in , ,

DiRT Rally 2.0 Çıktı!

DiRT Rally 2.0 Çıktı!

Codemasters’ın ralli yarışı simülasyonu DiRT Rally 2.0 an itibariyle çıktı. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında artık satın alınıp oynanabiliyor. DiRT Rally 2.0, FIA Dünya Rallycross Şampiyonası’nın da resmi oyunu olma özelliği taşıyor. Rallycross yarışları ve araçları da bulunuyor. Her aracın yol tutuşu geliştirilmiş ve buna ek olarak hava durumlarının iyileştirilmesiyle yolda bozulmalar olabiliyor. Bu da tüm pisti ve araçları etkiliyor. Gamelegends.it sitesinden 9/10, PCGamerN sitesinden 9/10, Spielettipps.de %90, Game Informer’dan 8.8/10, IGN’den 8.5/10, Push Square’dan 9/10 puan alırken EuroGamer Essential, GamePro Platin ödülü, GameStar Platin ödülünü kazanıyor. Bunların dışında DiRT Rally 2.0 ralli yarışına yeni bir bakış açısı getirirken sürüş fizikleri, oyun modlarında isteneni veriyor ancak online tarafta birçok yazara göre hala yapılacak işlerin olduğu ortaya çıkıyor. Öte yandan oyunun sürümü şu an 1.1 olmuş durumda 22 Şubat’ta Deluxe sürümünü satın alanlar erkenden oynamaya başlamıştı.

 

Çıkış videosu

 

DiRT Rally 2.0, en küçük hatanın yarışını sona erdirebileceğini bilerek, dünyanın dört bir yanından ikonik ralli konumları arasında en güçlü arazi araçlarıyla oynaman için sana meydan okuyor.

Yeni özgün bir yol tutuşu modeli, lastik seçimi ve yüzey deformasyonu dahil olmak üzere, en sürükleyici ve gerçekten odaklanmış arazi yarışı deneyimiyle içgüdülerine güvenmen gerekecek.Yeni Zelanda, Arjantin, İspanya, Polonya, Avustralya ve ABD’deki gerçek hayat arazi yarışı ortamları arasında sadece sana yol gösterecek yardımcı sürücün ve içgüdülerinle ralli aracını güçlendir.

FIA World Rallycross şampiyonasının sekiz resmi turunda yarış, lisanslı Supercars ile tamamla ve serileri destekle.
Takımını ve arabalarını yarış stratejilerinde geliştir ve hem tek oyuncu Kariyer Mücadelesi hem de rekabetçi bir çevrimiçi ortamda çeşitli Etkinlikler ve Şampiyonalar arasından ilerle.

• ÜRETİLEN EN GÜÇLÜ 50’DEN FAZLA ARAZİ ARACI – Tarihi ve modern ralli arabaları, VW Polo GTI R5, Mitsubishi Lancer Evolution X ve Citroen C3 R5 gibi ikonik bir kadroya sahip ortamlara göz at. Ayrıca Chevrolet Camaro GT4.R’ün zorlu gücüyle oyna.

• 6 GERÇEK HAYAT RALLİ KONUMU – Yeni Zelanda, Arjantin, İspanya, Polonya, Avustralya ve ABD’nin nefes kesici ortamlarına doğru direksiyona geç.

• YARIŞINI HİSSET – Geliştirilmiş yol tutuşu, zeminler, hata payı ve ortamlar, bugüne kadarki en özgün ve odaklanmış arazi yarışı deneyimini sunuyor.

• FIA WORLD RALLYCROSS CHAMPIONSHIP’in RESMİ OYUNU – Barcelona, Montalegre, Mettet, Lohéac Bretagne, Trois-Rivieres, Hell, Holjes ve Silverstone konumlarında farklı serilerde yarış.

• KENDİ TAKIMINI GELİŞTİR – Bir takım kur, işe personel al ve seçtiğin araç garajını genişlet.

• DÜZENLEME – Aracını sürüş tarzına ve çevresel özelliklere uyacak şekilde düzenle. Her arabanın düzenini yapılandırarak yıpranma ve aşınmayı azalt ve araçlarının ne tür bir mücadeleye hazır olduğundan emin olmak için parçalarını yükselt.

• REKABETÇİ OL – Dünya çapında liderlik tabloları ve etkinliklerle Günlük, Haftalık ve Aylık Mücadelelerde tüm DiRT Topluluğuyla yarış.

 
Steam

PlayStation 4 için buraya tıklayabilirsiniz.
Xbox One için ise buraya


12 Mart’tan itibaren Sezon 1 ek içerikleri kullanılabilir olacak.

– Hafta 1: ŠKODA Fabia Rally, Citroën C4 Rally
– Hafta 3: Monte Carlo Rally, Special Livery
– Hafta 5: BMW M1 Procar Rally, Opel Manta 400, Special Livery
– Hafta 7: Sweden Rally
– Hafta 9: Ford Focus RS Rally 2007, Subaru Impreza, Special Livery
– Hafta 11: Germany Rally

Şu an Deluxe sürümünü ön sipariş verenler 22 Şubat Cuma günü oynama başlamıştı. Sezon 1’in içerik paketi de dahil. 19 Şubat’ta ise Steam’de ön yüklemesi başlatıldı. Standart ve Day One sürümlerini satın alan oyuncularına her sezon ve araçlarını ayrı ayrı satın alma fırsatı verilecek.

 

 

DiRT Rally 2.0 Desteklenen Direksiyon Setleri Listesi

DiRT Rally 2.0 Tam Araç Listesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

Pure Farming 2018 için 1.4 Güncellemesi Çıktı!

ETS 2 – DAF XF Euro 6 EVR Gerçek Motor Sesleri Modu [Video]