Counter Strike Yapımcısı: “FPS’ler Artık Heyecan Vermiyor”

1
Counter Strike Yapımcısı: “FPS’ler Artık Heyecan Vermiyor”
Counter Strike isimli Half Life moduyla birlikte FPS türüne yön veren isimlerden birisi olan Minh Le, ilk projenin yapımcılarından birisiydi. Geçtiğimiz sene Tactical Intervention isimli yeni bir FPS oyunuyla karşımıza çıkıp pek de başarılı olamayan Le, FPS türündeki oyunlarla ilgili konuştu.
Tactical-Intervention
    Yaptığı açıklamalarda Le, “FPS oyunları eskisi kadar heyecan vermiyor. Bu türe yeni bir şeyler katmak için Tactical Intervention’u geliştirdim ama bazı konularda problemler yaşadım. Her şey istediğim gibi gitmedi. Bence FPS oyunları artık son noktaya kadar geldi. Türe kazandırılacak fazla yenilikler kalmadı. Özellikle Battlefield bunu çok iyi yaptı.” sözlerine yer verdi.
    Açıklamalarının devamında Minh Le, ‘zorlu’ oynanışa sahip olan FPS’ler açısından da bir değerlendirme yaptı; “Counter Strike: Global Offensive bir FPS oyuncusunun isteyebileceği her şeyi sunuyor. Sunum, oynanış, her şey… Dolayısıyla bu insanlardan oyuncu kapmak oldukça zor. CS:GO, türe yeni gelen oyunların rekabete katılmasını zorlaştırdı.”
Haber: BSC

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Counter Strike Yapımcısı: “FPS’ler Artık Heyecan Vermiyor”"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
MC35TR
Ziyaretçi

siz önce gidip oyun yapmayı öğrenin amk

wpDiscuz