in , ,

ETS 2 Avusturya güncellemesi ile Alpler muhteşem görünüyor (36 ekran görüntüsü)

Avusturya güncellemesinin beklemeye değer olduğunu SCS Software‘ın Yılbaşı canlı yayınında anlamıştık. Şimdi ise yakında ETS 2 için gelecek olan Avusturya yenileme güncellemesinde tamamen sıfırdan hazırlanan Alpler için tam 36 yeni ekran görüntüsü yayınlandı. Dağlarda yapılan iyileştirmeler ile artık daha keskin görebiliyoruz.

Orta Avrupa’da yer alan büyük bir dağ silsilesi olan Alpler, Avusturya’nın yaklaşık üçte ikisini kaplıyor. İsviçre, İtalya’nın kuzeyi ve Fransa’nın pek çok bölümünde görülüyor. Almanya’nın güneyinde de önemli bir yer tutuyor. Alpler’de dar ve virajlı yollarıyla araba kullanmak zor olabilir buna TIR da eklenince dağlardaki sürüşler ETS 2 bakımından epey keyifli olacak. Avusturya tamamen yenilendiği ve son DLC’nin kalitesine eriştiği için oyuncuların sıklıkla gideceği ülkelerden olacak. Großglockner-Hochalpenstraße isimli Grossglockner çok yüksek dağ yolu kamyonlara yasak olsa da SCS ekibi bu ünlü rotayı eklemiş. Yenileme güncellemesi ile A9, A10 ve A12 gibi otoyollar dahil edilmiş. Her biri benzersiz manzaralara sahip olan otoyolların dışında yan yollar da kullanılabilecek. Special Transport için şu an kesin olarak bir rota oluşturmamış olsalar da bir veya iki rotayı oluşturulmasını isteyebilirlermiş. Dolambaçlı ve zorlu yollardan devasa ve ağır yükleri teslim etmek çok zor olacak!

Dağlar artık daha net görülüyor çünkü alan derinliği ile ilgili çalışmalar yapılmış. Artık bulanık görünmeyecekler böylece tüm ortamlarda dağlar, yamaçlar ve yüksek, uzakta kalan yerler daha keskin görünüyor.

Hangi güncellemede yer alacağı hala belirtilmedi. Herkes 1.44 ile artık Avusturya’nın yeni halini görmeyi umuyor. Multiplayer konvoylar için de harika bir ortam olacak.

 

 


Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gas Station Simulator için Araba yıkama (car wash) güncellemesi çıktı!

Microsoft Flight Simulator World Update 7 Avustralya çıktı!