in , ,

ETS 2 – ProMods Harita Modu 2.60 sürümü ile Hatay sahil yolu geliyor…

ETS 2 – ProMods Haritası’nın 2.60 sürümü ile Hatay’ın sahil yolu yenileniyor…

Euro Truck Simulator 2 ProMods haritası 2.60 sürümü ile 1.43 güncellemesine uyarlandı. Artık Iberia DLC’si gerekli olduğu harita modununda Middle-East eklentisinde İskenderun-Antakya için yenilenmiş bir sahil yolu geliyor. Ayrıca Türkiye’deki trafik levhaları da elden geçirilmiş. Hatay sahil yolunda giderken Arsuz, Kale, Çevlik, Samandağ şehirlerinden geçiyoruz.

Mod Sürümü: 2.60

Gerekli DLC: Scandinavia, Going East, Vive la France, Italia, Beyond the Baltic Sea, Road to the Black Sea, Iberia

Uyumlu Oyun Sürümü: 1.43.x

Nereden indirilecek?

ProMods 2.60 sürümünü promods.net adresinden indirebilirsiniz. Üye olmadan indiremiyorsunuz.

ProMods 2.60, ProMods Middle East 2.60, Trailer Company Pack 1.31 ve Cabin Accesories Pack 1.17 modları artık 1.43 sürümüne uyumludur.Aşağıdaki görselde ProMods 2.60 sürümünün değişiklikleri bulunmaktadır.

Androora prensliği yeniden inşa edilmiş. Almanya’da ise Frankfurt, Kiel, Nürnberg ve Uelzen şehirleri yeniden inşa ediliyor. Çekya’da Brno, Birleşik Krallık’ta ise Portsmouth ve Southampton şehirleri elden geçiriliyor. Kıbrıs’ın giriş kısımları da yenilenen yerlerden olmuş. Rusya’da trafik levhaları iyileştirilmiş. Harita geneline yeni seyir noktaları(viewpoints) yerleştirilmiş. Ve ayrıca ProMods haritasındaki deniz feribotu yolları geliştirilmiş ve yeni yükleme ekranları eklenmiş. Haritadaki birçok alana yeni ortam sesleri eklenmiş. Fransa’da yeni bölgesel trafik levhaları eklenmiş.

 
Tanıtım videosu
https://youtu.be/A36llw-P2N4
Oynanış videosu

Ekran Görüntüleri
ETS 2 ProMods ana konusu için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

3 Comments

Leave a Reply
  1. ProMods’un kendi sitesinde, ana ekranın sağ bölümünde Middle East yazan bir fotoğraf olacak. Ona tıklayarak ücretsiz indirebilirsin 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2022’den Sonra Yeni Oyun! SnowRunner – Buzlu Kaygan Yolların Yarattığı Pişmanlık (video)

Yeni uçuş simülatörü X-Plane 12 yenilikleri