Ana sayfa Uçuş Simülasyonları Flight Sim World Dovetail Games Flight Simulator, 2017 Yılına Ertelendi!

Dovetail Games Flight Simulator, 2017 Yılına Ertelendi!

0

Dovetail Games Flight Simulator, 2017 Yılına Ertelendi!

dovetail-games-flight

Bu yıl başında Dovetail Games tarafından duyurulan yeni uçuş simülatörü hakkında geçtiğimiz günlerde yeni bir açıkama yapıldı. Yeni uçuş simülatörleri projesinin ilk halkası olan DTG Flight School isimli uçuş okulu simülasyonu mayıs ayında Steam’de yayınlanmıştı. Son halka ise daha geniş bir uçuş simülatörünün geliştirilmesiydi bu yıl sonuna doğru çıkması beklenen yeni uçuş simülatörüne dair yeni bilgiler verildi.

Öncelikle Dovetail ekibi şimdiye kadar aldıkları müthiş ilgi ve destek için herkese teşekkür ediyor. Topluluktan gelen geribildirimler doğrultusunda üç temel alana odaklanıyorlar. Görseller, performans ve deneyim, tüm bunlar bu hobi için bir enstrüman. Bu alanlarda daha fazla geliştirme yapmak için projenin çıkışını erteleme karar almışlar. Yeni Yılda ayrıntılı bir geliştirme güncellemesi de verilecek. “O zamana kadar harika bir tatil yaşamanızı ve 2017’yi uçuş simülasyonu için harika bir yıl yapmayı umuyoruz.” şeklinde açıklamalarını bitiriyorlar.

Sonuç olarak Dovetail Games’in çok daha fazla uçak ve özellikle yayınlayacağı Flight Simulator önümüzdeki yıla ertelendi. Bilmeyenler için belirtelim. Bu simülatörler Flight Simulator X tabanlı geliştiriliyor. Dovetail firması aynı zaman şu an Microsoft Flight Simulator serisinin yeni yayıncısıdır. Steam gibi platformlarda satışı sağlanıyor.

 

Uçuş okulu simülasyonunu satın alabilirsiniz. Yeni başlayanlar için temel uçuş simülasyonu bilgileri veriliyor.

 

SimülasyonTÜRK Dovetail Games Flight SchoolFlight Simulator

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here