in , , ,

ETS 2 – Travego 2016 Firma Skinleri Paketi

Euro Truck Simulator 2 – Travego 2016 Firma Skinleri Paketi

Travego 2016 otobüs modunu Türk otobüs firmalarının kaplamalarıyla oynayın!

Türkiye’nin en önemli otobüs firmalarından 9 tanesinin skinlerinin bulunduğu bu paket sayesinde oyun içindeki parçacıda istediğiniz firmanın kaplamasını seçerek otobüsünüzü boyayabilirsiniz.

tfsp-reklam

 

Tamamen düzenlendi!

Travego 2016 otobüs modunun skin dosyaları baştan aşağı düzenlendi. Bu sayede bu modla gelen tüm kaplamaların adları ve parçacıdaki simgeleri gayet iyi görünüyor.

tfsp-reklam-2

 

Modun içerisinde Kamil Koç, Anadolu, Metro Class, Metro Suit, Pamukkale, Nilüfer, Ulusoy, Varan, Kontur ve İstanbul Seyahat adında 10 adet skin bulunuyor. İstediğiniz skini servisteki boyama menüsünden seçtikten sonra parçalar bölümüne gelip otobüsün ön camında bulunan noktaya tıklayarak seçtiğiniz skine uygun olan cam kaplamasını seçebilirsiniz.

Yapımcı: Uşaklı™

“İstanbul Seyahat” skini Mücahit Kılıçarslan’a aittir. İzin verdiği için teşekkür ederim.

Kurulum: RAR’dan çıkan .scs uzantılı dosyayı Belgeler\Euro Truck Simulator 2\mod klasörüne atın, otobüs moduyla gelen “Travego 2016 Skin.zip” dosyasını silin. Oyuna girin ve Mod Yöneticisi’nde modu etkinleştirin.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Otobüs modunu indirmek için buraya tıklayınız.

26 Comments

Leave a Reply
  1. Hocam şunu yapamadım, modu etkinleştirdim. Mercedes tır aldım ve servise gittim fakat skinleri bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

  2. Güzel bir çalışma emeğinize değmiş ama 1.31 e göre ayarlansa 10 numara olur çünkü bu haliyle kayma yapıyo araçta yarım gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by Uşaklı™

SimülasyonTÜRK, Uşaklı™

FERNBUS Coach Simulator Çekilişine Katılın!

Farming Simulator 17 – Her Şeyi Dökün! [Video]