Ana Sayfa Haber Diesel Brothers: Truck Building Simulator’ın isim değişikliği, son durumu ve planlanan çıkış tarihi

Diesel Brothers: Truck Building Simulator’ın isim değişikliği, son durumu ve planlanan çıkış tarihi

Yazar SimülasyonTÜRK

Code Horizon tarafından geliştirilen Discovery Channel‘ın popüler programlarından Dizel Kardeşler’in resmi simülasyonu için isim değişikliğine gidildi. Diesel Brothers – The Game yerine artık Diesel Brothers: Truck Building Simulator kullanılacak. Tamircilik simülasyonlarını sevenler bu oyunu da sabırsızlıkla bekliyor. Çünkü Car Mechanic Simulator’e nazaran çok daha iyi özelliklere sahip.

 

 

Modlama desteği, tek oyunculu ya da multiplayer(4 kişilik) şekilde kamyonet inşa etme atölyesi, aracın tüm parçalarını söküp tekrar toplayabilme, hurdalıkta daha ucuz parçalar bulup onları kumlama makinesi ile tamir etme, boyanabilir araç parçaları ve çıkartmalar yapıştırabilme gibi özelliklerin yanı sıra kamyonetlerin performasını test edebileceğiniz test pisti ve arkadaşlarınızla yarışabileceğiniz off-road pisti bulunuyor.

Diesel Brothers: Truck Building Simulator’ın 2019 yılının ikinci çeyreğinde çıkması bekleniyor. Kesin çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Aslında çıkışı diğer PlayWay oyunları gibi 1 yıl kadar ertelendi. Bu ertelemelerin oyunun yararına olacağından şüphemiz yok. Ancak yakın zamanda benzer mekaniklere sahip bu tarz çok oyun çıkaracaklarını da yazabiliriz.

 

 

 Steam

 

 

Discovery Channel’daki Dizel Kardeşler Programının Simülasyon Oyunu: Diesel Brothers – The Game

 

 

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın