Construction Simulator 2015’in 7. DLC’si Çıktı

0

Construction Simulator 2015’in 7. DLC’si Çıktı

Yeni model MAN TGX Euro 6 eklendi!

Weltenbauer, Construction Simulator 2015‘in 7. DLC‘si olan Liebherr HTM 1204 ZA isimli paketi bugün 1.5 güncellemesi ile birlikte yayınladı. Paketin içerisinde yeni model çekici MAN TGX 18.360 4X2 geliyor. Liebherr HTM 1204 ZA bir beton mikseri yeni gelen çekiciye bağlayıp yine yeni eklenen görevlerde kullanabileceğiz.

DLC’nin fiyatı 4,00 TL

 

DLC tanıtım yazısı;

Construction Simulator 2015‘in altıncı resmi genişletmesi size gözünüzün görebileceği en uzak beton peyzajları sunuyor. İki adet kapsamlı, yüksek boyuttaki binayı ve ilk kez bir katlı otopark oluşturmanın zamanı geldi. Bunun için filonuz şu araçlarla genişletildi: Geniş LIEBHERR HTM 1204 ZA beton mikseri treyleri ve modern MAN TGX Euro 6 çekici.

LIEBHERR HTM 1204 ZA genişletmesiyle dilerseniz sefer modunda, dilerseniz de dört oyuncuya kadar çoklu oyuncu modunda oynayabilirsiniz. Bu genişletmeyi indirdikten sonra yeni araçları araç satıcısında bulabilirsiniz. Araçları satın alabilmek için yeterli oyun içi paraya da sahip olduğunuzdan emin olun. Sözleşmeler menüsünden yeni görevlere giriş yapabilirsiniz.

Çoklu oyuncu modunda arkadaşlarınızla oynamaya devam edebilmek için bu genişletmeyi satın almak zorunda değilsiniz. Nitekim kendi başınıza yeni araçları kullanamayacak ve yeni görevleri başlatamayacaksınız.

Dikkat! Bu genişletmenin kullanılabilmesi için Construction Simulator 2015 ana oyunu gerekir.

Özellikler:

  • Yeni araç: LIEBHERR HTM 1204 ZA beton mikseri treyleri
  • Yeni araç: MAN TGX Euro 6 çekici
  • 2 adet yeni, kapsamlı, yüksek boyutlu görev
  • Construction Simulator 2015’te ilk kez: Kapalı otopark

 

SimülasyonTÜRKConstruction Simulator 2015

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here