Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel ETS 2’ye Türkiye’nin Trakya bölgesi geliyor! Road to the Black Sea DLC’si duyuruldu

ETS 2’ye Türkiye’nin Trakya bölgesi geliyor! Road to the Black Sea DLC’si duyuruldu

Yazar Simülasyon Türk

SCS Software, Euro Truck Simulator 2‘nin Balkanlar paketi ile Türkiye’nin Trakya kısmını getiriyor! Road to the Black Sea resmen duyuruldu.

Yeni yollar bizi bu kez nereye götürüyor? Son bir kaç haftadır oyuncularımızın arasında hararetli bir tartışma konusu bu ve bugün Euro Truck Simulator 2’nin yeni genişleme paketini açıklayacağımız için çok heyecanlıyız: Road to the Black Sea (Karadeniz’e çıkan Yol)

Yeni genişleme paketimizde Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’nin Avrupa kısmını(Trakya) ETS 2’ye getireceğimizi onaylamaktan mutluluk duyuyoruz.

Doğal güzelliklerin içindeki küçük köylerden, devasa büyüklükteki İstanbul’a, bu üç ülke de tarihi geçmişleriyle, kendine özgü mimariye sahip ve Romanya’daki Dracula’nın kalesi gibi görülmesi gereken yerler sizleri Karadeniz’e çıkan yollarda bekliyor olacak.

Bu ülkelerdeki insan yapımı yapıların yanında doğal güzellikleri de oyunumuzda yerini alacak. Bir çok kez yolunuz ormanlara, sahil yollarına ve Transilvanya’da olduğu gibi dağ sıralarına düşecek.

Peki bu yeni yollarda ne zaman araçlarımızı süreceğiz? Bu harita eklentimizi bu yılın sonuna doğru çıkarmayı planlıyoruz.

İlerleyen zamanlarda sosyal medya kanallarımızdan ve blogumuzda daha detaylı bilgiler paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de bu arada Karadeniz’e çıkan yollar eklentimizi Steam İstek Listenize ekleyebilirsiniz.

 

 

Steam

 

 

Peki hangi şehirler olacak? Edirne, İstanbul ve limanı olan Tekirdağ ile Kırklareli bekleniyor. Ancak Trakya’da sanayisi gelişmiş ilçeler de var. Çorlu, Lüleburgaz, Çerkezköy gibi ilçelerin etrafına yayılmış bir sürü şirket ve alan görebiliriz. Yunanistan olmadığı için İpsala sınır kapısı yer almayacak. Ancak sonraki Balkanlar paketinde ekleyebilirler. Geri bildirimlerinizi SCS Software’ın kendi forumlarında açtığı şu konu üzerinden iletebiliyorsunuz.

Video yayınladık 😀 Ardından canlı yayın…

 

 

Yorumlarınızı bekliyoruz!

 

Euro Truck Simulator 2 – Türkiye “Road to Black Sea” DLC’si ana konusuna bekliyoruz. Harita çıkana kadar gelişmeleri orada aktarıp tartışacağız.

 

SimülasyonTÜRK

4 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

4 yorum

Avatar
cihan May 10, 2019 - 18:19

vayy sonunda..

Cevapla
Simülasyon Türk
Simülasyon Türk May 10, 2019 - 18:25

SiSL ile Canlı Yayın 21.30’da olacak. https://www.twitch.tv/simulasyonturktv

Cevapla
Avatar
Drmca May 11, 2019 - 00:31

Ne kaldi geriye bakarsin 3 4 seneye road to the anatolia

Cevapla
Avatar
Seyhmus May 12, 2019 - 12:46

Olması gereken bu zaten orjinal oyunu tüm dlc ile alıyorsak bir zahmet ülkemizi de bu oyuna aktarın artık.

(Modlarla oynamak Türkiye’yi) zevk verse de orjinal oyunda olması bir başka olacak herhalde.

Geç bile kaldılar…

Cevapla

Yorum yazın