Menu
in , ,

ETS 2 – Nordic Horizons DLC’si duyuruldu!

ETS 2 – Nordic Horizons DLC’si duyuruldu!

SCS Software, ETS 2 için geliştirdiği Kuzey İskandinavya genişlemesinin resmi adını Nordic Horizons olarak açıkladı. Yunanistan DLC‘sinden sonra çıkmasını beklediğimiz İskadinav Ufukları DLC’si daha önceki yayınlarda geliştirme aşamasına ait görüntüleri ile karşımıza çıkmıştı. 

Euro Truck Simulator 2 için geliştirme aşamasında olan ikinci harita genişlemesi olan Nordic Horizons, Kuzey Avrupa’nın büyüleyici manzaralarını içerecek. Norveç, İsveç ve Finlandiya’nın şu an oyunda bulunmayan kuzey bölgelerini North Pole civarına kadar içermesi bekleniyor.

Norveç‘in Kuzey Buz Denizi’ne kadar uzanan geniş fiyortlarını keşfetmeyi ve nefes kesici köprülerden veya su altındaki tünellerinden geçmeyi dört gözle bekleyebilirsiniz. Benzersiz bir sürüş zorluğu sunan çok sayıda dar yolun da dahil edilmesiyle bu deneyim daha da artıyor. Yol boyunca ise rotanıza yaban hayatı dokunuşu katan ren geyiklerine dikkat edin. Kıyı boyunca sıralanan balıkçı köyleri oyuncuları zengin kıyı kültürüne daha da yakınlaştıracak. Doğudaki yerleşim bölgeleri boyunca ise ana E4 yolu üzerinde İsveç‘in Norrland bölgesinde seyahat edecek ve ardından Norveç sınırı boyunca İskandinav dağlarının batıdaki çorak tepelerine doğru yolculuk yapabileceksiniz. Yol boyunca Nordic Horizons genişlemesinde dolaşırken madenler, kağıt fabrikaları gibi endüstriyel alanlarla da karşılaşacaksınız.

Finlandiya‘nın Lapland bölgesi ise yoğun iğne yapraklı ormanlarından geniş çorak tundralarına kadar ülkenin güney kesimiyle tam bir tezat oluştururken oyuncular burada zen benzeri bir sürüş deneyimi sağlayan pürüzsüz yollarda araçlarını sürebilecekler.

 

 

 

Nordic Horizons DLC’si kamyon taşımacılığı alanında ise Scania ve Volvo gibi ikonik markalara ev sahipliği yapan İskandinavya’nın zengin tarihine saygı duruşunda bulunuyor.

Nordic Horizons DLC’si için olası çıkış tarihi olarak şimdilik resmi açıklamada bulunulmadı. Greece DLC, 2024’ün sonuna doğru yayınlandıktan sonra 2025 yılı için kesinlikle İskandinavya’nın kuzeyini bekleyebiliriz.

 

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Leave a Reply

Written by HasanOfke

Exit mobile version