Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel ETS 2’nin Road to the Black Sea DLC’si için tramvaylar ve trenler tanıtıldı

ETS 2’nin Road to the Black Sea DLC’si için tramvaylar ve trenler tanıtıldı

Yazar SimülasyonTÜRK

ETS 2’nin Road to the Black Sea DLC’si için tramvaylar ve trenler tanıtıldı

Romanya’nın tramvayları ve trenleri için ekran görüntüleri paylaşıldı. Eski ve yeni birçok tramvay ve tren modelinin yer alacağı Road to the Black Sea DLC‘si için çıkış tarihi çok yakında açıklanacak. Aşağıdaki görüntüler Cluj, Galati, Iasi ve Timișoara şehirlerinde çekilmiş. Hangi görüntünün hangi şehirden olduğunu bulmamızı istiyorlar 😀 Ekran görüntülerine baktığımızda ise tramvaylar ve trenlerin oyunun atmosferine renk kattığını yazabiliriz. Türkiye’de bize özgü trenler de olacak. Ayrıca son ekran görüntüsünde TCDD’nin yolcu vagonları ve TCDD E68000 elektrikli lokomotifi bulunuyor. Daha önce yanlışlıkla bazı blog yazılarında zaten görmüştük. Lokomotiflerin çeşitliliği de gözlerden kaçmıyor. İlk kez bu şekilde farklı trenler ve tramvaylar göreceğiz.

Ayrıca yarın akşam SCS Software canlı yayında Türkiye’nin Trakya kısmını oynayacak. Kendi Twitch ve Steam sayfalarından yayında olacaklar. Sabırsızlıkla bekliyoruz… Biz de kendi kanallarımızda yayında olup onları izleyeceğiz.

Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’nin Trakya kısmının yer alacağı Road to the Black Sea DLC’si Euro Truck Simulator 2 için bu yıl sonuna doğru çıkacak.

Road to the Black Sea DLC (Türkiye-Trakya) ana konusu için buraya tıklayın.

Steam’de istek listenize ekleyin.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın