in , ,

ETS 2’de Nürnberg şehri ile birlikte tüm Alman şehirleri yenilenecek mi?

ETS 2’de Nürnberg şehri ile birlikte tüm Alman şehirleri yenilenecek mi?

Nürnberg‘in de yenilenmesi ile neredeyse tüm önemli Alman şehirleri önümüzdeki güncellemelerde yenilecek gibi duruyor. SCS Software, ETS 2‘nin Almanya yenileme güncellemesindeki elden geçirilen şehirleri tanıtmaya devam ediyor. Frankfurt, Stuttgart ve Erfurt‘un ardından Nürnberg’in de yenilendiği açıklandı.

Tüm şehir merkezinin sıfırdan inşa edildiği Nürnberg’in tam ortasında artık çeşitli inşaat malzemeleri teslim edeceğiniz bir şirket de bulunuyor. Nürnberg Opera Binası, Ana Tren İstasyonu ve St. Lawrence Kilisesi gibi muhteşem yerler de eklenmiş. Kuzey ve Karadeniz’i birbirine bağlayan Main-Tuna Kanalı ise şehrin ulaşımında hayati bir role sahip. A3 ve A6 otoyolarının bitişik bölümleri de şehirler birlikte yeniden tasarlanıyor. Kreuz Fürth/Erlangen ve Kreuz Nürnberg Süd kavşakları da güncelleniyor. A6 otoyolunun kuzeyinde ise yeni bir kereste fabrikası olacak.

SCS Software bu yenilenen şehirleri hangi güncellemede geleceğini henüz açıklamadı. Mart ayına girmemizle birlikte ETS 2 ve ATS için 1.47 güncellemelerinin ya da genel olarak bir açık beta sürecinin başlaması muhtemel görülüyor.

 

ETS 2’de Alman Erfurt şehri yenileniyor…

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cities Skylines 2 duyuruldu!

Contraband Police İlk Oynanış (canlı yayın video)