Ana Sayfa Haber Discovery Channel’daki Dizel Kardeşler Programının Simülasyon Oyunu: Diesel Brothers – The Game

Discovery Channel’daki Dizel Kardeşler Programının Simülasyon Oyunu: Diesel Brothers – The Game

Yazar SimülasyonTÜRK

Discovery Channel’daki Dizel Kardeşler Programının Simülasyon Oyunu: Diesel Brothers – The Game

Discovery Channel‘da yayınlanan Altın Peşinde programının simülasyon oyunu Gold Rush – The Game ile geçtiğimiz sene bu zamanlarda tanışmıştık. CodeHorizon tarafından geliştirilen simülasyon oyunu çok büyük bir ilgi gördü. Oynanış mekanikleri,  görevler, makineleri ve gelen güncellemelerle oyuncuların sevigisini kazandı. Tabii performans mevzusu stüdyonun lügatında olmadığı için bununla ilgili kesin çözümler göremedik. Hala oynamak için iyi bir sisteme ihtiyacınız var. PlayWay firması bu oyunlarla artık simülasyon oyuncularının gönlünde taht kurmuş durumda. Discovery Channel ile iki oyun anlaşması yapılmıştı biri Gold Rush diğeri ise Diesel Brothers! İşte sıra ona geldi! CodeHorizon geçtiğimiz haftalarda Diesel Brothers – The Game’i duyurdu. Car Mechanic Simulator havasında geçen ama Gold Rush’ın o açık dünya mekaniklerinin olduğu kamyonet toplama simülatörü olacak. Programda yapılan her şeyi bu simülatörde biz de yapacağız.

Diesel Brothers The Game, Unreal Engine 4 ile geliştiriliyor. 2018’in son çeyreğinde çıkış yapacak. Veeee Multiplayer destekliyor! Arkadaşınızla aynı garajda araba parçalayıp toplayabileceksiniz!

Steam’de

Dizel Kardeşler! Yüksek oktanlı araba modifiye simülatörü, multiplayer ve modlama desteği ile Discovery Channel’da ki popüler TV programına dayanan bu oyunda dizel kamyonetler topluyoruz. Garajımızda 3 arkadaşımızı davet edip birlikte çalışabiliyor, hurdalığa gidip değerli parçaları arıyor, kamyonetleri tamamen yeniden inşa edip dizel canavarlar yaratıyoruz! 4 kişilik multiplayer desteği bizce gayet yeterli görünüyor. Modlama desteği bulunduğundan istediği her şeyi yaratıp ekleyebiliyorsun. Basit çıkartmalardan tüm seviyelere kadar…. Aracın tamamını sökebiliyor ve istediğimiz parçalarla tekrar oluşturabiliyoruz. Araba parçaları ararken paslı enkazlar bulabilir görünüm aldanmayıp es geçmezseniz Mega Ram Runner’ın sahibi olabilir ardından onu istediğin gibi inşa edip satabilirsiniz. Ayrıca boyama editöründe istediğiniz kaplamayı ve özel çıkartmaları oluşturabileceksiniz.

Teaser videosu

 

Daha sonra oynanış görüntülerinden oluşan bir video paylaşıldı.

Yukarıdaki videoya göre Car Mechanic Simulator’dan daha iyi mekaniklere sahip diyebiliriz. Çıkan parçalar görünmez envantere gideceğine hepsi yere düşüyor. Bu oyuncuların istediği gerçekçi bir özellik.

SimülasyonTÜRK

2 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

2 yorum

Avatar
Mert Tem 28, 2018 - 16:47

bir bölümde artan kamyonet diferansiyeline koltuk monte edip süper eğlenceli sayko bir alet yapmışlardı. eğer oyunda bu aleti yapamazsak bu oyuna puanım sıfır.

Cevapla
Avatar
Mert Tem 28, 2018 - 16:48

2.4 ghz 8 gb ram i5 işlemci ve 1 gb ati ekran kartı ile gold rush oyununu yaklaşık 30 saat oynadım. sıkılınca bıraktım oyunu.

Cevapla

Yorum yazın