ETS 2 F-MAX Mod Projesi’nin Son Durumu: Interior modeli tamamen bitti, oyuna aktarılıyor [9 Eylül 2019]

2

Ford Trucks F-MAX mod projesinde interior modeli tamamen bitirildi ve şu an eksik kısımları ile birlikte ETS 2‘ye aktarılıyor. Kurban Bayramı ile beraber çalışmalara birkaç hafta ara verilmişti. Şu an interior modeli tam anlamıyla oyuna aktarılıyor ve üzerinde çalışmalar yapılıyor. Aynalar ayarlanıyor, kokpit için animasyonlar ekleniyor. Şu an oyuna aktarım sürecinde %50’lik bir dilimi aşmış bulunmaktayız. Hala yapacak çok iş var ancak sizlere geçtiğimiz günlerde kokpit modelinin son render çalışmasını paylaşmıştık. SimülasyonPark’ta F-MAX ana konusu üzerinden gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Tekrar belirtelim. Proje henüz tamamlanmadı. Gördüğünüz her şey için birçok ayarlama yapılabilir. Tüm gelişmeleri sizlerle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Bu hafta yine ilerleme oldukça sizleri bilgilendireceğiz.

Aşağıdaki kokpite ait olan görsellerin bazıları çizim programından kaydedilmiş bazıları da render alınmıştır. Ayrıca aracın dışına ait oyun içi görüntüler de bulunmaktadır. Not: Görseller farklı çalışma zamanlarında alındığı için farklılıklar olabilir. Ve render programlarındaki aydınlatma efektleri ile oyun içindeki görüntü aynı değildir.

Interior için oyun içi görüntüleri ise çalışmalar belirlediğimiz noktaya geldiğinde sizlerle paylaşacağız. Şimdiden çok güzel göründüğünü belirtelim.

Projeyi desteklemek için çalışmalarımızı çevrenizle, arkadaşlarınızla ve henüz F-MAX mod projesinden haberi olmayan ETS 2 oyuncuları dahil her yaştan insan grubu ile paylaşırsanız seviniriz. fmax.simulasyonturk.com adresini verdiğinizde her türlü bilgiye ulaşabilecekler.

Emre Aydın ve Bertan Baday tarafından modellenen F-MAX modunu her şey hazır olduğunda fmax.simulasyonturk.com adresinden ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

Ne zaman çıkacak?

Her şey tamamen hazır olduğunda çıkış tarihi verilecektir.

 

F-MAX mod projesi ana konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

SCS Sofware’ın resmi forumunda F-MAX mod projesi yoğun ilgi görüyoruz. Buradan ulaşabilirsiniz.

Instagram sayfamızda da gelişmeleri aktarıyoruz.

View this post on Instagram

#ETS2FMAX Interior modeli sona yaklaşıyor. 🚨SimülasyonTÜRK'te ücretsiz olarak yayınlanacak olan F-MAX çekicisi Bertan Baday ve Emre Aydın tarafından geliştirilmeye devam edilmektedir. Görüntülerdeki araç henüz tamamlanmamıştır. Tamamen hazır olduğunda çıkacaktır. ⏳Release date: When it is done 🚛Official website 👉🇹🇷🇬🇧 fmax.simulasyonturk.com (TR/ENG) #ets2 #fmax #ets2turkiye #fordtrucks #eurotrucksimulator2 #bestCommunityEver #FellowTruckers #simulasyonturk ##worldoftrucks #RoadToTheBlackSea #trucksimulator #türkiye #trucksimulator #Trucks #ford #fordfmax #render #modelling #model #modding #scssoftware #fiaetrc #europeantruckracingchampionship #truckracing #TruckRacingChampionship

A post shared by Simulasyon Turk (@simulasyonturk) on

 

SimülasyonTÜRK

F-MAX mod projesinde Ford Trucks galerisi oyuna aktarıldı

ETS 2 Ford Trucks F-MAX mod projesinde interior modeli oyuna aktarılıyor… [5 Ağustos 2019]

 

 

2 YORUMLAR

    • Steam Atölye’de yayınlanacak. Araç içi aydınlatma olacak orijinal renk mavi ancak opsiyonlar mevcut. SiSL Mega Pack ile uyumlu olacağı için onun da kabin içi aydınlatmaları kullanılabilecek.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here