Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel ETS 2’nin Iberia DLC’si için araba endüstrisi tanıtıldı

ETS 2’nin Iberia DLC’si için araba endüstrisi tanıtıldı

Yazar SimülasyonTÜRK

ETS 2’nin Iberia DLC’si için araba endüstrisi tanıtıldı

SCS Software‘ın harita takımı Euro Truck Simulator 2‘nin Iberia genişlemesi için çalışmaya devam ediyor ve önemli endüstrileri ekliyor. 2015 yılında ise İspanya’da 2.7 milyon araba üretildi ve böylece Avrupa’nın en büyük 2. araba üreticisi ve dünya’nın da en büyük 8. otomobil üreticisi haline geldi. Iberia yarımadası’ndaki Avrupa, Akdeniz, Kuzey Afrika ve Atlantik’e bağlantıları olan limanları sayesinde dünya çapında yapılan taşımacılık İspanya ve Portekiz ülkelerini otomobil üreticileri için ideal bir yer haline getirmektedir. Araba taşıma operasyonlarının büyüklüğü nedeniyle sadece yurtdışına ihraç edilecek otomobillerin taşınması için özel terminaller bulunuyor.

Iberia harita genişlemesinde sadece yeni eklenen araba limanlarını görmüyoruz. Bu otomobillerin üretildiği fabrikalar arasında da birçok yük taşınacak ve sektörün gelişmesi için önemli bir rol oynanacak.

Daimler AG, Ford, Renault, Opel, Nissan, Peugeot, Citroen, Seat ve Volkswagen gibi markaların İspanya’da fabrikası bulunuyor. Bunların temsil edildiği fabrika yerleri farkı isimlerle oyunda bulunacak.

Steam’de istek listenize ekleyin.

ETS 2 Iberia DLC ana konusu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın