in , ,

Elite Dangerous, Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılıyor!

Elite Dangerous, Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılıyor!

Uzay simülasyonu Elite Dangerous, Epic Games Store‘da ücretsiz dağıtılmaya başlandı. Frontier Developments tarafından geliştirilen oyunu 19-26 Kasım 2020 tarihleri arasında buraya tıklayarak ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 26 Kasım akşamı 19:00’da ücretsiz kampanya sona erecek.

Elite Dangerous için geçtiğimiz haftalarda Horizons genişleme paketi ana oyuna dahil edilmiş ve 2021 yılı başında çıkacak olan Odyssey paketi duyurulmuştu. Odyssey ile gezegenlere inmekle kalmayıp artık orada yerleşim yerleri, karakollar keşfedip çeşitli NPC’lerle görevler yapabileceğiz. Elite Dangerous, Odyssey ile adeta yeniden doğuyor.


Elite Dangerous, oyunun orijinal açık dünya macerasını birbiriyle bağlantılı bir galaksi, gelişen bir anlatım, Samanyolu’nun eksiksiz bir şekilde ve tamamen galaktik ölçülerde yeniden yaratılması ile modern nesle getiren, eksiksiz bir devasa çok oyunculu uzay destanıdır.
Küçük bir uzak gemisi ve birkaç krediyle başlayan oyuncular, amansız ve fütüristik galakside hayatta kalmak ve ikonik Elite’ler arasında üst sıralarda yer almak için gereken yetenekleri, bilgiyi, parayı ve gücü kazanmak adına ellerinden geleni yapacaklar. Galaktik süper güçlerin ve yıldızlararası savaşların çağında her oyuncunun hikâyesi birbiriyle bağlantılı benzersiz oyun deneyimlerini ve özenle yazılmış gelişen anlatımı etkiliyor. Oyuncuların kararları ve aksiyonları ile hükümetler düşüyor, savaşlar kazanılıyor ve kaybediliyor ve insanlığın sınırları yeniden şekillendiriliyor.
SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

SnowRunner – Kanada Yukon DLC İlk Oynanış (10. güncelleme)

American Truck Simulator – ProMods Kanada haritası için tanıtım videosu yayınlandı