. Senin de belirttiğin gibi simulasyonlar maalesef ki yavaş geliştiriliyor. Çünkü çok detay var. Hataların kontrol edilmesi test edilmesi vs. Mesela Train Simulator ECML hattını geliştiriyorlar 3 yıl oldu neredeyse hayla bitmedi. Ayrıca WCML üzerinde çalışan bir grup da var. Daha sonra bu 2 hat birleştirilecek. Muazzam bir uzunlukta tren hattı.
    Aynı şekilde playway da trans sibirya hattını yapıyor ki o da dünyanın en büyük hattı. 1 yılda bitiremeyeceklerini zannediyorum. Haftaya belli olmuş olur o da.
    Ecs ye gelecek olursak muhtemelen ilk haritayı geliştirecekler sonra getirecekler. İyi geliştirilmesi lazım. 2 otobüsle zaten olmaz o. 2020-2021 gibi bekleyebiliriz. Muhtemelen şirkete dahil bir mod olacaktır. Yeni görevler yeni yeni işler vs. Beklemek lazım.
    Ayrıca Directx 11 önceki versiyonuna göre sistemi daha da kasar. Çünkü msaa desteği ve yansıma detayları ekleniyor. Daha iyi ayna kalitesi daha iyi gölgeler daha iyi çimen kalitesi daha iyi ağaçlar vs. Bunlar sisteme ekstra yük bindirecek özellikler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Farming Simulator eSpor Ligi Duyuruldu!

ETS 2 için BMC Profesyonel 827 v3 Çekici Modu