in , ,

ETS 2 TR Extended Map: Marmara Edition Part #1 – TÜPRAŞ, Nuh Çimento, Derince Safiport Limanı

ETS 2 TR Extended Map: Marmara Edition Part #1 – TÜPRAŞ, Nuh Çimento, Derince Safiport Limanı

ETS 2 TR Extended haritasının uzun süredir beklenen yeni blog yazısında TÜPRAŞ, Nuh Çimento gibi önemli sanayi bölgeleri ile Derince Safiport Limanı’nı sizlerle paylaşıyoruz. Marmara bölgesinin ilk kısmında çıkışın çok ertelenmemesi nedeniyle şu ana kadar yapılmış olan şehirler ve yollar yer alacak. Bu da ikiye bölünmesi demek oluyor. Ekran görüntülerindeki bölge tüm ayrıntılarıyla en hassas notkasına kadar aktarıldı.

Euro Truck Simulator 2 için Hereke civarındaki Anadolu Otoyolu yani E-80 ve D-100 üzerindeki Nuh Çimento bölgesi ile ardından Kocaeli, Körfez ilçesindeki D-100 otoyolu kenarındaki TÜPRAŞ İzmit Rafineri Tesisi ve Derince ilçesindeki Derince Safiport Limanı aktarıldı. Trafik levhaları ve manzarada pek çok ayrıntıyı fark edebileceksiniz.

Ne zaman çıkacak? İlk sürümde neler olacak? Neden gecikiyor?

Şu an çıkış tarihi için herhangi bir bilgi verilemiyor. TR Extended Map: Marmara Edition Part #1 için Gebze, Hereke, Osmangazi Köprüsü, Yalova kısmını ilk sürümde dahil ederek yayınlamayı planlıyoruz. Gecikmelerin nedeni şeffaf olmak gerekirse şu an haritayı yapan takım üyelerinin gerçek hayattaki işleridir. Kaliteden ödün vermemek için her hafta belli saatler ayırılıp yukarıda gördüğünüz ortamlar oluşturuluyor. Bu sürümün çıkışından sonra diğer kısımların ne zaman yayınlanacağı ve projenin geleceği ayrıca açıklanacaktır. Sonsuz desteğiniz için teşekkürler.

TR Extended seviyesinde harita tasarlayabilecek kişilere kapımız her zaman açık.

Hangi harita DLC’leri gereklidir?

Iberia DLC’si artık gerekli yapıldı. Orada yer alan pek çok 3D asset kullanıldı. Going East, Scandinavia, Vive la France, Italia, Beyond the Baltic Sea, Road to the Black Sea DLC’leri ve Iberia DLC gereklidir.

 


Marmara Part #1 blog yazıları

Hereke

Eskihisar-Topçular Feribotu

Bursa: Oyak Renault Fabrikası

Gebze


TR Extended Map resmi web sitesi ve 1.42/1.43 İstanbul Edition sürümü için buraya tıklayın.


 

TR Extended: Marmara Edition Part 1 ana konusu için buraya tıklayın.

 

 

SimülasyonTÜRK

3 Comments

Leave a Reply
  1. Çıkmasını sabırsızlıkla bekliyoruz, maddi konularda destek olmak isteriz, iban aktarabilirseniz harita yapımcısı arkadaşlara ve similasyon türk ekibine de destek olmak isteriz. En kısa sürede çıkması umuduyla, kolaylıklar dilerim.

2 Pings & Trackbacks

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 için Yeni ve Güncellenmiş Türkiye Haritası (Otogarlı)

Farming Simulator 22 – Otomatik Balya Toplama Römorku (Ponge pack) – video