Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel ETS 2 & ATS Hauling Hope WoTR Etkinliği: Covid-19 Aşılarını Taşıyoruz!

ETS 2 & ATS Hauling Hope WoTR Etkinliği: Covid-19 Aşılarını Taşıyoruz!

Yazar SimülasyonTÜRK

SCS Software, Hauling Hope adı ile World of Trucks üzerinden ETS 2 ve ATS için COVID-19 Aşılarını taşıdığımız yeni bir etkinlik başlattı. Dünya genelinde pek çok ülke 2021 yılı itibari ile Covid-19 salgınına karşın vatandaşlarını aşılamaya başladı. SCS ekibi de gerçek dünyada bu aşıların taşınmasına yardım özverili şoförleri ve hedefe ulaşmak için inanılmaz derecede sıkı bir şekilde çalışan ekipleri desteklemek için etkinlik başlatıyor. Hauling Hope etkinliği ETS 2 ve ATS haritalarında herhangi bir ülkede Covid-19 aşılarını her yere taşıyarak mücadeleye devam edeceğiz. 2020’nin Mart ayında #TruckAtHome etkinliği de düzenlenmişti.

#HaulingHope Etkinlik Kuralları:

ETS 2 veya ATS’de World of Trucks bağlantılı profillerinizde Harici Sözleşmeler‘den iş alarak kişisel hedefiniz için en az 7 veya daha fazla COVID-19 Aşıları kargosunu hasarsız bir şekilde herhangi bir yere teslim edeceksiniz. Bu kargoyu görebilmek için Fragile Cargo yeteneğinin en az 1 seviye olmanız gerekiyor.

Ödül:

Kişisel hedef: 7 veya daha fazla COVID-19 Aşısı yüklü dorseyi teslim ettiğinizde aşağıdakileri kazanacaksınız:

  • Özel bir World of Trucks Başarımı.
  • Hope Trucker kabin aksesuarı

7 Şubat 2021 Pazar günü 23:59 UTC, Türkiye saati ile 02.59’da sona erecek.

Hauling Hope boyamalı aşı yüklü dorseyi şu şekilde alabilirsiniz;

 


Ekran görüntüleri 1.40 güncellemesi gelmesi beklenen yeni ışıklandırma sisteminde çekilmiş. Etkinliğin balşaması nedeniyle Ocak ayı sonunda 1.40 açık betasını göremeyeceğimizi de ekleyelim. Hauling Hope WoTR etkinliği 7 Şubat 2021’de sona erdikten sonra açık beta ile 1.40 güncellemesine kavuşabiliriz. Iberia DLC’si de buna göre birkaç hafta ertelenmiş gibi görünüyor.

ETS2ATS Hauling Hope WoTR etkinliği ana konusu için buraya tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

1 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

1 yorum

Avatar
mustafa doramacı Oca 21, 2021 - 22:34

Merhabalar ets2de etkınlıgımı yapıyorum ama saymıyor yuklerımı 0 da kalıyor world of trucks la save dosyam aynı baglı yani sorunun sebebı nedır acaba?

Cevapla

Yorum yazın