Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel ETS 2 Road to the Black Sea DLC’de bulunan simgesel noktalar tanıtıldı

ETS 2 Road to the Black Sea DLC’de bulunan simgesel noktalar tanıtıldı

Yazar SimülasyonTÜRK
ETS 2 Road to the Black Sea DLC’de bulunan simgesel noktalar tanıtıldı
Romanya ve Bulgaristan’da yer alan simgesel noktalar(landmarks) yeni blog yazısı ile tanıtıldı. ETS 2 için bu yıl sonunda çıkacak olan Road to the Black Sea DLC’sinde birçok tarihi simgesel nokta bulunacak. Yayımlanan ekran görüntüleri yeni DLC’nin de öncekilerden daha ileride olduğunu kesin olarak gösteriyor. GPS ve seyahat haritalarından önce simgesel noktalar seyahatlerde önemli rol oynuyordu. Bu ilgi çekici noktalar insanlar tarafından nerede bulunduklarını ve hangi yoldan gideceklerini bilmenin bir yolu olarak kullanılmıştı. Günümüzün teknolojisi sayesinde artık bu seyahat yöntemine güvenmek zorunda değiliz ancak bu simgesel noktalar hala geçmişten günümüze eşsiz bir anıt olarak durmaya devam ediyor. Road to the Black Sea DLC’de yolculuk yaparken birçok simgesel noktayı keşfedebileceğiz. SCS, “etkileyici tarihi kalelerden güzel katedrallere ve dikkat çekici köprülere kadar bu yeni topraklarda neler keşfedebileceğinizi asla bilemezsiniz” diyor.
İlk görüntüde Romanya Giurgiu/Yergöğü ile Bulgaristan Rusçuk şehirlerini Tuna nehri üzerinde birbirine bağlayan Tuna Köprüsü yer alıyor. Aynı zamanda sınır kapısı olarak da kullanılıyor ve DLC’nin kapağında bulunuyor. Trakya’dan yeni bir görüntü paylaşılmadı. Trakya&Türkiye DLC için ana konu burada. Gerçek yerlerle karşılaştırmalar dahil birçok içeriğe ulaşabilirsiniz.
Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’nin Trakya bölgesinin yer aldığı Road to the Black Sea DLC’si bu yıl sonunda Euro Truck Simulator 2 için yayımlanacak.
Steam’de istek listenize ekleyin.

 

 

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın