in ,

Döner-Kebap Simülasyonu Kebab Simulator için ücretsiz demo çıktı!

Döner-Kebap Simülasyonu Kebab Simulator için ücretsiz demo çıktı!

Herkesin hayali döner-kebap simülasyonu gerçekleşiyor! Biotech Gameworks tarafından geliştirilen Kebab Simulator için ücretsiz oyun demosu Steam Next Fest kapsamında yayınlandı. Kebab Simulator hem grafik hem fizikleri ve oynanışı ile ilginizi çekebilir. Tam sürümde multiplayer co-op desteği sayesinde arkadaşlarınızla birlikte döner kebap dükkanı işletip müşterilerinize servis yapabileceksiniz. 3 kişiden oluşan Biotech ekibi oyunu daha önce 2018 yılında GameX fuarında tanıtmış. Güzel bir Türk mahallesinde başlayan oyun terk edilmiş bir dükkanı restore etmenizi ve döner-kebab hazırlayacak seviyeye getirmenizi istiyor. Demo sürümde kısıtlı özellikler olsa da oyunu tanımanızı sağlıyor. Mahalle kasabı, marketi, sebze-meyve dükkanından alışverişler yapabiliyorsunuz. Tasarım olarak birçok oyunun arasından sıyrılabilecek düzeyde görünüyor. Herkesin ellerine sağlık.

  • Boğucu ofis ortamındaki işiniz artık size keyif vermiyor ve bir kaçış yolu arıyorsunuz. Babanızın emekli olduktan sonra kapattığı dükkan harabe bir halde sizi bekliyor! Bir miktar kredi ile hayallerinize yelken açabilir ve babanızdan kalan mirası devam ettirebilirsiniz. Küçük adımlarla ve planlı büyüme ile şehrin en ünlü restoran zinciri haline gelebilirsiniz!

 

  • Tecrübe kazandıkça tarif kitabınızı genişletebilecek ve yeni tarifler hazırlayabileceksiniz! Oyunda bir çok et bazlı ana yemekler, hamur işleri, çorbalar, salatalar, mezeler ve tatlılar gibi 60’tan fazla tarif sizi bekliyor. Tarifleri ne kadar kusursuz yaparsanız gelirinizi ve müşteri memnuniyetini bir o kadar arttırabilirsiniz! Müşterileriniz için dengeli bir menü hazırlayarak gelişiminizi hızlandırın!

 

  • Bir dükkanı güzel kılan en önemli şeylerden birisi de tabelasıdır! Özgün ve ilgi çekici tabelalar ile müşterilerinizin gözlerini sizden ayırmalarına izin vermeyin!

 

  • Çok çeşitli temalarda bulunan mutfak eşyaları, masalar, dekoratif objeler, duvar kağıtları ve çok daha fazlası ile dükkanını eşsiz bir atmosfere taşı! Dükkanınıza farklı istasyonlar yerleştirerek ek gelirler yarat. Özel tema paketleri ile dükkanında kendi kültürünü yansıtabilirsiniz!

 

  •  Bu zorlu yolculukta biraz yardım fena olmaz. Arkadaşlarınızla ya da topluluktaki oyuncularla birlikte bu yolculuğa başlayabilirsiniz! İş bölümü yaparak daha hızlı gelişebilir ve farklı bir oynanış deneyimi yaşayabilirsiniz!

 

Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz.

Terk edilmiş bir dükkanı restore edin ve lezzetli kebablar hazırlayın! Menünüzü dizayn edin, aç müşterileri doyurun, mükemmel bir restorant atmosferi yaratın ve şehrin en iyi restoranı haline gelin!

 

 

 

SimülasyonTÜRK

2 Comments

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Microsoft Flight Simulator için World Update 10 ile ABD tekrar yenileniyor!

Gran Turismo filmi geliyor!