in , ,

DCS World için Suriye haritası geliyor! Türkiye’den Adana şehri de bulunuyor…

DCS World için Suriye haritası geliyor! Türkiye’den Adana şehri de bulunuyor…
Adana ve İncirlik üssünün de bulunduğu DCS: Syria DLC‘si ön siparişe açıldı. Ugra Media iş birliği ile hazırlanan DCS World, Suriye haritası çok yakında çıkacak. 600×500 kilometre boyutundaki harita Doğu Akdeniz’i ve Suriye, İsrail, Lübnan, Türkiye‘nin bir kısmı ile Ürdün ülkelerini içeriyor. Şam(Damascus), Tripoli(Lübnan), Latakya, Tartus, Humus, Halep, Hamah, Palmyra, Haifa, Acre, Beyrut ve Adana ile ABD’nin İncirlik üssünü bulunduruyor. Yüzlerce özgün simgesel nokta ayrıntıları ile bu şehirler oluşturulmuş. Haritanın doğusunda çöl, batısında ılıman bir kıyı şeridi ve dağlar olacak.

Çıkıştan önce ön sipariş vermek isteyenler için %30 indirim bulunuyor.  $49.99 yerine $34.99 fiyatla burada satılıyor. UGRA-Media stüdyosunun aynı zamanda DCS: Normandy 1944 haritasının geliştiricisi olduğunu ekleyelim.

Eski Mısır, Roma ve Osmanlı İmparatorluğu zamanlarından beri bu bölgede büyük çaplı savaşlar yapıldığını belirten Eagle Dynamics önceden bu savaşların kılıç, mızrak ve oklarla yapıldığını ancak bugün bu toprakların görkemli büyük mekanik savaşın tiyatroları haline geldiğini vurguluyor. Bu haritanın 20. ve 21. yüzyıllarda yapılan 6 Gün Savaşı, 1982 Lübnan Savaşı, Bekaa Vadisi üzerindeki hava operasyonları ve IŞİD’e karşı yapılan son operasyonlar gibi birçok çatışmaya ev sahipliği yaptığı belirtiliyor. Birçok tarihi yer, havaalanları ve hedefler ile görev seçeneklerinin neredeyse sınırsız olduğu bu harita DCS World için şimdiye kadar yapılmış en çarpıcı manzara ortamında geçiyor.

 

Tanıtım videosu

Oynanış videoları

DCS World ana konusu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

SQUAD’ın yeni yol haritası açıklandı! Yeni haritalar, fraksiyonlar, araçlar, özellikler…

Bus Simulator 18’ın Setra otobüs paketi #1 yayınlandı