Ana Sayfa Meslek SimülasyonlarıCooking Simulator Cooking Simulator için Pizza DLC’si yayınlandı

Cooking Simulator için Pizza DLC’si yayınlandı

Yazar SimülasyonTÜRK

Cooking Simulator için Pizza DLC’si yayınlandı

Yemek yapımı simülasyonu Cooking Simulator‘ın yeni DLC’si Pizzacılığa başlıyoruz! Tüm ayrıntılarıyla sıfırdan pizza yapıp pişirebileceğiniz Cooking Simulator – Pizza DLC‘si geçtiğimiz gün çıktı. Steam’de 20,50 TL fiyatla satılıyor. Cooking Simulator’ın VR(sanal gerçeklik) sürümünün ise bu yıl sonu çıkması bekleniyor. DLC dahil oyun tamamen Türkçe dil desteğine sahiptir.

En iyi aşçılık oyununda pizza yap! Otantik pizzalar yapmayı ve kendi İtalyan pizzacını nasıl işleteceğini öğren!
Temel özellikler:

  • Pizza! Yeni özelleştirilebilir tarifler ve düzinelerce taze malzeme, en iyi ve en otantik pizzayı yapmana olanak sağlayacak!
  • Yepyeni bir görev sistemine dayanan yeni bir kariyer modu ve esnek siparişler kabul etmek için yeni mekanikler.
  • Sandbox modu.
  • Konforlu bir İtalyan pizzacısı. 3 çalışma alanı içeren yeni dekor seti!

Lezzetli pizzalar yap!
Otantik tariflerden faydalanarak hamur ve soslar hazırla ya da kendi ev yapımı karışımlarını keşfetmek için çeşitli malzemeleri karıştır. Taş fırın kullanarak 3 farklı boyutta pizza pişir ve düzinelerce gerçekçi malzeme ile her siparişe kişisel bir dokunuş ekle!

Kariyer ve Sandbox modları
Çok daha rahat ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunan yeni bir kariyer modunu deneyimle. Hangi siparişleri tamamlamak istediğine karar ver ve zamanını en lezzetli pizzaları hazırlamak için istediğin gibi kullan. Yeni meziyetler ile malzemelerin kilidini aç ve pizza pişirmenin ve servis etmenin farklı yönlerine odaklanan çeşitli görevler tamamla.

İtalyan pizzacısı
3 yeni çalışma alanından oluşan yepyeni konforlu bir İtalyan pizzacısına geçiş yapın: stoklarla tam dolu bir kiler, bir hazırlık mutfağı ve bir fırın alanı. Yeni mekân şık görünüyor ve en kaliteli ve otantik pizza yapma sanatında ustalaşmak için ihtiyaç duyacağın tüm mutfak gereçleri ve çalışma alanına sahip!

Tanıtım videosu

Steam

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın