ETS 2 ve ATS Tüm DLC'leriyle Birlikte Steam İndirime Girdi!
Connect with us

ETS 2 Genel

ETS 2 ve ATS Tüm DLC’leriyle Birlikte Steam İndirime Girdi!

21 Mayıs’a kadar SCS Software oyunlarını çok ucuza satın alabilirsiniz.

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

ETS 2 ve ATS Tüm DLC’leriyle Birlikte Steam İndirime Girdi!

21 Mayıs’a kadar SCS Software oyunlarını çok ucuza satın alabilirsiniz.

Satın alırken paketlere dikkat edin çünkü tek bir pakette birden fazla DLC yer alıyor ve tek tek satın almaktan daha ucuza geliyor.

SCS Software’ın indirime sayfasına ulaşmak için https://store.steampowered.com/search/?developer=SCS%20Software

 

Reklam
3 Comments

3 Comments

 1. Nekioneki

  May 15, 2018 at 16:32

  Dovetails de indirime girse keşke.

 2. Samet

  May 15, 2018 at 19:40

  ATS paketli aldım

 3. Ali

  May 16, 2018 at 20:45

  Dha fazla indirime girdigi oldumu hic etsnin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Genel

ETS 2’nin Almanya Ticari Bağlantılar Etkinliğinin Topluluk Hedefi için Kilometre Şartı Kaldırıldı!

50 milyon tona ulaşmak için en az 300 km sınırı SCS tarafından kaldırıldı. Topluluk hedefinde artık mesafe sınırı yok. Ancak kişisel görevde en az 300 km mesafe şartı devam ediyor.

Simülasyon Türk

Published

on

ETS 2’nin Almanya Ticari Bağlantılar Etkinliğinin Topluluk Hedefi için Kilometre Şartı Kaldırıldı!
50 milyon tona ulaşmak için en az 300 km sınırı SCS tarafından kaldırıldı. Topluluk hedefinde artık mesafe sınırı yok. Ancak kişisel görevde en az 300 km mesafe şartı devam ediyor. Etkinlikteki amacımız Almanya’dan veya oraya 10 farklı ülkeden teslimat yapmak. İster Almanya’dan 10 farklı ülkeye isterseniz de 10 farklı ülkeden Almanya’ya yaparak katılabilirsiniz. 10 tane tesliamatı yaptıktan sonra ilk hediyelerinizi alıyorsunuz. Bundan sonraki teslimatlar ana hedef olan 50 milyon ton taşıma için geçerli oluyor. Ve burada mesafe sınırı ve farklı ülke şartı artık yok. Topluluğun bu etkinliği bitirmesi için 50 milyon ton taşımış olması gerekiyor. Bu tamamlanınca diğer hediyeler verilecek. Şu an worldoftrucks.com‘da yaklaşık 6 milyon ton taşınmış.
 
Özet;
Kişisel görevinizde en az 300 km mesafedeki teslimatları yapacaksınız.(İlk hediyeleri alacaksınız)
Kişisel görevinizi bitirip topluluk hedefi(50 milyon ton taşıma) için ise mesafe sınırı ve farklı ülke şartı yok. Daha kısa mesafelerde çalışabilirsiniz. Bu tamamlanınca diğer hediyeleri alacaksınız.

 
Under the Bridge arkaplan hediyesinin nasıl göründüğünü video ile gösterdiler.

 
Ödül olarak; BrandenBurg Gate isimli aksesuar ve 3 rastgele ülke flaması herkese(ilk 10 teslimat için) verilecek. Topluluk hedefi tamamlandığında ise Under the Bridge isimli menü arkaplanı, Altın Geyik ve Alman Çoban Köpeği(sallanan kafalı) aksesuarı hediye gelecek. Bunları WorldofTrucks üzerinden Steam’e aktarabilirsiniz. Topluluk ödülünü kazanmanız için kendi görevinizi tamamlamanınz gerek.

Steam envanterine eklenecek olan bu hediyeler takas edilebilir veya pazarda satılabilir.

Not: Bu etkinliğe katılabilmek için ETS 2 profilinizin World of Trucks ile senkronize olması gerekmektedir.

Logbook sayfasında yaptığınız işleri takip edebilirsiniz.

ETS 2 – Almanya Ticari Bağlantılar etkinliği için ana konu burada!

 

İlgili haber

WoTR – Euro Truck Simulator 2 – Almanya için Ticari Bağlantılar Etkinliği

Continue Reading

ETS 2 Genel

ETS 2 için Saint Petersburg Western Diameter Oynanış Videosu Yayınlandı!

Yıl sonunda çıkacak olan Beyond the Baltic Sea harita genişlemesi için yeni bir video paylaşıldı. Rusya’nın ikinci büyük şehri Saint Petersburg’da bulunan Western High-Speed Diameter adlı yol bağlantısını videoda net olarak görebiliyoruz. T

Simülasyon Türk

Published

on

ETS 2 için Saint Petersburg Western Diameter Oynanış Videosu Yayınlandı!

Yıl sonunda çıkacak olan Beyond the Baltic Sea harita genişlemesi için yeni bir video paylaşıldı. Rusya’nın ikinci büyük şehri Saint Petersburg’da bulunan Western High-Speed Diameter adlı yol bağlantısını videoda net olarak görebiliyoruz. Türk inşaat firması IC Holding tarafından inşa edilen yüksek hızlı yol ve köprülerin bağlantıları SCS stüdyosunu optimizasyon konusunda epey zorlamıştı.

 

 

4 hafta önce St. Petersburg’dan ilk ekran görüntüleri paylaşılmıştı.

ETS 2 için Rusya’nın Saint Petersburg Şehrinden Ekran Görüntüleri

 

Steam

ETS 2 forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

ETS 2 Genel

ETS 2’nin Baltık Ülkeleri Haritasından Sonra Bilmediğimiz Başka Bir Bölge Yayınlanacak!

Portekiz-İspanya yani İber DLC’si Baltık’tan sonra gelmiyor.

Simülasyon Türk

Published

on

ETS 2’nin Baltık Ülkeleri Haritasından Sonra Bilmediğimiz Başka Bir Bölge Yayınlanacak!

Portekiz-İspanya yani İber DLC’si Baltık’tan sonra gelmiyor.

 

SCS Software CEO’su Pavel Sebor bu Ekim ayı başında İspanya’nın Madrid şehrindeki Jarama pistine FIA ETRC kapsamında gitmişti. Orada ETS2ATS‘nin kıdemli beta tester’ı ve aynı zamanda taşımacılık sektöründe uzman olan Pumizo 3D isimli Pedro Gil Correia, Sebor ile kendi YouTube kanalında Portekiz topluluğu için bir röportaj gerçekleştirdi. Röportajda FIA ETRC işbirliği, topluluk, SCS’in geleceği, Iberian DLC’si, Oregon DLC‘sine gelen tepkiler ve Renault Range T gibi önemli konular hakkında konuşuldu. Daha önce yapılan röportajlarla aşağı yukarı aynı içeriğe sahip olsa da geçtiğimiz yaz başında SCS tarafından yapılan canlı yayında Baltık’tan sonra farklı bölgenin haritasının geleceğini öğrenmiştik. Bu bilgi Pavel Sebor tarafından tekrarlandı. Baltık Ülkeleri paketi bu yılın sonunda yayınlanacak ancak bundan sonra Portekiz-İspanya ülkelerini kapsayan Iberian DLC’si gelmeyecek. SCS CEO’su bunun mutlaka geleceğini ama önümüzdeki yıl olmayacağını belirtiyor. Hangi bölgenin olacağını da söylemiyor. Tahminlere bakacak olursa ya en kuzeyde bir ülke ya da Balkanlar bölgesine giriş sayılabilecek ufak bir paket olabilir. Çeşitli söylentiler çıksa da şimdi burada dile getirmiyoruz. Daha ayrıntılı bilgileri Beyond the Baltic Sea DLC‘si yayınlandıktan sonra öğrenebileceğiz. Aynı anda hem ETS 2 hem de ATS için birden fazla harita paketi için çalışıyorlarmış. Renault Range T için de aynı şekilde yeni bir şey söylenmedi. Renault Cars ve Renault Trucks firmalarının ayrı olması sonucu lisanslamada karışıklık yaşıyorlarmış. Oregon eyaletine gelen aşırı olumlu tepkilerden mutlu olmuşlar. World of Trucks’a daha sosyal özellikleri getireceklerini yineliyorlar. Ayrıca devasa bir multiplayer modu gibi özelliği de tekrar dile getiriyor. Bunların hepsi zamanla gerçekleşecek. Oyun endüstrisinden gelen konsol sürümleri baskısı için de farklı bir şey söylemiyor. Ek olarak FIA ETRC’de Pumizo 3D, Schmitz firması adına bulunuyor. Tabi röportajı yaparken sadece Portekiz’i temsil eden bir beta tester buna dikkat edelim. Ancak sektördeki profesyonellerle böyle temaslar ileride meyvelerini verebilir. Taşımacılık sektörüne ETS 2’yi anlatacak profesyonellere ihtiyaç var. Bununla ilgili bir çalışma başlatılmış olabilir. Her şey resmi olana dek öğrenemeyebiliriz ama SCS’in 1 yıldan fazla bir süredir sık sık yollara düşmesi, etkinliklere katılması taşımacılık endüstrisinde tanınması işe yaramışa benziyor.

 

ETS 2 forumu için buraya, ATS için ise buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Açılır Menü

Sitemizde lütfen adblock vb. reklam engelleme yazılımlarını devre dışı bırakın.

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler