Construction Simulator 2 US, PC ve Konsol Sürümü Duyuruldu!
Connect with us

Haber

Construction Simulator 2 US, PC ve Konsol Sürümü Duyuruldu!

Biz bunu mu bekledik? Şaka mı? Nerede o beğendiğimiz Construction Simulator???

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Construction Simulator 2 US, PC ve Konsol Sürümü Duyuruldu!

Biz bunu mu bekledik? Şaka mı? Nerede o beğendiğimiz Construction Simulator???

PC’de bulunan en iyi inşaat simülasyonlarından biri olan Construction Simulator 2015‘in devamı Construction Simulator 2 geçtiğimiz yıl iOS ve Android platformuna çıkışını gerçekleştirmişti. Bir türlü gelmeyen PC duyurusu kitlesini çılgına çevirmişti. E3 2018’de de duyurulmayınca gözlerimizi gamescom 2018‘e çevirdik. Bugün ise weltenbauer tarafındna Unity ile geliştirilen Construction Simulator 2 US, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için Astragon Entertainment tarafından duyuruldu. Seri ilk kez konsollara çıkacak. PC’de Pocket Edition olarak tanıtılıyor.

Construction Simulator 2 US, Amerika Birleşik Devletleri’nde geçiyor. Mobil oyundan zaten Nevada taraflarında geçtiğini biliyoruz. PC ve konsol sürümü de aynı haritada geçiyor. Hatta aşağıdaki videoyu izlerseniz mobil sürümün tamamen PC’ye yükseltmiş hali olduğunu görürsünüz. Daha önceki PC oyunu kalitesinde değil! Grafik olarak şikayetçi olduğumuz oyunlar gibi olmuş! Aylarca bunu mu bekledik? Emülatörde Construction Simulator 2 oynamakla bir farkı olmayacak mı?

Oyun içi görüntülerinin de bulunduğu duyuru videosu!

Construction Simulator 2’de Caterpillar, Liebherr, PALFINGER, Bell Equipment, ATLAS, STILL, Mack Trucks, MEILLER Kipper ve Kenworth gibi markaların 40’ın üzeirnde aracı bulunuyor. Amerika’Ya özgü 60’ın üzerinde zorlu inşaat sözleşmeleri ve görevleri de buna ekleniyor. Büyük ilgi gören yol inşaatı görevleri de bulunacak. Kurgusal haritanın adı Westside Plains!

Şu an araçların kokpitleri bile görünmüyor! Böyle nasıl olacak? Peki multiplayer? Çoklu oyuncu desteği var mı? Yok olmayacakmış! Bu sadece mobil sürümün PC portuymuş! Astragon böyle önemli bir seriyi nasıl hiçe sayar? Construction Simulator 2015’te alıştığımız ve beğendiğimiz onca şey nasıl hiçe sayılabilir? Eğer okuyorsanız bizleri çok üzdünüz bunu bilin!

Geliştiriciler canlı yayında Construction Simulator 2 PC sürümünü oynuyor.

 

Construction Simulator 2 US, PC ile PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında önümüzdeki aylarda çıkacak. Sonbahar 2018 olarak belirtilmiş.

İleride başka bir sürüm falan mı çıkaracaksınız niye böyle bu??? Geçici mi???

Construction Simulator 2 forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

 

Reklam
10 Yorum

10 Comments

 1. Avatar

  Kerem

  Tem 10, 2018 at 22:16

  Eğer multiplayer ve kokpit kamerası olmayacaksa ben construction simulator 2015 oynamaya devam ederim! Bune ya resmen insanlarla dalga geçiyorlar 2018 yılındayız Astragon’nun oyununa bak!

  • Avatar

   Ads

   Tem 10, 2018 at 22:25

   Harbiden Bari Grafiği İyileştirselerdi Bune CONSTRUCTİON SİMULATOR 2015 Grafikleri Bile Daha İyi

  • Avatar

   Eren

   Tem 12, 2018 at 13:09

   Büyük ihtimalle mobildeki gibi kokpit kamerası olmayacak cünki açıklama ve ipucu yapmadılar ve fiyatıda yüksek olacak

   • Simülasyon Türk

    Simülasyon Türk

    Tem 12, 2018 at 15:15

    Kim dedi fiyatı yüksek olacak? Yok öyle bir şey.

 2. Simülasyon Türk

  Simülasyon Türk

  Tem 11, 2018 at 16:47

  Yayından bilgiler;
  Bundan sonraki PC sürümü geliştirmeye başlanacakmış. Multiplayer destekleyecek.
  Fakat bunda multiplayer olacak mı anlayamadım hala yeni sürüm için mi dedi bunun için mi karıştırdım.

  Cuma günü İngilizce yayın olacakmış.

  Sonuç olarak bu sadece bir PC portu o yüzden oynanılıp geçilecek. Sonraki sürüm Construction Simulator 2015 seviyesinde olacak. Bunca zaman duyuru yapmamalarının nedeni de diğer sürümün bitmemiş olması. Mobili PC’ye yükselterek çıkarma kararı almak zorunda kalmışlar.

  • Avatar

   Eren Canbakış

   Tem 12, 2018 at 13:10

   Abi android güncellemesi ne zaman gelecek bir bilgin varmı cevaplarsan sevinirim.

 3. Avatar

  Eren Canbakış

  Tem 12, 2018 at 13:08

  Abi aylardır mobilde oynuyorum hatta ne ayı 1 yıl oldu Astragon entertainmentten Construction Simulator 2018 yada 2019 beklerdim oyun iyi ama pc’de fazla iyi opamaz diye düşünüyorum fiyatı mobile göre 3-4 kat daha fazla olacaktır ama oyun güzel olduğu için herkes alacaktın ve herkes senden video bekleyecektir.

 4. Simülasyon Türk

  Simülasyon Türk

  Tem 15, 2018 at 15:44

  Construction Simulator 2 US sürümünde multiplayer kesinlikle yok. Bir sonraki oyunda olacak. Konsol sürümünü oynamışlar Cuma akşamı ingilizce yayın vardı.

  • Avatar

   Kerem

   Tem 15, 2018 at 16:48

   Bir sonraki oyun derken yani daha 2 yıl falan mı bekliyicez multiplayer’lı oyun için ?

   • Simülasyon Türk

    Simülasyon Türk

    Tem 15, 2018 at 21:59

    evet aşağı yukarı 2020’ye doğru seneye doğru duyurulur videoda anlatacağım hafta içi izlersiniz

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Genel

ETS 2 için #IDriveDAF Ekran Görüntüsü Yarışması Başladı!

Euro Truck Simulator 2 için SCS Software tarafından #IDriveDAF isimli bir ekran görüntüsü yarışması başlatıldı. DAFTrucks markası ile birlikte organize edilen yarışmada DAF XF Euro 6 çekicisi(dorseler dahil) için 1.34 ve 1.35 güncellemelerine eklenen The Pure Excellence boyaması kullanarak katılıyorsunuz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Euro Truck Simulator 2 için SCS Software tarafından #IDriveDAF isimli bir ekran görüntüsü yarışması başlatıldı. DAFTrucks markası ile birlikte organize edilen yarışmada DAF XF Euro 6 çekicisi(dorseler dahil) için 1.34 ve 1.35 güncellemelerine eklenen The Pure Excellence boyaması kullanarak katılıyorsunuz.
 
Ayrıca haftalık Steam indirimlerinde ETS 2 ve ATS‘nin ana oyunları dahil tüm DLC’lerini büyük indirimlerle satın alabiliyorsunuz. Daha önce yayınlanan DAF modifiye paketi de indirime girmiş hatta bunun için DAF Bundle hazırlamışlar.
 
 
 
#IDriveDAF ekran görüntüsü(screenshots) yarışması 20 Mayıs 2019 tarihinde başlamış olup 3 Haziran 2019 gece yarısı sona erecek. Yarışmada şanslı 5 kişi bazı fantastik ödüller kazanacak. Ayrıca mansiyon ödülleri de verilecek.
 
Şartlar çok basit:
 1. DAF Trucks videosunu dikkatle izleyin
 2. Bu videoya benzeyen yerlerde DAF çekicinizle(XF 105 veya XF Euro 6) oyun içi ekran görüntüsü alın.
 3. Bu görüntüleri #IDriveDAF etiketi ile Twitter’da DAF Trucks ve SCS Software etiketleyerek veya Instagram’da yine DAF Trucks ve SCS Software hesaplarını ekleyerek paylaşın.
 4. Eğer Facebook üzerinden katılmak istiyorsanız DAF ve Euro Truck Simulator 2 sayfalarında duyuru yazısının altına #IDriveDAF etiketi ile ekran görüntülerinizi paylaşabilirsiniz.
 5. Birden fazla ekran görüntüsü paylaşımı kabul ediliyor ancak her birinin özgün olmasını istiyorlar(Facebook’ta her farklı paylaşım için ETS 2 ve DAF sayfalarına ayrı yorumlar atmanız gerekiyor) ve Twitter/Instagram’da aynı ekran görüntüsünü birden fazla paylaşmak diskalifiye edilmenize neden oluyor. Çapraz paylaşıma izin veriyorlar.
 6. DAF içeriği ve genel markası olduğu sürece modlara izin veriliyor.
 7. Fotoğraflarda düzenleme/işlemelere izin verilmiyor. Yani ekran görüntülerinizde çeşitli fotoğraf düzenleme yazılımlarını kullanmamalısınız.

Ödüller:

Bu ekran görüntüsü yarışması şanslı 5 kişi DAF Trucks ve SCS Software online mağazalarından çeşitli ödüller kazanacak.

 1. DAF miniature truck (büyük) + SCS hoodie, T-shirt ve hat
 2. DAF jacket + SCS hoodie ve T-shirt
 3. DAF travel bag + SCS T-shirt set ve hat
 4. DAF polo shirt + SCS mug set de Luxe veya yolculuk bardak seti(yarın canlı yayında gösterilecek) ve lunchbox
 5. DAF miniature truck (küçük) + SCS bag ve lanyard
Ek olarak 21 Mayıs Salı akşamı Türkiye saati ile 18.00’de SCS Software’ın Twitch ve Steam sayfalarında canlı yayın yapılacak. Alex(LondonLad) sunacak ve ona Carthoo, Nemiro eşlik edecek. Yayında çeşitli hediyeler de dağıtılacak.
 
 

 
Euro Truck Simulator 2 forumumuzda ETS 2 Screenshots konusuna paylaşım yapanlardan yarışmaya katılmalarını rica ediyoruz. 🙂 Daha önce yaptıkları video yarışmasından çok daha iyi olacak. Türk oyuncularının etkisini görelim. Harika ekran görüntülerinizi bu yarışmada değerlendirip ödülleri kazanabilirsiniz. 🙂
 
SimülasyonTÜRK
 
Okumaya devam edin

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator Washington: St. Helens Dağı ekran görüntüleri

Washington eyaletinde yer alan St. Helens Dağı, 18 Mayıs 1980 yılında ABD tarihinin en büyük volkanik patlamalarından birini yaşadı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

American Truck Simulator Washington: St. Helens Dağı ekran görüntüleri

Washington eyaletinde yer alan St. Helens Dağı, 18 Mayıs 1980 yılında ABD tarihinin en büyük volkanik patlamalarından birini yaşadı. Bugün yıldönümünde SCS Software tarafından bir blog yazısı ile anılıyor ve American Truck Simulator‘ın Washington eyaleti genişleme paketinde yer alacağı ekran görüntüleriyle gösteriliyor. Bu doğal felaket sonucunda 150 kilometre karelik alanda ormanlar, yollar, evler ve demiryolları haritadan silinmiş. ABD hükümeti ve Washington eyaleti de buraları tekrar canlandırmak için planlar yapmış. Seattle’ın 96 mil güneyinde yer alan St. Helens Dağı ve çevresi bu felaketten sonra Milli Park yapılmış ve doğal hayatın bir felakete nasıl tepki verdiği konusunda dünyaca ünlü bir doğal laboratuar haline gelmiş. Washington eyaleti paketinde yer alacak olan St. Helens Dağı, 2.250 metre(8.368 ft) yüksekliğinde ve çok etkileyici bir manzaraya sahip. Harita tasarım ekibi de bu muhteşem manzarayı yeniden oluşturmuş. Bu alanı hem uydu görütüleri hem de arazi taramaları kullanarak fantastik ayrıntılarla tasarlamışlar.

 
 
 
Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz.

American Truck Simulator forumu için tıklayın.
SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Haber

Gündem Simülasyon 12. Bölüm “Yeni Kamyon Simülasyonu Dangerous Truck”

13-18 Mayıs haftasını Gündem Simülasyon 12. bölümünde konuşuyoruz. Yeni kamyon simülasyonu Dangerous Truck, ETS 2 1.35 açık betası, Project Wingman, Garden Flipper DLC’si, F1 Manager oyunu, Surviving Mars için çıkan Green Planet DLC’si, Esports Life Tycoon, FS 19 Türk modları ve daha fazlası yeni bölümde!

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

13-18 Mayıs haftasını Gündem Simülasyon 12. bölümünde konuşuyoruz. Yeni kamyon simülasyonu Dangerous Truck, ETS 2 1.35 açık betası, Project Wingman, Garden Flipper DLC’si, F1 Manager oyunu, Surviving Mars için çıkan Green Planet DLC’si, Esports Life Tycoon, FS 19 Türk modları ve daha fazlası yeni bölümde!

Website ►https://www.simulasyonturk.com/
Park►https://park.simulasyonturk.com/

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Haftalık ETS 2 canlı yayını!

Trendler