in ,

ETS 2 – 1.31 İçin Bitirilmiş Kayıtlı Oyun – Bilal Profili

ETS 2 – Bilal Profili – 1.31 İçin Bitirilmiş Kayıtlı Oyun

Euro Truck Simulator 2’nin en iyi profiliyle oynayın! Tüm yolların keşfedildiği, tüm garajların satın alındığı bu muhteşem profille oynamaya hemen başlayın. Üstelik hangi harita DLC’lerine sahip olduğunuzun hiçbir önemi yok! Profilde hiçbir hile ve mod kullanılmamıştır. Alttaki indirme linkine tıklayın ve sahip olduğunuz harita DLC’leriyle tamamen uyumlu ve kusursuz bir profili kullanmaya başlayın!

Kurulum: RAR dosyasından çıkan klasörü “Belgeler/Euro Truck Simulator 2/profiles” klasörüne atın.

İNDİR

15 Comments

Leave a Reply
 1. Ben kendim oynuyorum ne gerek var daha haritanın yarısını keşfetmeme az kaldı

  Garajda 3 tane aracım var

 2. Bu hile ama 🙂 Kasıp bütün haritayı bitiren steam başarımlarını bileğinin hakkı ile yapanlara ayıp oluyor. Bu save ler herkesin olmalı mı ? ak edenin olmalı mı ?

  • ak değil hak
   Olayı yanlış anlıyorsunuz her yerde her şekilde %100 bitirilmiş profil paylaşırlıken niye şimdi bu tepki? 10 yıldır internet sitesi yönetiyorum biz bilmiyor muyuz neyin doğru yanlış olduğunu? Bu profiller normal oyuncular için değil. Buna bir talep var hem de ciddi bu yıllardır böyledir. Yeni başlayan uğraşmak istemez böyle profil indirir ya da multiplayer için ana profilini bozmaz gider böyle bir profil indirir veya modları denemek için böyle bir profil indirir vs. vs. vs.

 3. oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa amına kodum

 4. bilal abi sen varya adamsın çok saol Allah razı olsun bu arada o ets 2 yı bıleğının hakkıyla bıtırmenız lazım dıyenler sıze dıyorum sızın almanıza gerek yok kımsede zorlamıyo oyuzden buraya gelıp boş boş yorum yapmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by Uşaklı™

SimülasyonTÜRK, Uşaklı™

Forza Motorsport 7’nin Temmuz Güncellemesi ve Top Gear Araç Paketi

American Truck Simulator – Oregon DLC’de Odun Üretim Zinciri