Drift Tutkunlarına Yeni Bir Simülasyon: DRIFT19
Connect with us

Haber

Drift Tutkunlarına Yeni Bir Simülasyon: DRIFT19

İlk ve tek ciddi drift simülatörü olduğunu iddia ediyorlar!

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Drift Tutkunlarına Yeni Bir Simülasyon: DRIFT19

İlk ve tek ciddi drift simülatörü olduğunu iddia ediyorlar!

Araç ve yarış simülasyonlarındaki yükseliş kayıtsız kalınamayacak kadar önemli olmaya başladı. Önümüzdeki aylarda çıkacak olan birbirinden iyi yarış simülasyonları var. Bunların arasında yeni bir üy geliyor. DRIFT19 isimli kendini ilk ve tek ciddi drift simülatörü olarak lanse eden yapım 26 Nisan 2018‘de çıkış yapacak. ECC Games tarafından geliştirilen yapım tabii ki de PlayWay tarafında yayımlanacak. Çıkışına 1 yıldan az bir süre var ama ilk videosu geçtiğimiz yılın sonlarında Facebook’ta paylaşılmış ve inanılmaz bir ilgi görmüştü. Ne olduğunu merak etmeye başlamıştık. Car Mechanic Simulator’da mı olacaktı yoksa ayrı bir oyun mu tasarlanıyordu? Geçtiğimiz haftalarda her şey açığa çıktı.

Araba kaydırmaktan öteye giden bir simülasyon geliştiriliyor. Yani video sahte değilse öyle görünüyor ve açıkçası hepiniz seveceksiniz. 😀

Hemen özelliklere geçelim!

Arabanızı oluşturabiliyorsunuz ve dünya şampiyonalarında diğer şoförlere karşı yarışıyorsunuz. Buradan anlaşıldığı gibi Multiplayer desteği var.

Oyunda drift tarihinde yer almış simgesel araçlar da olacakmış. Eski klasik drift araçlarını satın alıp onaracağız, parçalarını değiştireceğiz, drift için ayarlamalar yapıp yarışlara katılacağız. Kulağa hoş geliyor!

Tabii şampiyonlara katılmadan önce garajımızın yanında bulunan pistte eğitim amaçlı yeteneklerimizi ve tekniğimizi geliştirebileceğiz.

Direksiyon setleri olmadan olur mu? İlk ve tek ciddi simülatör denilip bu es geçilemezdi. 😀 Popüler direksiyon setleri de desteklenecekmiş. Bu herkes için güzel haber!

Video;

Bu video hem Drift19 sayfasında hem de PlayWay sayfalarında çılgınlar gibi izlenmişti. Videoda gördüğünüz şeyler bu oyunu uçurur!

 

Ekran görüntüleri;

 

Steam;

Drift19 sadece PC için geliştirilmiyor. PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına da çıkacak. Bakalım 8 ay içerisinde Drift19 hakkında ne gibi bilgiler öğreneceğiz? Lisanslı araçların olmasını diliyor ve daha fazla pist ile birlikte herhangi bir özellikten kaçınmamalarını umuyoruz. Stüdyo aynı zaman Car Mechanic Simulator’ın yeni sürümünü iOS ve Android platformuna uyarlıyor. Bilginiz olsun…

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
1 Yorum

1 Yorum

  1. Avatar

    oğuz

    Ağu 9, 2017 at 02:09

    assetto corsaya rakip dahi olamaz fizikleri videodanda göründüğü gibi iyi değil

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Genel

F-MAX mod projesinde Ford Trucks galerisi oyuna aktarıldı

SimülasyonTÜRK’te ücretsiz yayınlanacak olan F-MAX modu için Almanya’nın Berlin şehrine Ford Trucks galerisi yerleştirdik. Aşağıda ETS 2’de alınan oyun içi görüntülerini bulabilirsiniz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

F-MAX mod projesinde Ford Trucks galerisi oyuna aktarıldı

SimülasyonTÜRK’te ücretsiz yayınlanacak olan F-MAX modu için Almanya’nın Berlin şehrine Ford Trucks galerisi yerleştirdik. Aşağıda ETS 2’de alınan oyun içi görüntülerini bulabilirsiniz. Emre Aydın ve Bertan Baday tarafından modellenen F-MAX modu da çok yakında oyuna aktarılmaya başlanacak(görüntüler aşamalı olarak paylaşılacak). Her şey hazır olduğunda fmax.simulasyonturk.com adresinden ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

Road to the Black Sea DLC‘si ile oyuna resmi olarak Türkiye’nin Trakya kısmı ekleniyor. Yıl sonunda çıkacak olan genişleme paketinde yer alan şehirlerde Ford Trucks galerisi yerleştireceğiz. Ayrıca test alanını da orada ilk kez göstereceğiz. Şimdilik sadece Berlin şehrinde var olan galeri değiştirilip Ford Trucks yapıldı. Hem buradan hem de çevrimiçi Mod Bayisi (Ford Trucks logolu bölüm olacak) üzerinden F-MAX çekicisini satın alabileceksiniz.

Ne zaman çıkacak?

Her şey tamamen hazır olduğunda mod yayınlanacaktır.

 

F-MAX mod projesi ana konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Haber

Gündem Simülasyon #16 “Haftanın en önemli olay sizce nedir?”

Yeni Microsoft Flight Simulator duyuruldu. Forza Horizon 4’ün LEGO Speed Champions genişlemesi çıktı. ATS için Washington ve Forest Machinery DLC’leri yayınlandı. ETS 2 için Trakya’dan ilk görüntüler paylaşıldı. F-MAX için galeri görüntüsü paylaşılacak. MudRunner 2 için bir şey paylaşılmadı. Deadliest Catch The Game için önemli gelişme, FS 19 için yeni güncelleme duyuruldu.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Yeni Microsoft Flight Simulator duyuruldu. Forza Horizon 4’ün LEGO Speed Champions genişlemesi çıktı. ATS için Washington ve Forest Machinery DLC’leri yayınlandı. ETS 2 için Trakya’dan ilk görüntüler paylaşıldı. F-MAX için galeri görüntüsü paylaşılacak. MudRunner 2 için bir şey paylaşılmadı. Deadliest Catch The Game için önemli gelişme, FS 19 için yeni güncelleme duyuruldu. Cattle and Crops silaj yığın animasyonları geliştirildi. theHunter Call of the Wild için Alaska’da geçen Yukon Valley duyuruldu. Planet Zoo çıkış tarihi açıklandı, TT Isle of Man 2’nin 2020 yılında çıkacağı duyuruldu. F1 2019’da TR Endurance Ligi pilotlarını arıyor. Fernbus Simulator’ın Fransa DLC’sinden görüntüler paylaşıldı. Police Simulator Patrol Duty, 18 Haziran’da çıkış yapacak. X-Plane 11 için Paderborn havalimanı eklentisinin videosu paylaşıldı.

Website ►https://www.simulasyonturk.com/
Park►https://park.simulasyonturk.com/
F-MAX►https://fmax.simulasyonturk.com/

Okumaya devam edin

F1 2019

TR Endurance F1 League için 2019 sezonu pilot başvuruları açıldı

F1 2012’den bugüne dek kesintisiz olarak her yıl organize edilen Formula 1 yarış simülasyonu ligi TR Endurance yeni sezonda yarışacak pilotlar arıyor. TR Endurance F1 League 2019 sezonu için 5 adet boş koltuğu bulunuyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

 
F1 2012’den bugüne dek kesintisiz olarak her yıl organize edilen Formula 1 yarış simülasyonu ligi TR Endurance yeni sezonda yarışacak pilotlar arıyor. TR Endurance F1 League 2019 sezonu için 5 adet boş koltuğu bulunuyor. Katılacak pilotlarla 21 Temmuz’da başlayacak olan 4 yarışlık yeni pilot test organizasyonu yapılacak. Yarışlarda hızdan ziyade temiz ve etik yarışan pilotlar değerlendirilecek. Katılmak için Başvuru Formunu doldurabilirsiniz. TR Endurance liginin 2019 sezonu ise 1 Eylül tarihinde başlayacak. Lig pilotları F1 2019’da kıyasıya yarışacak. Ayrıca TR Endurance F1 Ligi canlı yayınları için sunucu aranıyor. Twitch veya YouTube üzerinden yayınlanacak lig yarışlarında F1 konusunda bilgili sunucular, yorumcular ulaşabilir. Eğer yorumcu bulunursa SimülasyonTÜRK YouTube kanalında yayınlamak istediğimizi ekleyelim. Hem 28 Haziran’da F1 2019’un yayınlanacak olması hem de şu an devam eden Formula 1’in 2019 sezonu yarışları sırasında ilgi görebilir.
 

İnternet siteleri: https://www.trenduranceleague.org/
Twitter: https://twitter.com/TREnduranceF1
Instagram: https://www.instagram.com/trendurance_league/
Steam Grubu: https://steamcommunity.com/groups/tr-efl  

 

Yeni sezonun tanıtım videosu

TR Endurance pilotları

 

2017 yılında sizlere daha önce tanıtmıştık.

Türk F1 Ligi: TR Endurance League

 

 

SimülasyonTÜRK

 

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler