Construction Simulator 2015 – Liebherr A 918 DLC’si Çıktı!

1

Construction Simulator 2015 – Liebherr A 918 DLC’si Çıktı!

Yeni kepçeler ile birlikte oyunun Deluxe sürümü de yayımlandı.

Sekizinci resmi Construction Simulator 2015 genişletmesi, uzun zamandır beklenen LIEBHERR A 918 tekerlekli kazıcının yanı sıra LIEBHERR L1 hızlı dikilen vinç ve LIEBHERR R 956 paletli kazıcı ile araç filonuzu büyütmektedir. Üç yeni ve çeşitli inşaat kontratıyla bu güçlü makineleri doğrudan test edebilirsiniz. İster tek ailelik bir ev, ister apartman veya ofis binası olsun; yeni araçlarınızla her türlü inşaat alanı için hazırsınız.

LIEBHERR A 918 genişletmesiyle tek oyunculu modda yalnız olarak veya dört oyuncuya kadar çoklu oyuncu modunda oynayabilirsiniz. Bu genişletmeyi indirdikten sonra yeni araçları araç satıcısında bulabilirsiniz. Araçları satın alabilmek için yeterli oyun içi paraya da sahip olduğunuzdan emin olun. İşler menüsünden yeni inşaat kontratlarına erişim sağlayabilirsiniz.

Çoklu oyuncu modunda arkadaşlarınızla oynamaya devam edebilmek için bu genişletmeyi satın almak zorunda değilsiniz. Nitekim kendi başınıza yeni araçları kullanamayacak ve yeni görevleri başlatamayacaksınız.

Dikkat! Bu genişletmenin kullanılabilmesi için Construction Simulator 2015 ana oyunu gerekir.

Özellikler:

  • Yeni araç: LIEBHERR A 918 tekerlekli kazıcı
  • Yeni araç: LIEBHERR L1 hızlı dikilen vinç
  • Yeni araç: LIEBHERR R 956 paletli kazıcı
  • Üç yeni inşaat kontratı

Steam

 

 

 

SimülasyonTÜRK

1 YORUM

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here