Ana sayfa Euro Truck Simulator 2 ETS 2 Genel ETS 2 – Beyond the Baltic Sea’nin Yeni Endüstiri Alanları #2

ETS 2 – Beyond the Baltic Sea’nin Yeni Endüstiri Alanları #2

3

ETS 2 – Beyond the Baltic Sea’nin Yeni Endüstiri Alanları #2

Baltık ülkelerindeki endüstiri çeşitliği artıyor.

Euro Truck Simulator 2’nin Beyond the Baltic Sea genişlemesinde yer alacak olan ilk endüstirileri tanıtmışlardı. Teslimat yaparkn karşılaşacağımız çeşitli endüstiri tesislerinin 2. bölümü yayınlandı. Burada 3D model takımının oluşturduğu özel prefabriklerden sadece bir kısmı gösteriliyor. Aşağıda üretim zinciri binalarının parçalarını görebilirsiniz. Örnek olarak beton üretme tesisi, malzeme deposu, mobilya fabrikası, kağıt fabrikası yanı sıra gelişmiş mühendislik endüstirisi olan lokomotif servis ve hizmet fabrikasının prefabrik modelleri bulunuyor.

 

ETS 2’ye Kaliningrad, Litvanyan, Estonya, Letonya ülkeleri ile Finlandiya’nın güneyi ve Rusya’nın St. Petersburg gibi büyük bir şehrini ve çevresini getirecek olan Beyond the Baltic Sea paketi bu yıl sonunda çıkış yapacak.

 

ETS 2 – Beyond the Baltic Sea ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

3 YORUMLAR

    • elbette trafik kuralları o ülkeye göre şekillenir tabii hız yapmaktan kastınız 150 ile gitmekse zaten her yerde yasak 😀

    • bu oyunun ekonomi sistemi çok geri kaldı. her yerde aynı trafik cezaları var. oyuna yeni harita dlclerinden ziyade artık ekonomi iklim gibi oyun mekaniklerine yeni güncellemeler getirmeleri gerekiyor. yeni yollara ihtiyaç yok zaten türlü türlü map modları halihazırda var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here