Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel ETS 2 için Bulgaristan’dan ekran görüntüleri paylaşıldı (Road to the Black Sea DLC)

ETS 2 için Bulgaristan’dan ekran görüntüleri paylaşıldı (Road to the Black Sea DLC)

Yazar Simülasyon Türk

Euro Truck Simulator 2‘nin Road to the Black Sea DLC‘sinde yer alan Bulgaristan için bugün yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’nin Trakya kısmının yer alacağı harita genişlemesi bu yıl sonunda yayınlanacak. Orta büyüklükte bir Slav ülkesi(110,994 kilometre kare) olan Bulgaristan’ın doğusunda Karadeniz güneyinde ise Türkiye yer alıyor. Avrupa ve Asya kavşağında yer alması geçtiğimiz yüzyıllar ve binlerce yıl içinde birçok stratejik ve kültürel değişim için hizmet etmesini sağlamış. Milattan Sonra 9. yüzyılda Kiril alfabesinin doğduğu yer olan bu bölge 1991 yılında bağımsızlığını kazanan bir cumhuriyet olmadan önce Osmanlı ve Bizans imparatorlukları ve ardından Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği‘nde Doğu Bloku’nun bir parçası olarak kaldı. Doğal olarak bu kültürlerin etkisi sonucunda oluşan kalıntıları dolambaçlı kırsal yollar, hareketli şehirler ile sakin kıyı yolları arasında ilerlerken görebileceğiz. Aşağıdaki ekran görüntülerinde ise bazı rustik mekanlar ve Sovyet dönemi mimarisi gösteriliyor.

Tabelada Edirne yazısı da gözlerimizden kaçmıyor. Bundan sonraki blog yazıları Trakya’yı tanıtacak. 😀 O gün için sabırsızlanıyoruz.
 
 
Steam

Euro Truck Simulator 2 forumu için buraya tıklayın.
 

ETS 2’ye Türkiye’nin Trakya bölgesi geliyor! Road to the Black Sea DLC’si duyuruldu

SimülasyonTÜRK
0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın