Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel ETS 2 F-MAX mod projesinin oyuna aktarımı ne durumda? [8 Temmuz 2019]

ETS 2 F-MAX mod projesinin oyuna aktarımı ne durumda? [8 Temmuz 2019]

Yazar SimülasyonTÜRK

Ford Trucks F-MAX mod projesinin Euro Truck Simulator 2‘ye aktarımı devam ediyor. Temmuz ayının ilk haftasında F-MAX çekicisinin dış modelinde büyük bir aşama kaydedilmiştir. Aşağıda göreceğiniz ekran görüntülerinde daha önce olmayan çoğu şey eklenmiş araç tam görünmeye başlamıştır. Henüz kokpit kısmına geçilmediğini belirtelim. Şu an aracın dış modelinin aktarımı tamamlanmaya çalışılıyor ve aynı zamanda oyun içi servis ekranında parçalar ayrılıyor. Egzoz kutusuna logo eklendi. Dorse kablolaları ayarlandı ve çekicinin arka kısmında dorse bağlı değilken doğru yerleşmesi için özenle konumlandırıldı. Aracın arkasına FORD yazısı eklendi. Hala birçok parçada normal map, renk ayarlamaları yapılmaktadır.  @OnurKull ve @Eugene tarafından gerçek F-MAX çekicisinde alınan fotoğraflardan yararlanarak aracın farları için light mask çalışmaları yapılıyor. Gündüz yanan farlar(DRL) ve sinyaller için ilk elektriği verdik bile! 😀 Onlara tekrar teşekkür ediyoruz.  Rüzgarlıklar! Burada sizleri 5 farklı açıda tepe rüzgarlık seçeneği bekliyor. Serviste değiştirebileceğiniz Yüksek, Alçak, Alçak 2, Orta, Çok Yüksek gibi farklı açılarda rüzgarlık konumları var. Gerçekte olan bir özellik zaten modelleme aşamalarında planlanmıştı. Buna göre modelleme yapılmıştı. Yan kenarlıklar çıkarılabilmektedir. Plakalık! Normal plakalar için çerçeve eklendi. Ford Trucks logosu ile www.fordtrucks.com.tr adresi eklendi. Bunu modlayabileceksiniz. World of Trucks üzerinden oluşturduğunuz özel plakayı elbette okuyor. 🙂 Teknik ayrıntılar da yapılıyor. Tekrar belirtelim. Proje henüz tamamlanmadı. Gördüğünüz her şey için birçok ayarlama yapılabilir. Tüm gelişmeleri sizlerle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Bu hafta yine ilerleme oldukça sizleri bilgilendireceğiz.

Projeyi desteklemek için çalışmalarımızı çevrenizle, arkadaşlarınızla ve henüz F-MAX mod projesinden haberi olmayan ETS 2 oyuncuları dahil her yaştan insan grubu ile paylaşırsanız seviniriz. fmax.simulasyonturk.com adresini verdiğinizde her türlü bilgiye ulaşabilecekler.

Emre Aydın ve Bertan Baday tarafından modellenen F-MAX modunu her şey hazır olduğunda fmax.simulasyonturk.com adresinden ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

 

Ne zaman çıkacak?

Her şey tamamen hazır olduğunda çıkış tarihi verilecektir.

Ford Trucks F-MAX (render)

 

F-MAX mod projesi ana konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Instagram sayfamızda da gelişmeleri aktarıyoruz.

https://www.instagram.com/p/Bzm8GjeAHTo/


 

SimülasyonTÜRK

ETS 2 F-MAX modu için yeni oyun içi ekran görüntüleri

F-MAX mod projesinde Ford Trucks galerisi oyuna aktarıldı

 

 

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın