Ana sayfa Haber Drift Tutkunlarına Yeni Bir Simülasyon: DRIFT19

Drift Tutkunlarına Yeni Bir Simülasyon: DRIFT19

1

Drift Tutkunlarına Yeni Bir Simülasyon: DRIFT19

İlk ve tek ciddi drift simülatörü olduğunu iddia ediyorlar!

Araç ve yarış simülasyonlarındaki yükseliş kayıtsız kalınamayacak kadar önemli olmaya başladı. Önümüzdeki aylarda çıkacak olan birbirinden iyi yarış simülasyonları var. Bunların arasında yeni bir üy geliyor. DRIFT19 isimli kendini ilk ve tek ciddi drift simülatörü olarak lanse eden yapım 26 Nisan 2018‘de çıkış yapacak. ECC Games tarafından geliştirilen yapım tabii ki de PlayWay tarafında yayımlanacak. Çıkışına 1 yıldan az bir süre var ama ilk videosu geçtiğimiz yılın sonlarında Facebook’ta paylaşılmış ve inanılmaz bir ilgi görmüştü. Ne olduğunu merak etmeye başlamıştık. Car Mechanic Simulator’da mı olacaktı yoksa ayrı bir oyun mu tasarlanıyordu? Geçtiğimiz haftalarda her şey açığa çıktı.

Araba kaydırmaktan öteye giden bir simülasyon geliştiriliyor. Yani video sahte değilse öyle görünüyor ve açıkçası hepiniz seveceksiniz. 😀

Hemen özelliklere geçelim!

Arabanızı oluşturabiliyorsunuz ve dünya şampiyonalarında diğer şoförlere karşı yarışıyorsunuz. Buradan anlaşıldığı gibi Multiplayer desteği var.

Oyunda drift tarihinde yer almış simgesel araçlar da olacakmış. Eski klasik drift araçlarını satın alıp onaracağız, parçalarını değiştireceğiz, drift için ayarlamalar yapıp yarışlara katılacağız. Kulağa hoş geliyor!

Tabii şampiyonlara katılmadan önce garajımızın yanında bulunan pistte eğitim amaçlı yeteneklerimizi ve tekniğimizi geliştirebileceğiz.

Direksiyon setleri olmadan olur mu? İlk ve tek ciddi simülatör denilip bu es geçilemezdi. 😀 Popüler direksiyon setleri de desteklenecekmiş. Bu herkes için güzel haber!

Video;

Bu video hem Drift19 sayfasında hem de PlayWay sayfalarında çılgınlar gibi izlenmişti. Videoda gördüğünüz şeyler bu oyunu uçurur!

 

Ekran görüntüleri;

 

Steam;

Drift19 sadece PC için geliştirilmiyor. PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına da çıkacak. Bakalım 8 ay içerisinde Drift19 hakkında ne gibi bilgiler öğreneceğiz? Lisanslı araçların olmasını diliyor ve daha fazla pist ile birlikte herhangi bir özellikten kaçınmamalarını umuyoruz. Stüdyo aynı zaman Car Mechanic Simulator’ın yeni sürümünü iOS ve Android platformuna uyarlıyor. Bilginiz olsun…

 

SimülasyonTÜRK

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here