Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel ETS 2 & ATS Yılbaşı Etkinliği sona erdi ve istatistikleri paylaşıldı

ETS 2 & ATS Yılbaşı Etkinliği sona erdi ve istatistikleri paylaşıldı

Yazar SimülasyonTÜRK

ETS 2 & ATS Yılbaşı Etkinliği sona erdi ve istatistikleri paylaşıldı

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator‘ın 2019 yılbaşı etkinliği Christmas Grand Giving, 15 Ocak tarihinde sona erdi. Kişisel görevini yapan herkes topluluk hedefinin de tamamlanmasıyla tüm hediyeleri Worldoftrucks.com üzerinden alabildi. 17 Aralık’ta başlayan etkilikte 48 saatten az bir sürede ilk kilometre taşı olan 200 yıldıza erişildi. Bu 200.000 teslimat oluyor. Ve ilk topluluk ödülü böylece verilmişti oldu.

ETS2&ATS topluluk 28 Aralık tarihinde ise topluluk hedefi olan 1000 yıldıza erişti ve 1 milyon teslimatı tamamlamış oldu. Ve özel topluluk ödülünün kilidi de açıldı. Her şehri bitirebilmek için 5 bin teslimat yaparak 5 yıldız olmasını sağlıyorduk. Road to the Black Sea DLC’si ile eklenen Türkiye’nin Trakya bölgesinde bulunan Edirne, Tekirdağ ve İstanbul da kısa sürede 5 yıldız olmayı başardı. Twitter ve Instagram üzerinden binlerce oyuncu #XmasGrandGiving etiketine paylaşımlarda bulundu. Neredeyse her şehrin yıldız kazanması için fazladan teslimat yapanlar için özel hediyeler veriliyor. 13’ten fazla teslimat yapan herkese Diamon Star ve 24’ten fazla teslimat yapanlara ise Diamond ve Grand Star aksesuarları hediye edildi.

Etkinlik sonunda ise toplamda 2,518,953 teslimat gerçekleştirildi. Toplamda ise 1,121,301,919 kilometre yol alındı. En az 1 teslimat yapan 318 bin 857 katılımcı yer aldı.

Bir sonraki yılbaşı etkinliğinde görüşmek üzere… 🙂

Euro Truck Simulator 2 forumu için buraya, American Truck Simulator için ise buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın