ETS 2 Ford Trucks F-MAX modu çıkış tarihi: 29 Ekim 2019

6

Aylardır üzerinde çalıştığımız Ford Trucks F-MAX mod projesi başarıyla tamamlandı. Emre Aydın ve Bertan Baday tarafından geliştirilen ETS 2 F-MAX modu ücretsiz bir şekilde 29 Ekim 2019’da SimülasyonTÜRK‘te yayımlanacak. Bu proje duyurulduğundan beri an be an takip eden ve destekleyen herkese sonsuz teşekkürler. Ekim sonu olarak planladığımız çıkış tarihini özel bir güne denk getirmek istedik. Ve böylece Türkiye Cumhuriyeti’nin 96. kuruluş yıldönümünde yayımlamanın hepimiz için daha anlamlı olacağına karar verdik. Cumhuriyetimizin 96. yılı kutlu olsun!

Tarih: 29 Ekim 2019

Saat: Sunucuda yoğunluk olmaması için tam saatini veremiyoruz. Ancak öğlenden sonra herkes F-MAX moduna kavuşmuş olacak. 🙂

Nereden indirilecek?

fmax.simulasyonturk.com adresinden ücretsiz bir şekilde sunucumuzdan direkt olarak indirebileceksiniz(alternatif bağlantılar verilecek).

ETS 2 F-MAX modu için tüm gelişmeler yapım sürecinde olduğu yine buradan aktarılmaya devam edilecek. Mod için çıkarılacak yeni sürümleri yine aynı adreslerden takip edebilecek ve indirebileceksiniz.

Uyumlu oyun sürümleri: 1.36.x, 1.35.x

Uyarı! 1.35 güncellemesinde de çalışıyor ancak 1.36 ile gelen ve dashboard’a eklenen anlık yakıt tüketimi animasyonu bu sürümde çalışmayacak. Aynı zamanda DirectX 9 ve DirectX 11 ile 1.35 sürümünde rahatlıkla oynayabileceksiniz. 1.36 ile DirectX 11 tam sürüme kavuştuğu için performans farkı bulunacak.

SimülasyonPark F-MAX mod projesi ana konusu burada.

#ETS2FMAX etiketi ile Twitter, Instagram, Facebook üzerinden desteğinizi ve oyun içi görüntülerinizi bekliyoruz.

Modun tüm özellikleri ve projede emeği geçenler yakında paylaşılacak.

F-MAX geliştiricileri ile bir canlı yayın SimülasyonTÜRK’ta bu hafta yapılacak. Bu modun nasıl geliştirildiğini ve işin mutfağında neler yaşandığını herkes öğrenecek 🙂

 

Saygılarımızla…

Emre Aydın, Bertan Baday ve Hasan Elmaz Öfke

SimülasyonTÜRK

F-MAX projesini 3 kelimede özetleyelim!
  • Gönüllü
  • Ayrıntılı
  • Ücretsiz

Oynanış videoları

6 YORUMLAR

  1. Arkas Lojistik Filo Ekibi olarak Range T’den bugün itibariyle F-Max’e geçiyoruz Euro Truck Simulator 2’de. Emeği geçenlere çok teşekkürler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here