Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel EngineVoiceRecords, Ford Trucks F-MAX seslerini FMOD için güncelledi

EngineVoiceRecords, Ford Trucks F-MAX seslerini FMOD için güncelledi

Yazar SimülasyonTÜRK

EngineVoiceRecords, Ford Trucks F-MAX seslerini FMOD için güncelledi

EVR tarafından gerçek Ford Trucks F-MAX çekicisinden kaydedilen sesler FMOD‘a uyarlandı. ETS 2’nin 1.38 ve 1.39 güncellemesine uyumlu olarak F-MAX v2.02 seslerini FMOD desteği ile artık kullanabiliyorsunuz. EngineVoiceRecords bu ses modunu 1,99 Euro fiyatla satıyor.

Bizim sesler ne olacak? Kendi sesleri FMOD’a uyarlanmıştı ancak güncellemelerle sağlıklı çalışamadı. Tamamen sıfırdan yapılması gerekiyor. Vakit ayrılamadığı için bir türlü olmadı. 1.39’un tamamlanmasıyla EVR’nin bize hediye Cargo seslerini kendi modumuza tamamen uyarlamayı planlıyoruz.

13 Ekim 2020 v2.02 ile FMOD için yeniden uyarlanmış.

17 Ekim 2020 itibariyle 1.39 güncellemesi desteklenmeye başladı. Satın alanlar indirdikleri PDF dosyasından her iki sürüme de ulaşabilir.

Özellikler

  • Profesyonel kalitede sesler
  • Gerçek F-MAX’te interior ve exterior sesleri kaydedilmiş
  • Paket içerisinde 215 ses dosyası bulunuyor.
  • Interior’daki tuşlar, şanzıman, pneumatic sistemler, sinyal sesleri gibi özgün sesleri içeriyor.

Ford Trucks F-MAX Euro 6 V2.02 ses modunu buradan satın alabilirsiniz.

 

Ford Trucks F-MAX – Steam Atölye sayfası için buraya, resmi websitesi için buraya ve ana konusu için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

1 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

1 yorum

Bizim Koca Oğlan Yeni FMOD Seslerine Kavuşuyor… Eki 28, 2020 - 20:50

[…] Son Haberler Microsoft Flight Simulator için Boeing 787 Ultimate Collection… Gerçek ralli ve espor pilotları Ford Türkiye’nin düzenlediği… ETS 2 için 1:1 ölçekte gerçekçi Grand Utopia… Microsoft Flight Simulator 2020 için İstanbul Havalimanı (LTFM)… American Truck Simulator’ın Colorado eyaletinin muhteşem doğasından heyecanlandıran… Bereketli Ton Balığı Sezonu! Fishing: North Atlantic 3…. ETS 2 için Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya’nın yer… Bizim Koca Oğlan Yeni FMOD Seslerine Kavuşuyor… SnowRunner – Oshkosh MTVR MK27 Askeri Kamyon Modu… EngineVoiceRecords, Ford Trucks F-MAX seslerini FMOD için güncelledi […]

Cevapla

Yorum yazın