Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel ETS 2 – 1.39 güncellemesi ile Low-bed & Low-loader dorseler kişisel olarak satın alınabilecek…

ETS 2 – 1.39 güncellemesi ile Low-bed & Low-loader dorseler kişisel olarak satın alınabilecek…

Yazar SimülasyonTÜRK

ETS 2 – 1.39 güncellemesi ile Low-bed & Low-loader dorseler kişisel olarak satın alınabilecek…

ATS’de olduğu gibi ETS 2 için de low-bed, low-loader dorseler 1.39 güncellemesi ile kişisel olarak satın alınabilecek. SCS Software tarafından duyurulan bu yeni özellik çok yakında çıkacak. Eski dorse modelleri direkt kişisiel sahiplik ekleyerek aktif etmek yerine SCS ekibi yenilerini yapmak zorunda kalmış. Yeni low-bed, low-loader kısaca alçak yataklı bu dorseler 1.39 güncellemesinde tamamen yeni olarak gelecek. Artık kısa ve uzatılmış olarak iki ana versiyona ve ağır yüklere uygun olarak özelleştirilebilir şasilere sahip olacak. Ayrıca yeni kişiselleştirme seçenekleri ile bu dorselerin renkleri, arka tamponları, çamurluklar değiştirilebilecek ışıklar, çoklu yan/alet kutuları, yan kenarlık koruyucular takılabilecek ve işaretleyiciler gibi pek çok levhayı dorse modeline ekleyebileceksiniz. Bunlarla birlikte tamamen yenilenen dorse modellerinin arkaplanda diğer parça ve yüklerle sorunsuz bir şekidle çalışabilmesi için çok fazla emek harcandığını hayal edebilirsiniz. Eski orijinal dorselerde taşınan 37 görünebilen kargonun tümü yeni ve yeniden tasarlanmış dorselerde daha iyi çalışabilmesi için bazı düzenlemelerden geçmiş. SCS ekibinin 3D grafik sanatçıları bazı kargolar üzerinde(örnek olarak freze makinesi ve bazı ekskavatörler) tamamen yeniden çalışmak zorunda kalmış. Diğer kargoların bu yeni dorselerin her birine iyi bir şekilde uyması için ayarlanması, taşınması ve düzenlenmesi gerekiyormuş. Yaklaşık 130 olası kombinasyon olduğu için yukarıda belirtilen bu kargoların her birinin birden fazla versiyonda oluşturulması gerekiyor. Ardından kargoları dorselere sabitleyen zincirler, kayışlar ve buna benzer tüm öğelerin dikkatli bir şekilde yeniden ayarlanması için çalışılmış. Tüm yönleriyle yepyeni dorse modeli ve ayrıntıları ile artık kişisel olarak sahiplenebileceksiniz.

Yenileme çalışmaları sadece kargo ve model kısmında değil oyun içi ekonomi verileri, ağırlık sınırlarının ayarlanması, dorselerin yük kapasitesinin kontrol edilmesi ve Special Transport DLC’sinin çevresi ve girişteki ara sahnelerinin yeniden uyarlanması gibi durumları da kapsıyor.

1.39 güncellemesi sadece ETS 2’nin ana oyun içeriğine etki etmiyor ayrıca daha önce yayınlanan High Power Cargo Pack, Heavy Cargo Pack,  Schwarzmüller Trailer Pack ve Special Transport DLC’leri dahil tüm low-bed, low-loader kısaca ağır nakliye dorslerinin tamamı hem yenilenmiş hem de artık kişisel olarak sahiplenebilir şekilde geliyor.

 

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın(1.39 güncelleme ana konusu ve pek çok özel başlık sizi bekliyor).

 

SimülasyonTÜRK

2 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

2 yorum

Avatar
Halit Akyol Eki 4, 2020 - 12:45

Oyuna bir kez daha aşık oldum resmen adamlar işlerini biliyor,bu özelliği sabırsızlıkla bekliyoruz darısı diğer özellikler gelmesine.

Cevapla
Avatar
Emre Şimşek Eki 5, 2020 - 07:13

Bu dorse ve yükleri özellikle de yükler eski olduklarını belli ediyorlardı, şimdi ise yeni olduklarını belli ediyorlar. Çok güzel gözüküyorlar, sabırsızlıkla bekliyorum.

Cevapla

Yorum yazın