ETS 2'ye Türkiye'nin Trakya bölgesi geliyor! Road to the Black Sea DLC'si duyuruldu
Connect with us

ETS 2 Genel

ETS 2’ye Türkiye’nin Trakya bölgesi geliyor! Road to the Black Sea DLC’si duyuruldu

SCS Software, Euro Truck Simulator 2’nin Balkanlar paketi ile Türkiye’nin Trakya kısmını getiriyor! Road to the Black Sea resmen duyuruldu.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

SCS Software, Euro Truck Simulator 2‘nin Balkanlar paketi ile Türkiye’nin Trakya kısmını getiriyor! Road to the Black Sea resmen duyuruldu.

Yeni yollar bizi bu kez nereye götürüyor? Son bir kaç haftadır oyuncularımızın arasında hararetli bir tartışma konusu bu ve bugün Euro Truck Simulator 2’nin yeni genişleme paketini açıklayacağımız için çok heyecanlıyız: Road to the Black Sea (Karadeniz’e çıkan Yol)

Yeni genişleme paketimizde Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’nin Avrupa kısmını(Trakya) ETS 2’ye getireceğimizi onaylamaktan mutluluk duyuyoruz.

Doğal güzelliklerin içindeki küçük köylerden, devasa büyüklükteki İstanbul’a, bu üç ülke de tarihi geçmişleriyle, kendine özgü mimariye sahip ve Romanya’daki Dracula’nın kalesi gibi görülmesi gereken yerler sizleri Karadeniz’e çıkan yollarda bekliyor olacak.

Bu ülkelerdeki insan yapımı yapıların yanında doğal güzellikleri de oyunumuzda yerini alacak. Bir çok kez yolunuz ormanlara, sahil yollarına ve Transilvanya’da olduğu gibi dağ sıralarına düşecek.

Peki bu yeni yollarda ne zaman araçlarımızı süreceğiz? Bu harita eklentimizi bu yılın sonuna doğru çıkarmayı planlıyoruz.

İlerleyen zamanlarda sosyal medya kanallarımızdan ve blogumuzda daha detaylı bilgiler paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de bu arada Karadeniz’e çıkan yollar eklentimizi Steam İstek Listenize ekleyebilirsiniz.

 

 

Steam

 

 

Peki hangi şehirler olacak? Edirne, İstanbul ve limanı olan Tekirdağ ile Kırklareli bekleniyor. Ancak Trakya’da sanayisi gelişmiş ilçeler de var. Çorlu, Lüleburgaz, Çerkezköy gibi ilçelerin etrafına yayılmış bir sürü şirket ve alan görebiliriz. Yunanistan olmadığı için İpsala sınır kapısı yer almayacak. Ancak sonraki Balkanlar paketinde ekleyebilirler. Geri bildirimlerinizi SCS Software’ın kendi forumlarında açtığı şu konu üzerinden iletebiliyorsunuz.

Video yayınladık 😀 Ardından canlı yayın…

 

 

Yorumlarınızı bekliyoruz!

 

Euro Truck Simulator 2 – Türkiye “Road to Black Sea” DLC’si ana konusuna bekliyoruz. Harita çıkana kadar gelişmeleri orada aktarıp tartışacağız.

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
4 Yorum

4 Comments

 1. Avatar

  cihan

  May 10, 2019 at 18:19

  vayy sonunda..

 2. Simülasyon Türk

  Simülasyon Türk

  May 10, 2019 at 18:25

  SiSL ile Canlı Yayın 21.30’da olacak. https://www.twitch.tv/simulasyonturktv

 3. Avatar

  Drmca

  May 11, 2019 at 00:31

  Ne kaldi geriye bakarsin 3 4 seneye road to the anatolia

 4. Avatar

  Seyhmus

  May 12, 2019 at 12:46

  Olması gereken bu zaten orjinal oyunu tüm dlc ile alıyorsak bir zahmet ülkemizi de bu oyuna aktarın artık.

  (Modlarla oynamak Türkiye’yi) zevk verse de orjinal oyunda olması bir başka olacak herhalde.

  Geç bile kaldılar…

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Genel

ETS 2 – Ödüllü #IDriveDAF Screenshots Yarışması & Steam İndirimleri Başladı! [Video]

ETS 2 için #IDriveDAF isimli screenshots yarışması başlatıldı. SCS Software ve DAF Trucks tarafından düzenlenen ekran görüntüsü yarışmasında birbirinden güzel ödüller var. DAF çekicilerinizle siz de katılabilirsiniz! Ayrıca Steam’de başlayan ETS2 ve ATS indirimlerini de aktarıyoruz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

ETS 2 için #IDriveDAF isimli screenshots yarışması başlatıldı. SCS Software ve DAF Trucks tarafından düzenlenen ekran görüntüsü yarışmasında birbirinden güzel ödüller var. DAF çekicilerinizle siz de katılabilirsiniz! Ayrıca Steam’de başlayan ETS2 ve ATS indirimlerini de aktarıyoruz.

#IDriveDAF►https://www.simulasyonturk.com/ets-2-icin-idrivedaf-ekran-goruntusu-yarismasi-basladi/
ETS2Park►https://park.simulasyonturk.com/c/kamyon-parki/euro-truck-simulator-2
Steam sayfası ►https://store.steampowered.com/publisher/SCSsoftware

Okumaya devam edin

ETS 2 Genel

ETS 2 için #IDriveDAF Ekran Görüntüsü Yarışması Başladı!

Euro Truck Simulator 2 için SCS Software tarafından #IDriveDAF isimli bir ekran görüntüsü yarışması başlatıldı. DAFTrucks markası ile birlikte organize edilen yarışmada DAF XF Euro 6 çekicisi(dorseler dahil) için 1.34 ve 1.35 güncellemelerine eklenen The Pure Excellence boyaması kullanarak katılıyorsunuz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Euro Truck Simulator 2 için SCS Software tarafından #IDriveDAF isimli bir ekran görüntüsü yarışması başlatıldı. DAFTrucks markası ile birlikte organize edilen yarışmada DAF XF Euro 6 çekicisi(dorseler dahil) için 1.34 ve 1.35 güncellemelerine eklenen The Pure Excellence boyaması kullanarak katılıyorsunuz.
 
Ayrıca haftalık Steam indirimlerinde ETS 2 ve ATS‘nin ana oyunları dahil tüm DLC’lerini büyük indirimlerle satın alabiliyorsunuz. Daha önce yayınlanan DAF modifiye paketi de indirime girmiş hatta bunun için DAF Bundle hazırlamışlar.
 
 
 
#IDriveDAF ekran görüntüsü(screenshots) yarışması 20 Mayıs 2019 tarihinde başlamış olup 3 Haziran 2019 gece yarısı sona erecek. Yarışmada şanslı 5 kişi bazı fantastik ödüller kazanacak. Ayrıca mansiyon ödülleri de verilecek.
 
Şartlar çok basit:
 1. DAF Trucks videosunu dikkatle izleyin
 2. Bu videoya benzeyen yerlerde DAF çekicinizle(XF 105 veya XF Euro 6) oyun içi ekran görüntüsü alın.
 3. Bu görüntüleri #IDriveDAF etiketi ile Twitter’da DAF Trucks ve SCS Software etiketleyerek veya Instagram’da yine DAF Trucks ve SCS Software hesaplarını ekleyerek paylaşın.
 4. Eğer Facebook üzerinden katılmak istiyorsanız DAF ve Euro Truck Simulator 2 sayfalarında duyuru yazısının altına #IDriveDAF etiketi ile ekran görüntülerinizi paylaşabilirsiniz.
 5. Birden fazla ekran görüntüsü paylaşımı kabul ediliyor ancak her birinin özgün olmasını istiyorlar(Facebook’ta her farklı paylaşım için ETS 2 ve DAF sayfalarına ayrı yorumlar atmanız gerekiyor) ve Twitter/Instagram’da aynı ekran görüntüsünü birden fazla paylaşmak diskalifiye edilmenize neden oluyor. Çapraz paylaşıma izin veriyorlar.
 6. DAF içeriği ve genel markası olduğu sürece modlara izin veriliyor.
 7. Fotoğraflarda düzenleme/işlemelere izin verilmiyor. Yani ekran görüntülerinizde çeşitli fotoğraf düzenleme yazılımlarını kullanmamalısınız.

Ödüller:

Bu ekran görüntüsü yarışması şanslı 5 kişi DAF Trucks ve SCS Software online mağazalarından çeşitli ödüller kazanacak.

 1. DAF miniature truck (büyük) + SCS hoodie, T-shirt ve hat
 2. DAF jacket + SCS hoodie ve T-shirt
 3. DAF travel bag + SCS T-shirt set ve hat
 4. DAF polo shirt + SCS mug set de Luxe veya yolculuk bardak seti(yarın canlı yayında gösterilecek) ve lunchbox
 5. DAF miniature truck (küçük) + SCS bag ve lanyard
Ek olarak 21 Mayıs Salı akşamı Türkiye saati ile 18.00’de SCS Software’ın Twitch ve Steam sayfalarında canlı yayın yapılacak. Alex(LondonLad) sunacak ve ona Carthoo, Nemiro eşlik edecek. Yayında çeşitli hediyeler de dağıtılacak.


 
Euro Truck Simulator 2 forumumuzda ETS 2 Screenshots konusuna paylaşım yapanlardan yarışmaya katılmalarını rica ediyoruz. 🙂 Daha önce yaptıkları video yarışmasından çok daha iyi olacak. Türk oyuncularının etkisini görelim. Harika ekran görüntülerinizi bu yarışmada değerlendirip ödülleri kazanabilirsiniz. 🙂
 
SimülasyonTÜRK
 
Okumaya devam edin

ETS 2 Genel

ETS 2 | DirectX 11 vs DirectX 9 nedir? ne işe yarar? [1.35 Güncellemesi Beta]

Euro Truck Simulator 2 için 1.35 güncellemesi ile beta olarak gelen DirectX 11 desteğini anlatıyoruz. DirectX 11’in DirectX9’dan farkları neler? DirectX12 neden yok? FPS ve performans artışı gerçekten oluyor mu? DX11 ile neler yapılabilir?

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Euro Truck Simulator 2 için 1.35 güncellemesi ile beta olarak gelen DirectX 11 desteğini anlatıyoruz. DirectX 11’in DirectX9’dan farkları neler? DirectX12 neden yok? FPS ve performans artışı gerçekten oluyor mu? DX11 ile neler yapılabilir? SCS Software bu özelliğin tam sürümünde ayrıntılı açıklama yapana kadar öğrendiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Siz de yaptığınız testleri yorumlarda belirtebilirsiniz.

1.35 Açık Beta►https://www.simulasyonturk.com/euro-truck-simulator-2-1-35-guncellemesi-acik-beta/
1.35 Ana Konu► https://park.simulasyonturk.com/t/euro-truck-simulator-2-1-35-guncellemesi-ana-konu/5037/
ETS2ATS DX11 Ana Konu►https://park.simulasyonturk.com/t/ets-2-ve-ats-icin-directx-11-ana-konusu/5230/
Steam sayfası ►https://store.steampowered.com/app/227300/Euro_Truck_Simulator_2/

Okumaya devam edin

Categories

F-MAX projesi hakkında tüm ayrıntılar bu sayfada!

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler