ETS 2’nin Beyond the Baltic Sea DLC’si; Finlandiya, Estonya, Letonya, Litvanya, Rusya

11

ETS 2’nin Beyond the Baltic Sea DLC’si; Finlandiya, Estonya, Letonya, Litvanya, Rusya

Euro Truck Simulator 2’nin yeni genişleme paketi için resmi ülke isimleri ve bilgiler açıklandı.

 

6 Şubat’ta paylaşılan ekran görüntülerinden sonra merak edilmeye başlanan paket için bugün açıklama yapıldı. SCS Software, ETS 2‘nin yeni genişleme paketinde Baltik Denizi ülkelerini geliştiriyor. Çalışma başlığı Beyond the Baltic Sea olan haritada üç Baltik ülkesi Letonya, Estonya, Litvanya ile birlikte Finlandiya ile Rusya‘nın en büyük ikinci şehri olan Saint Petersburg şehrini içeren güney kısımları yer alacak.

Şematik harita;

Mor renkli kısımla Beyond the Baltic Sea DLC’sinde yer alacak ülkelerdir. Polonya’nın Gdanks şehri ile Litvanya sınırı arasında Rusya’ya bağlı Kaliningrad adında bir şehir de bulunuyor. O da yer alacak. Ayrıldığını görebilirsiniz.

SCS Software açıklamasını sürdürüyor. Eşsiz mimari, endüstri ve ulaşım altyapısı ile haritayı kaplayacak oldukça fazla yer var. Ayrıca şimdiye kadar inşa ettikleri dünyanın geri kalanından çok farklı bir alan olacağını belirtiliyor.

Ekran görüntüleri

Önümüzdeki haftalarda Beyond the Baltic Sea harita genişlemesi ile iglili daha fazla fotoğraf, bilgi göreceğiz.
Çıkış tarihi konusunda bir tahmin yapmak zor.

Euro Truck Simulator 2’nin Yeni Harita DLC’sinden Görüntüler Paylaşıldı!

 

ETS 2 – Beyond the Baltic Sea DLC’si ana konusuna buradan ulaşabilirsiniz.
ETS 2 için Baltik Ülkeleri, ATS için de Oregon eyaleti duyuruldu. Peki Türkiye ne zaman eklenecek? SCS Software’in kar yağışı ve mevsimler planları ile birlikte aktarıyoruz.

SimülasyonTÜRK

11 YORUMLAR

  1. ets 2 hakkında hayırlısını dilerim haritayı bi kenara bırakıp gerçekten oynanışa etskisi olan birşeylerin eklenmesi gerekiyor oyuna grafik motorunun falan artık yenilenmesi gerek ve ana harita artık çağ gerisi gibi gelmeye başladı

  2. ETS2 ÖNCE LA FRANCE VE İTALY DEKİ HATALARINI DÜZELTSİN SONRA BALTIK DLC SİNİ ÇIKARSIN HEPSİ DE PARA TUZAĞI.FRANSA VE İTALYA DA KAPILARDAN GEÇİŞ YAPILAMADIĞINDAN HER İKİ ÜLKE İŞLARİNİ DA PROTESTO EDİYOR VE YÜK TAŞIMIYORUM. ESKİDEN PARAYLA GEÇİŞLER GÜZELDİ ŞİMDİ OTOMATİK GEÇİŞ KAPISI KOYMUŞLAR SÖZDE VERSİYON DEĞİŞİKLİĞİ YERİM SİZİN YAPACAĞINIZ DLCYİ. HASSİKTİRİN ORDAN.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here