Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel ETS 2’nin Iberia genişlemesi için Vive la France DLC’sine yeni bağlantı yolları ve şehirleri ekleniyor…

ETS 2’nin Iberia genişlemesi için Vive la France DLC’sine yeni bağlantı yolları ve şehirleri ekleniyor…

Yazar SimülasyonTÜRK

ETS 2’nin Iberia genişlemesi için Vive la France DLC’sine yeni bağlantı yolları ve şehirleri ekleniyor…

Euro Truck Simulator 2 için yakında çıkacak olan Iberia genişlemesinde oyuncular ilk kez Avrupa’dan yarımadaya geçiş yapacak. Fransa’nın bulunduğu kara parçası İspanya ve Portekiz’e açılan kapı olduğundan SCS ekibi Vive la France! DLC‘si için ücretsiz bir güncelleme ile 2 yeni Fransız lokasyonu ekliyor. Iberia DLC’sinin çıkışı öncesinde Bayonne, Lacq yerleşimleri eklenecek ve mevcut olan Fransız şehirleri Toulouse ile Bordeaux için ise yeni kavşak bağlantıları ile Iberia’ya gidilmesi sağlanacak.

Bunlardan ilki Fransa’nın güneybatısında yer alan Bayonne şehri; Fransız Bask Bölgesi’nin başkenti ve sınıra yakın konumu ile İspanya’ya giden sürücüler için önemli bir bağlantı yeridir. Ayrıca Bayonne şehrinde sürücülerin teslimatlar yapabileceği yerel endüstrilere de yer veriliyor.

İkinci konumun ise Pau Bölgesi’nde bulunan Lacq komünü olduğu açıklandı. Bu küçük köy çoğu kişi için sadecen doğal bir araba yolu olsa da orada büyük bir endüstri bulunuyor. Dünyanın en büyük doğal gaz sahalarından birinin keşfedilmesi ile birlikte burada büyük bir sanayi kompleksi inşa edilmiş. Lacq kasabası bugün Fransa’nın en büyük rafinerisine ev sahipliği yapıyor ve dünyanın en büyük kükürt üreticileri ve ihracatçılarından biri oluyor. Lacq doğal gaz sahası 1950 yılında Total tarafından keşfedilmiş ve 1958 yılında üretime başlanmış.

Euro Truck Simulator 2 için Iberia DLC’si piyasaya çıktığında bu alanların her ikisine ek olarak Toulouse ve Bordeaux şehirlerinde iki yeni bağlantı kavşağı eklenecek. Vive la France DLC’sinden Iberia DLC’sine geçişte hem yeni yollar hem de yeni yerleşimler görebileceğiz.

Aşağıdaki ekran görüntülerinde yeni görsel ışıklandırma sistemini de görüyoruz.

 

https://www.instagram.com/p/CJwCvQRh_sB/

Vive la France DLC

Iberia DLC’si 1.40 güncellemesinin tam sürümünden sonra yayınlanacak.

 

ETS 2 Iberia ana konusu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın