Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel ETS 2 Iberia DLC’si Steam’de 48 TL fiyatla yayınlandı

ETS 2 Iberia DLC’si Steam’de 48 TL fiyatla yayınlandı

Yazar SimülasyonTÜRK

ETS 2 Iberia DLC’si Steam’de 48 TL fiyatla yayınlandı

İspanya ve Portekiz‘in bulunduğu İber Yarımadası, Iberia DLC‘si ile Euro Truck Simulator 2 için yayınlandı. Yıllar sonra İberya bölgesi ETS 2’nin bir parçası oluyor. 49 şehrin bulunduğu harita paketi Steam’de 48 TL’den fiyatla satışa sunuldu. 1.40 yeni görsel aydınlatma sisteminin de etkisi ile İberya haritası mükemmel görünüyor. Şimdiye kadar ki en büyük ve en iyi denilecek bir tasarımla ETS 2 oyuncularına sunuluyor. Şehirler, yollar, doğal güzellikler, yeni kaya dokuları, yepyeni bitki örtüsü ile yeni ağaç modelleri, çimenler ile tamamen yeni bir bölge için sıfırdan modellenmiş ve tasarlanmış 3D modeller, varlıklar bulunuyor. İberya’ya girdiğiniz an kendinizi bambaşka bir ETS 2’de bulabilirsiniz. 1.40 her ne kadar oyunun her köşesini değiştirse de İberya haritasında bu iş tamamen değişiyor. American Truck Simulatorın atmosferini yıllarca ETS 2’ye istedik ve sonunda oldu. Her yeni harita DLC’sinde bir adım daha öteye giden SCS ekibi bu kez de aynısını gerçekleştiriyor. Elbette her yeni haritayı ilk oynadığımız büyüleyici geliyor, şaşırıyoruz. Road to the Black Sea DLC‘sinde gördüklerimizin çok çok üstüne koyarak ilerlemişler. Şimdiden Heart of Russia DLC‘sini merak etmeye başladık.

Iberia DLC’si ile ilgili tüm gelişmeleri, tanıtım yazılarını sizlere burada SimülasyonTÜRK üzerinden aktarmıştık.

Special Transport DLC‘si için 5 ayrı rotanın da geldiğini ekleyelim.

8 Nisan 2021 Perşembe akşamı 18:00’de SCS Software özel yayınında özel konuklarla harita tanıtıldı. Biz de o sırada SCS Software’dan SiSL(Technical Artist) ile birlikte çıkış akşamına özel yayınımızı başlattık.

Tanıtım Videosu


Steam

İberya haritasının çıkışa özel olarak SCS Software‘ın tüm oyunları ve DLC’leri Steam’de indirime girdi. Eksik harita paketlerinizi çok daha ucuza tamamlayabilirsiniz. İndirimler 12 Nisan’da sona erecek.

Iberian Haulage Bundle ile ETS 2, Iberia DLC, Vive la France DLC haritaları ile İspanya ve Portekiz boyama paketlerini çok daha ucuza satın alabiliyorsunuz. 138 TL’lik paket şu an 70,27 TL’den satılıyor.


Harita


 

SiSL ile çıkış akşamına özel yaptığımız canlı yayın
2021 model Renault Trucks T High Evolution ile İberya yollarını keşfettik.

İlk oynanış videomuz

SiSL ile İberya için yaptığımız ilk canlı yayın

Iberia DLC için 3 Nisan Cumartesi akşamı düzenlediğimiz yayın

Renault Trucks 2021 model T High Evolution çekici lansmanı yayını da İberya yollarında oldu!


Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın