ETS 2 için Goodyear Roll-Out Etkinliği Başladı! [World of Trucks]
Connect with us

ETS 2 Genel

ETS 2 için Goodyear Roll-Out Etkinliği Başladı! [World of Trucks]

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

ETS 2 için Goodyear Roll-Out Etkinliği Başladı! [World of Trucks]

Euro Truck Simulator 2 için resmi lisanslı Goodyear kamyon lastikleri ve aksesuarları World of Trucks üzerinden başlatılan #GoodyearRollOut ile ücretsiz dağıtılıyor. Etkinlik için kişisel görevlerinizi tamamlayıp topluluk hedefine de ulaşıldığında Goodyear lastikleri, kabin aksesuarı ve boyamalarının bulunduğu DLC katılan herkese ücretsiz hediye edilecek. Steam‘de dün gece listelenen DLC özelliklerine ve tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Goodyear dünyanın bir numaralı ve en çok bilinen lastik markalarından biri son teknoloji lastikleri ile ETS 2’ye geliyor. Diğer markalara yapılan benzer kampanyalar Goodyear lastikleri için de planlanmış. Goodyear paketi aslında neredeyse 2 yıldır bekleniyor. Birleşik Krallık’taki merkeze SCS Software CEO’su Pavel Sebor’ın gittiğini kendi paylaştıkları bir mesajda görmüştük.Etkinliği tamamladığınızda Goodyear Lastik Paketi ücretsiz olarak veriliyor. Worldoftrucks.com‘da profilinizden lisans anahtarını alıp Steam’de aktifleştirebiliyorsunuz. Eğer kişisel göreviniz tamamlayıp topluluk görevi de başarılmışsa herkese hediye edilecek. Etkinlik bittikten sonra Steam’de ayrı olarak satılmaya devam edilecek.

Nasıl yapılıyor? Kurallar neler?

ETS 2’nin Harici Sözleşmeler ekranından alacağınız Goodyear logolu dorseler ile katılıyorsunuz. WorldofTrucks.com profilinizin entegre olması gerekiyor. Bu etkinlikte teslimatlar uzun mesafeli olabiliyor ve bu nedenle harita DLC’lerinden bir veya daha fazlasına sahip olmanız gerekiyor.

Etkinliğin ilk 2 günü boyunca ETS 2’nin DLC’leri indirimde olacak.

Kişisel görev!

Her oyuncu 10 veya daha fazla kez Goodyear lastiklerinin taşındığı özel dorseyi teslim edecek. Bunun için hediye olarak World of Trucks Başarımı ve Goodyear keşif balonu aksesuarı verilecek.

Topluluk hedefi!

Ardından topluluk hedefinde Goodyear lastiklerinin taşındığı Goodyear dorsesi 300 bin teslimata ulaştığında kendi kişisel görevini tamamlamış herkese Goodyear Tyres Pack DLC ücretsiz verilecek.

Twitter, Facebook, Instagram sayfalarında kampanya etiketi #GoodyearRollOut olarak belirlenmiş.

Tanıtım videosu

Ön Lastikler

 • 315/70 Goodyear FUELMAX S GEN-2
 • 315/70 Goodyear KMAX S GEN-2
 • 315/80 Goodyear KMAX S GEN-2

Arka Lastikler

 • 315/70 Goodyear FUELMAX D GEN-2
 • 315/70 Goodyear KMAX D GEN-2

Boyamalar

 • Goodyear Origins
 • Goodyear Dash

Kabin Aksesuarları

 • Goodyear Çanta
 • Goodyear Wingfoot – Kanatlı Ayakkabı Şeklinde Kokulu Aksesuar
 • Goodyear Keşif Balonu Modeli
 • Goodyear Şapkası
 • Goodyear Kahve Bardağı
 • Goodyear Not Defteri
 • Goodyear Cüzdan

 

Steam’de daha sonra satışa sunulacak.
 

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Genel

ETS 2 – BM Logistics 1. Yıldönümü Konvoyu [Video]

Bu videoda Euro Truck Simulator 2 için 1 yıl önce kurulan BM Lojistik sanal şirketinin yıldönümü konvoyunu izleyeceksiniz. Tam 1  yıl önce 14 Ağustos 2018’de Trucksbook odaklı bir sanal şirket olarak SimülasyonPark’ta faaliyete geçti. 12 ay boyunca Trucksbook’ta 6 ay Türkiye sıralamasında 1. ve 3 ay boyunca da 2. oldu.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Bu videoda Euro Truck Simulator 2 için 1 yıl önce kurulan BM Lojistik sanal şirketinin yıldönümü konvoyunu izleyeceksiniz. Tam 1  yıl önce 14 Ağustos 2018’de Trucksbook odaklı bir sanal şirket olarak SimülasyonPark’ta faaliyete geçti. 12 ay boyunca Trucksbook’ta 6 ay Türkiye sıralamasında 1. ve 3 ay boyunca da 2. oldu. Toplamda 68 çalışan var ve bu zamanla değişti. 14 Ağustos akşamı ise ETS 2 Multiplayer’da 1. yıldönümü konvoyu düzenlenmişti ben de katılarak bir video kaydettim. Aktif olarak oynayan oyuncularla Berlin’den Bergen şehrine gidildi. Bu rota BM Lojistik’in multiplayer buluşmaların kullandığı ilk güzergah olduğu için tercih edilmişti. Cumartesi akşamları BM Lojistik multiplayer konvoyları yapılıyor. Çok katılamasam da birkaç kez eşlik etmiştim. Trucksbook nedir? diye soracak olursanız Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için online tabanlı bir sanal şirket sistemidir. Kendi programını kurarak oyuna girdiğimizde yaptığımız seferler burada kaydediliyor ve eğer 100 km/s geçmezseniz simülasyon gerçekçiliği kategorisinde dünya genelinde sıralamanız yükseliyor. Haliyle burada yüzlerce şirket var. BM Lojistik dahil olmak üzere pek çok Türk sanal şirketi burada faaliyet gösteriyor. Trucksbook oyunculara rekabetçi bir ortam sunarak amaç veriyor. Şirketler e aylık veya haftalık olarak kilometre hedefleri tutturmaya çalışıyor. Birincilik için yarışıyor. Worldoftrucks.com’da ileride gelmesini beklediğimiz sistem de buna benziyor. Tekrar BM Lojistik sanal şirketine dönecek olursak hem singleplayer hem de multiplayer olarak oynayabiliyorsunuz. Tek oyunculu modda BM Lojistik logolu çekici ve dorse boyamalarını kullanabiliyorsunuz. Bunun için özel şirket modu veriliyor. Multiplayer’da ise konvoylarda değişiklik gösteren boyama seçenekleri var. BM Lojistik’e katılmak isterseniz Trucksbook.eu adresinden şirket profiline giderek başvurabiliyorsunuz veya park.simulasyonturk.com’dan iletişime geçebiliyorsunuz. Katılan şoförler için aylık 25 bin kilometre yol yapma kuralı bulunuyor.

BM Logistics ana konu https://park.simulasyonturk.com/t/bm-logistics-international-transport-services/2566/1

BM Logistics Trucksbook profili https://trucksbook.eu/company/24994

BM Logistics website https://www.bmlogisticstransport.com/

 

 

Okumaya devam edin

ETS 2 Genel

ETS 2 – deTbiT Mercedes-Benz O403 Otobüs Modu [Video]

deTbiT tarafından geliştirilen Mercedes-Benz O403 otobüs modunu Türkiye yollarında test ediyoruz. Bugüne kadar yapılan en ayrıntılı otobüs modları arasına giriyor. Özel fizik ayarlamaları, modifiye parçaları, özelleştirme seçenekleri ile 0403 efsanesine yakışır bir otobüs modu olmuş.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

deTbiT tarafından geliştirilen Mercedes-Benz O403 otobüs modunu Türkiye yollarında test ediyoruz. Bugüne kadar yapılan en ayrıntılı otobüs modları arasına giriyor. Özel fizik ayarlamaları, modifiye parçaları, özelleştirme seçenekleri ile O403 efsanesine yakışır bir otobüs modu olmuş. ETS 2’de bu otobüs modunu kullanırken gerçekten keyif alabiliyorsunuz. Ücretli olarak satılan mod için 30 TL fiyat belirlenmiş. Desteklenen ve birçok özelliği olan bu mod için değecek gibi duruyor. Çünkü deTbiT’in uzun süredir yayınladığı terminal yolcu sistemi modu da var. Bu modla Türkiye modu dahil orijinal DLC’lerde bile duraklardan ve şirketlerden yolcu alabiliyorsunuz. Haliyle O403 ile harika oluyor. Asıl önemli olan ise modun gelişmeye ve uyarlanmaya devam etmesi ayrıca deTbiT başka bir otobüs modu daha geliştiriyor. Hiç mi sıkıntısı yok? Elbette çeşitli modelleme sorunları var ancak geneline baktığımızda şimdiye kadar çıkan modlardan daha iyi durumda olduğunu ve özenerek bir şeyler planlarak yapıldığını yazabiliriz. En güzel olay ise desteklenecek olması… Desteklenen ve zamanla gelişen otobüs, araba, kamyon modlarına ihtiyacımız var. Bu bir sorumluluk gerektiriyor herkes vaktini ayıramayabiliyor. Burada modun ücretli satılması bu desteğin sürdürülebilir olması anlamına geliyor. deTbiT kendi YouTube kanalında modlarıyla ilgili paylaşımları yapmaya devam ediyor. Bugüne kadar birçok otobüs modunu test ettik, yayınladık. Umarız diğer otobüs modları da bu şekilde gelişir.

Model: Sandeep Sharma
Servis dolapları: Gökhan Demirhan
Araç skinleri: Mustafa Alparslan Türen

Yapımcı: deTbiT info@busmods.net

Terminal modları için

 

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

ETS 2 Genel

ETS 2 Road to the Black Sea DLC’sinin endüstrileri tanıtıldı

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

ETS 2 Road to the Black Sea DLC’sinin endüstrileri tanıtıldı

ETS 2‘nin Road to the Black Sea DLC‘sinde bu kez endüstri binaları tanıtıldı. Hala ülkemiz için yeni bir şey göremedik. Paylaşılan yeni ekran görüntülerinde Karadeniz bölgesindeki yeni endüstri prefab modellerini görüyoruz. Bu bölgede geniş çeşitlilikte birçok büyük endüstri bulunuyor. Kıyıdaki tersanelerden içerideki maden ocaklarına kadar çevredeki şehirlere ve ülkelere büyük bir ekonomi sağlanıyor. SCS’in takımı da gerçekteki yerlerden ilham alarak prefab sistemde bu sanayi tesislerini oluşturmuş.

 
Bu görüntülerdeki prefabların çoğu Trakya bölgesinde de kullanılacak. 🙂
 
Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz. Road to the Black Sea DLC’si ile Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’nin Trakya bölgesi ETS 2’ye eklenecek. Yıl sonunda ücretli DLC olarak yayınlanacak.

 

 

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Categories

F-MAX projesi hakkında tüm ayrıntılar bu sayfada!

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler