Dawn of Man için Türkçe yama çalışması
Connect with us

Dawn of Man

Dawn of Man için Türkçe yama çalışması

Dawn of Man için Türkçe yama çalışması Steam Atölye’de yayınlandı. Dochimedo2019 “Utku Tutun” tarafından başlatılan yama çalışmasında oyunun %70’lik bir kısmı Türkçeleştirilmiş.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Dawn of Man için Türkçe yama çalışması Steam Atölye’de yayınlandı. Dochimedo2019 “Utku Tutun” tarafından başlatılan yama çalışmasında oyunun %70’lik bir kısmı Türkçeleştirilmiş. Dawn of Man’in Türkçe yamasına Steam Atölye’de abone olmak için buraya tıklayın. Çeviride şu an için eksikleri ve hataları ilgili sayfadan bildirebiliyorsunuz. Ayrıca Steam Atölye sayfasında oyun için yayınlanan bir sürü dil çalışması var. Madruga Works gelecekte bunları dikkate alıp resmi olarak ekler mi şimdilik bilinmiyor.

Türkçe yama durumunu videoda görebilirsiniz.

Reklam
2 Yorum

2 Comments

 1. Avatar

  Ahmet c

  Mar 12, 2019 at 21:39

  Sadece steamden değil normal linkinide atarmısınız buraya.

  • Simülasyon Türk

   Simülasyon Türk

   Mar 13, 2019 at 00:33

   Korsan sürümü yok.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dawn of Man

Dawn of Man – Bakır Çağında Tekerlek İcadı 2. Bölüm [Video]

Dawn of Man’da bakır çağına girdik! Köyümüzün etrafını çitlerle çevirdik, tarıma ve hayvancılığa başladık, tekerlek icat ettik. Yiyecek sorunu başladı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Dawn of Man’da bakır çağına girdik! Köyümüzün etrafını çitlerle çevirdik, tarıma ve hayvancılığa başladık, tekerlek icat ettik. Yiyecek sorunu başladı. Çözümünü sıradaki videoda gösterebiliriz. Türkçe yama da tamamlandı sayılır.

Çıkış Bilgileri►https://www.simulasyonturk.com/dawn-of-man-steamde-yayimlandi/
Steam sayfası ►https://store.steampowered.com/app/858810/Dawn_of_Man/
Ana Konu►https://park.simulasyonturk.com/t/dawn-of-man-ana-konu/4573

Okumaya devam edin

Dawn of Man

Dawn of Man – İlk İnsanlar ve Taş Devri – 1. Bölüm [Video]

Dawn of Man’da yerleşik hayata geçip taşları yontuyoruz! Paleotik çağda ilk insanlarımızla köyümüzü kurup avcılık, toplayıcılık yapıyoruz. Sonraki bölümde cilalı taş devrine gireceğiz!

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Dawn of Man’de yerleşik hayata geçip taşları yontuyoruz! Paleotik çağda ilk insanlarımızla köyümüzü kurup avcılık, toplayıcılık yapıyoruz. Sonraki bölümde cilalı taş devrine gireceğiz!

Çıkış Bilgileri►https://www.simulasyonturk.com/dawn-of-man-steamde-yayimlandi/
Steam sayfası ►https://store.steampowered.com/app/858810/Dawn_of_Man/
Ana Konu►https://park.simulasyonturk.com/t/dawn-of-man-ana-konu/4573

Okumaya devam edin

Dawn of Man

Dawn of Man, Steam’de Yayımlandı

İnsanlık tarihinin 10 bin yılını konu alan tycoon oyunu Dawn of Man, 1 Mart tarihinde Steam’de tam sürüm olarak yayımlandı. Steam Türkiye fiyatı 40 ₺ olarak belirlenen oyun Madruga Works tarafından geliştiriliyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

İnsanlık tarihinin 10 bin yılını konu alan tycoon oyunu Dawn of Man, 1 Mart tarihinde Steam’de tam sürüm olarak yayımlandı. Steam Türkiye fiyatı 40 ₺ olarak belirlenen oyun Madruga Works tarafından geliştiriliyor. Aynı stüdyo daha önce Planet Base isimli bir oyun çıkarmıştı. Paleotik, Mezolitik, Neolitik, Bakır Çağı, Bronz Çağı ve Demir Çağı şeklinde Dawn of Man tüm çağları aktarıyor. Tycoon türündeki bu yapımda insanların yerleşik hayata geçişinden itibaren tüm süreçleri kontrol edebiliyorsunuz. Avcılık, toplayıcılık, tarım, aletler yapabilme, savaş, yeni teknolojileri araştırma ve vahşi çevrenin zorluklarıyla mücadele etme üzerine kurulu bir yapısı var. Tüm çağlarda çeşitli zorluklar karşısında köyünüzle birlikte hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde eğitim kısmı dışında 3 farklı serbest oynayabileceğimiz senaryosu ile yine 4 tane mücadele görevleri var. Ayrıca yaratıcı modda kolay bir şekilde oynayıp gelişebilirsiniz. Türkçe dil desteği yok ancak Steam Atölye’de dil yayınlama desteği var. İleride birileri yama çalışmalarına başlarsa orada yayınlanabilir. Açıkçası Türkçe dil desteği gerektiriyor. Atölye demişken elbette modlama desteği var hatta şimdiden birkaç tane test amaçlı çalışma yayınlanmış. Mod çalışmaları da oyunun ihtiyacına göre devam edecektir. Dawn of Man aslında tarih dersi gibi bir oyun olmuş. İlk insanların yerleşik hayata nasıl geçtiği, ilk hayvanların nasıl evcilleştirildiği, çağlar boyunca farklı kaynakları kullanması, tarıma başlaması, köyleri geliştirmesi ve pek çok tarihi olayı bu simülasyonda görebiliyorsunuz.

 Ekran Görüntüleri

 

Video

 

İnsanlık Tarihinin 10 Bin Yılını Konu Alan Tycoon Oyunu “Dawn of Man”

 

Steam

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Haftalık ETS 2 canlı yayını!

Trendler