Ana sayfa Haber Construction Simulator 2 US, PC ve Konsol Sürümü Duyuruldu!

Construction Simulator 2 US, PC ve Konsol Sürümü Duyuruldu!

10

Construction Simulator 2 US, PC ve Konsol Sürümü Duyuruldu!

Biz bunu mu bekledik? Şaka mı? Nerede o beğendiğimiz Construction Simulator???

PC’de bulunan en iyi inşaat simülasyonlarından biri olan Construction Simulator 2015‘in devamı Construction Simulator 2 geçtiğimiz yıl iOS ve Android platformuna çıkışını gerçekleştirmişti. Bir türlü gelmeyen PC duyurusu kitlesini çılgına çevirmişti. E3 2018’de de duyurulmayınca gözlerimizi gamescom 2018‘e çevirdik. Bugün ise weltenbauer tarafındna Unity ile geliştirilen Construction Simulator 2 US, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için Astragon Entertainment tarafından duyuruldu. Seri ilk kez konsollara çıkacak. PC’de Pocket Edition olarak tanıtılıyor.

Construction Simulator 2 US, Amerika Birleşik Devletleri’nde geçiyor. Mobil oyundan zaten Nevada taraflarında geçtiğini biliyoruz. PC ve konsol sürümü de aynı haritada geçiyor. Hatta aşağıdaki videoyu izlerseniz mobil sürümün tamamen PC’ye yükseltmiş hali olduğunu görürsünüz. Daha önceki PC oyunu kalitesinde değil! Grafik olarak şikayetçi olduğumuz oyunlar gibi olmuş! Aylarca bunu mu bekledik? Emülatörde Construction Simulator 2 oynamakla bir farkı olmayacak mı?

Oyun içi görüntülerinin de bulunduğu duyuru videosu!

Construction Simulator 2’de Caterpillar, Liebherr, PALFINGER, Bell Equipment, ATLAS, STILL, Mack Trucks, MEILLER Kipper ve Kenworth gibi markaların 40’ın üzeirnde aracı bulunuyor. Amerika’Ya özgü 60’ın üzerinde zorlu inşaat sözleşmeleri ve görevleri de buna ekleniyor. Büyük ilgi gören yol inşaatı görevleri de bulunacak. Kurgusal haritanın adı Westside Plains!

Şu an araçların kokpitleri bile görünmüyor! Böyle nasıl olacak? Peki multiplayer? Çoklu oyuncu desteği var mı? Yok olmayacakmış! Bu sadece mobil sürümün PC portuymuş! Astragon böyle önemli bir seriyi nasıl hiçe sayar? Construction Simulator 2015’te alıştığımız ve beğendiğimiz onca şey nasıl hiçe sayılabilir? Eğer okuyorsanız bizleri çok üzdünüz bunu bilin!

Geliştiriciler canlı yayında Construction Simulator 2 PC sürümünü oynuyor.

 

Construction Simulator 2 US, PC ile PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında önümüzdeki aylarda çıkacak. Sonbahar 2018 olarak belirtilmiş.

İleride başka bir sürüm falan mı çıkaracaksınız niye böyle bu??? Geçici mi???

Construction Simulator 2 forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

 

10 YORUMLAR

 1. Eğer multiplayer ve kokpit kamerası olmayacaksa ben construction simulator 2015 oynamaya devam ederim! Bune ya resmen insanlarla dalga geçiyorlar 2018 yılındayız Astragon’nun oyununa bak!

 2. Yayından bilgiler;
  Bundan sonraki PC sürümü geliştirmeye başlanacakmış. Multiplayer destekleyecek.
  Fakat bunda multiplayer olacak mı anlayamadım hala yeni sürüm için mi dedi bunun için mi karıştırdım.

  Cuma günü İngilizce yayın olacakmış.

  Sonuç olarak bu sadece bir PC portu o yüzden oynanılıp geçilecek. Sonraki sürüm Construction Simulator 2015 seviyesinde olacak. Bunca zaman duyuru yapmamalarının nedeni de diğer sürümün bitmemiş olması. Mobili PC’ye yükselterek çıkarma kararı almak zorunda kalmışlar.

 3. Abi aylardır mobilde oynuyorum hatta ne ayı 1 yıl oldu Astragon entertainmentten Construction Simulator 2018 yada 2019 beklerdim oyun iyi ama pc’de fazla iyi opamaz diye düşünüyorum fiyatı mobile göre 3-4 kat daha fazla olacaktır ama oyun güzel olduğu için herkes alacaktın ve herkes senden video bekleyecektir.

 4. Construction Simulator 2 US sürümünde multiplayer kesinlikle yok. Bir sonraki oyunda olacak. Konsol sürümünü oynamışlar Cuma akşamı ingilizce yayın vardı.

   • evet aşağı yukarı 2020’ye doğru seneye doğru duyurulur videoda anlatacağım hafta içi izlersiniz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here