Ana Sayfa Meslek SimülasyonlarıCooking Simulator Cooking Simulator için Kek, Pasta ve Kurabiye DLC’si duyuruldu

Cooking Simulator için Kek, Pasta ve Kurabiye DLC’si duyuruldu

Yazar SimülasyonTÜRK

Cooking Simulator için Kek, Pasta ve Kurabiye DLC’si duyuruldu

Yemek yapma simülasyonu diye kısaca özetleyemeyeceğimiz kadar mükemmel hale gelen Cooking Simulator için yeni ve ilginç bir DLC duyuruldu. Artık hamur işi de yapabileceğimiz Cakes and Cookies DLC‘si yakında yayınlanacak. Pastane işleteceğimiz bu DLC ile pastalar, kurabiyeler pişirebilecek ve onları süsleyebileceğiz. Yine gerçekte nasılsa öyle geliştirilmeye çalışılmış. Ekran görüntüleri canınızı çektirmiyor değil 😀 Big Cheese stüdyosunun sonraki adımlarını merakla bekliyoruz.

Lezzetli hamur işleri, pastalar ve kurabiyeler pişirin ve onları süsleyin! Kendinize ait bir pastane işletin ve misafire özel nefis tatlılar servis edin. Favori simülatör oyununuzu tatlandırın!
Ana Özellikler

  • Yepyeni bir pastane
  • Yeni fırında pişirme mekanikleri
  • Yeni tarifler, malzemeler ve mutfak gereçleri
  • Misafire özel yemekler servis etme
  • Pastane ve Sandbox oyun modları

Yepyeni bir pastane
Pişirmek, parçaları birleştirmek, süslemek ve güzel tatlılarınızı satmak için gereken tüm mutfak gereçlerine sahip, Avrupa stilinde kendinize ait bir pastane.
Yeni fırında pişirme mekanikleri
Hamurunuzu hazırlayın, çeşitli tatlar ve dolgular ekleyin, birçok şekil arasından seçiminizi yapın, fırına sürün ve süsleyin! Mekanikler, kolay kullanılır ve zorlanmadan pişirmenize izin verir.

Yeni tarifler, malzemeler ve mutfak gereçleri
Tatlıya düşkün müsünüz? Öyleyse en tatlı rüyalarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz! Yeni tariflerinizde ustalaşın ve mükemmel browniler, cheesecakeler, donutlar ve daha fazlasını pişirmeyi öğrenin! Yeni malzemeler, un ve karbonattan meyve ve soslara kadar her tür ürünü içermektedir – gerçek bir pastacının ihtiyaç duyabileceği her şeyi. Ayrıca şekilli fırın kapları, yumurta çırpıcıları ya da sırlama spatulaları gibi çeşitli yeni oyuncakları da unutmayalım. Ve elbette çikolata, hem de çok fazla çikolata!

Misafire özel yemekler servis etme
Cakes and Cookies, kendi dokunuşlarınızla, kendinize ait tatlılar yaratmanıza olanak sağlar. Sosyal medyadaki trendleri takip ederek müşterilerinizin sürekli değişen beğenileri hakkında bilgilenin ve kalpleri fethedecek, misafire özel tatlılar servis edin.

Pastane ve Sandbox oyun modları
Kendi pastanenizi işletmeye başlayın ve en güzel hamur işlerini, pastaları ve kurabiyeleri pişirerek dünyadaki en iyi pastanesi siz olun! Sürekli değişen günlük trendlere uygun yeni tatlılar keşfetmeye devam edin. Yeni mutfak gereçlerini ve malzemeleri açmak için beğenileri toplayın… ya da Pastane Sandbox modundan ihtiyacınız olan her şeye anında erişin. Sipariş yok, süre sınırı yok. Tam özgürlük ve katıksız eğlence var!

 

Ekran görüntüleri

Steam

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın