in , ,

ETS 2 – 1.45 güncellemesi ile Krone fabrikası ve yeni dorseler eklenecek

ETS 2 – 1.45 güncellemesi ile Krone fabrikası ve yeni dorseler eklenecek

1.45 güncellemesi ile yakında Krone Trailer Pack DLC’si 2 yeni dorse ile Krone’nin Almanya, Werlte şehrindeki fabrikası geliyor. İki yeni dorsenin ekleneceği güncelleme henüz yayınlanmadı. ETS 2 için 2 yıl kadar önce Krone fabrikası ziyareti yapılmış ve birçok dorsenin fotoğrafları alınmış, 3D tarama görüntüleri kaydedilmişti.

Krone Trailer Pack DLC‘si sahipleri yeni Profi Liner Building dorsesi ve Paper Liner dorse modellerine ücretsiz kavuşacaklar. Bu yeni üç dingilli dorselerin ikisi de geri çekilebilir dingillere sahip. Krone Paper Liner perdeli dorse ve Profi Liner Building Material dorseleri ile tohum çuvalları, gübreler, bitki toprağı, yer karoları, kiremitler, tuğlalar taşınabilecek. Boxliner dorse için de iş piyasasında yeni kargolar olacak. Orijinal Krone boyamaları, kenarlıklar, palet dolapları, lastik dolapları ve tamponlar isteğe bağlı olarak bulunuyor. Kabin için ise 5 yeni Krone aksesuarı ekleniyor.

 

Krone takımı ile yakın bir şekilde çalışıp Almanya, Wertle şehrindeki Krone dorse üretim tesislerini Euro Truck Simulator 2 platformuna sanal olarak aktardılar. Bu tesislerde bir yılda 30 bin dorse üretilebiliyor. Krone Dorse DLC’sine sahip olanlar buradan çeşitli parçalar alıp götürebilecek.

 

Steam

 

ETS 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

 

 

ETS 2 – KRONE Dorse DLC’si yeni arka tamponlarla güncellendi

 

ETS 2’ye yeni Krone dorseleri ve fabrikası geliyor!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ETS 2 Mercedes-Benz Yeni Travego Otobüs Paketi “Heavy Vehicles Turkiye”

DÖNER-KEBAP İSTEYEN? Kebab Simulator Demo İlk Oynanış (video)