in , , , ,

ETS 2 & ATS Thrustmaster T248 Çekilişinin Sonuçları Açıklandı!

Thrustmaster ve SCS Software iş birliği ile ETS 2 ve ATS‘de bir etkinlikle dağıtılan Thrustmaster TT248 Limited Edition direksiyon seti çekilişinin sonuçları açıklandı. Bu etkinlikte 4 farklı yolla 11 tane direksiyon seti dağıtıldı. World of Trucks‘ta online işlerde düzenlenen Steering Wheel Roll-Out etkinliği dahil tüm süreç tamamlanmıştır.

Etkinliğe 100 binden fazla oyuncu katıldı. 380 binden fazla iş tamamlandı ve 2 milyon km (1,242,742 mil) sürüldü.

Canlı yayında zaten hediye edilmişti. Sosyal medyada #T248RollOut, WoTR etkinliği ve Gleam.io aracılığıyla yapılan çekilişlerin sonuçları ise aşağıdadır. Kazanan kişilerin adres bilgileri alındıktan sonra direksiyon seti kargo ile gönderilecek.

Sosyal medyada kazanan kişiler;

World of Trucks üzerindeki Steering Wheel Roll-Out etkinliğini tamamlayanlar arasında yapılan çekilişin sonuçları; 5 kişi T248 Limited Edition direksiyon setini kazanmıştır.
Son olarak Gleam.io üzerinden yapılan çekilişte ise 3 şanslı kişi yeni direksiyon setini kazanmıştır. Bunların arasında Türkiye’den Onur Erbaş isimli oyuncu da bulunuyor. Kendisini tebrik ediyoruz. 5.300’den fazla kişi katılmış. Ve işte ATS/ETS2 limited edition T248 Steering Wheel kazanan kişiler;
SCS Software yakında başka bir World of Trucks etkinliğinin başlayacağını da blog yazısının sonuna ekliyor. Katılan herkese teşekkür eden SCS ekibi gelecekte buna benzer etkinlikleri isteyip istemediğinizi soruyor.

 


ETS 2 & ATS için Thrustmaster T248 Limited Edition Direksiyon Seti Çekilişi!

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 – 1.43 güncellemesi ile 8 yeni Special Transport rotası ekliyor

Farming Simulator 22 – Konsollarda daha fazla slot sayısı ve performans!