Construction Simulator 2 – PC'de İlk Oynanış [Video]
Connect with us

Construction Simulator 2

Construction Simulator 2 – PC’de İlk Oynanış [Video]

İnşaat simülasyonu serisi Construction Simulator 2’nin PC, PS4 ve Xbox One sürümleri çıktı! Artık PC’de oynayabiliyoruz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

İnşaat simülasyonu serisi Construction Simulator 2’nin PC, PS4 ve Xbox One sürümleri çıktı! Artık PC’de oynayabiliyoruz. Mobil sürümden direkt uyarlama olması üzüyor olsa da bir sonraki oyunu yolunu gözlemeye başladık.


CS 2 kategori https://www.simulasyonturk.com/kategori/construction-simulator-2/
Steam sayfası ►https://store.steampowered.com/app/787740/Construction_Simulator_2_US__Pocket_Edition/

 

 

Construction Simulator 2, PC ve Konsollara Çıktı!

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Construction Simulator 2, PC ve Konsollara Çıktı!

Mobil inşaat simülasyonu artık PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da oynanılabilir.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Construction Simulator 2, PC ve Konsollara Çıktı!

Mobil inşaat simülasyonu artık PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da oynanılabilir.

Weltenbauer tarafından geliştirilen inşaat simülasyonu Construction Simulator 2, Mart 2017’de iOS ve Android için Astragon Entertainment tarafından yayınlanmıştı. PC için çok farklı bir oyun beklesek de direkt olarak mobil sürümün uyarlamasıyla karşılaştık. Üzüldük… An itibariyle 12 Eylül 2018 günü Steam’de PC için 39 TL fiyatla satışa sunuldu. PlayStation 4 platformunda 69 TL, Xbox One’da ise 39 TL’den satılıyor. Türkçe dil desteğine sahip olan oyunda multiplayer bulunmuyor. Nevada gibi eyaletlerden esinlenilmiş Amerika haritasında 60’tan fazla inşaat görevini Caterpillar, Liebherr, Palfinger, Bell, STILL, ATLAS, Mack Trucks, MEILLER Kipper ve Kenworth markalarının orijinal lisanslı 40 makinesi ile yerine getirebiliyorsunuz.

Weltenbauer stüdyosunun PC ve konsollar için multiplayer, modlama destekli daha büyük bir simülasyon üzerinde çalıştığını biliyoruz. Yani Construction Simulator 2015‘teki yapı bu üzerinde çalışılan simülasyon oyununda olacak.

Çıkış videosu

Construction Simulator 2 US – Pocket Edition’da kendi inşaat şirketini kur ve Caterpillar, Liebherr, Palfinger, Bell, STILL, ATLAS, Mack Trucks, MEILLER Kipper ve Kenworth üreticilerinin sunduğu 40 orijinal lisanslı inşaat aracının direksiyonuna geç. Dilediğince kaz, devasa vinçleri kontrol et, inşaat malzemelerini yükle, beton dök veya Westside Plains’in yollarını asfaltla kapla. Construction Simulator 2 US – Pocket Edition seni ABD’ye götürüyor ve yol inşaatı ve ihtiyaçlarını karşılayacak inşaat araçları ile birlikte tonla kontrat teklif ediyor. Yeni bölgelere açıl, filonu genişlet ve 60’tan fazla heyecan verici ve zorlu inşaat kontratında ustalığını göster.

MOBİL DÜNYANIN EN SEVİLEN OYUNLARINDAN BİRİ – ŞİMDİ BİLGİSAYARINDA

Mobil dünyanın en sevilen oyunlarından Construction Simulator 2 şimdi bilgisayarında! Kontroller için oyun kumandası, oyun kolları veya fare ve klavye kullan*, Steam® başarılarının kilidini aç ve bilgisayar için optimize edilmiş grafiklerle Westside Plains’in dört farklı bölgesini keşfet.

40’IN ÜZERİNDE ARACIN VE MAKİNENİN YER ALDIĞI GENİŞ TAŞIT PARKI

Caterpillar, Liebherr, Palfinger, Bell Equipment, STILL, ATLAS, Mack Trucks, MEILLER Kipper ve Kenworth marka orijinal lisanslı araçlar ve makineler. Kenworth marka T880’in yanı sıra CAT marka D8T paletli traktör, 430F2 bekolu yükleyici veya 745C belden kırmalı kamyon, Palfinger marka PK 27002 SH yükleme vinci, Liebherr marka 81K kule vinç ve LTM 1300 seyyar vinç, ATLAS marka L310 tekerlekli yükleyici ve Bell Equipment marka B45E belden kırmalı kamyonu kullan.

60’TAN FAZLA FARKLI İNŞAAT KONTRATI

Westside Plains’i keşfet ve malların ve makinelerin nakliyesi, yeni apartmanlar inşa etmek, kanalları onarmak ve daha pek çok kontratın yanı sıra parçalanmış yolları tamir etmek, yeniden bir demiryolu köprüsü inşa etmek, küçük bahçe işleri, yeni konutlar ve endüstriyel binalar inşa etmek de dahil 60’tan fazla heyecan verici ve zorlu inşaat kontratında ustalığını göster.

KENDİ İNŞAAT ŞİRKETİN

Kendi şirketini kurduğunda Westside Plains’te yavaş yavaş yeni bölgeleri keşfetmeye ve uçsuz bucaksız Construction Simulator 2 US – Pocket Edition dünyasında çok daha büyük ve çok daha kârlı inşaat kontratları almaya başlayabilirsin.

YOL İNŞAATI VE YENİLEME ÇALIŞMALARI DAHİL

Construction Simulator 2 US – Pocket Edition’da ilk kez yol inşaatı yapabilir ve kötü durumdaki yolları tamir edebilirsin. Özel amaçla üretilmiş Caterpillar marka makineler ile oyunu yeni bir açıdan tecrübe et ve inşaat sahasında eskisine göre çok daha çeşitli iş gününün keyfini çıkar.

*Construction Simulator 2 US – Pocket Edition, oyun çubuklarını veya oyun direksiyonunu desteklemez.

Steam

PlayStation 4’da 69 TL – satın almak için tıklayın.

Xbox One’da 39 TL – satın almak için tıklayın.

Construction Simulator 2 ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

İlk oynanış videomuz

Okumaya devam edin

Haber

Construction Simulator 2’nin PC ve Konsollara Çıkış Tarihi Açıklandı

Açıklamaya göre Construction Simulator 2 US – PS4 & Xbox One ve PC sürümü 12 Eylül 2018’de yayımlanacak.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Construction Simulator 2’nin PC ve Konsollara Çıkış Tarihi Açıklandı

Açıklamaya göre Construction Simulator 2 US – PS4 & Xbox One ve PC sürümü 12 Eylül 2018’de yayımlanacak. Önümüzdeki hafta 21-25 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan Gamescom 2018’de ise Astragon standına uğrayıp test edilebilecek. Dijital mağazalarda tavsiye edilen satış fiyatı ise 14.99 Euro olarak belirtilmiş. Steam’de uygun bir fiyattan satın alacağımıza eminiz. Bu oyun tamamiyle mobil sürümün PC portu olduğu için yepyeni bir şey beklemiyoruz. Multiplayer desteği bile olmayacak. Mobil sürüme göre birkaç grafik farkı ile çıkış yapacak. Weltenbauer bir sonraki inşaat simülatörü üzerinde çalışmaya başlamış.

 

Construction Simulator 2 forumu için buraya tıklayın.

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Haber

Construction Simulator 2 US, PC ve Konsol Sürümü Duyuruldu!

Biz bunu mu bekledik? Şaka mı? Nerede o beğendiğimiz Construction Simulator???

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Construction Simulator 2 US, PC ve Konsol Sürümü Duyuruldu!

Biz bunu mu bekledik? Şaka mı? Nerede o beğendiğimiz Construction Simulator???

PC’de bulunan en iyi inşaat simülasyonlarından biri olan Construction Simulator 2015‘in devamı Construction Simulator 2 geçtiğimiz yıl iOS ve Android platformuna çıkışını gerçekleştirmişti. Bir türlü gelmeyen PC duyurusu kitlesini çılgına çevirmişti. E3 2018’de de duyurulmayınca gözlerimizi gamescom 2018‘e çevirdik. Bugün ise weltenbauer tarafındna Unity ile geliştirilen Construction Simulator 2 US, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için Astragon Entertainment tarafından duyuruldu. Seri ilk kez konsollara çıkacak. PC’de Pocket Edition olarak tanıtılıyor.

Construction Simulator 2 US, Amerika Birleşik Devletleri’nde geçiyor. Mobil oyundan zaten Nevada taraflarında geçtiğini biliyoruz. PC ve konsol sürümü de aynı haritada geçiyor. Hatta aşağıdaki videoyu izlerseniz mobil sürümün tamamen PC’ye yükseltmiş hali olduğunu görürsünüz. Daha önceki PC oyunu kalitesinde değil! Grafik olarak şikayetçi olduğumuz oyunlar gibi olmuş! Aylarca bunu mu bekledik? Emülatörde Construction Simulator 2 oynamakla bir farkı olmayacak mı?

Oyun içi görüntülerinin de bulunduğu duyuru videosu!

Construction Simulator 2’de Caterpillar, Liebherr, PALFINGER, Bell Equipment, ATLAS, STILL, Mack Trucks, MEILLER Kipper ve Kenworth gibi markaların 40’ın üzeirnde aracı bulunuyor. Amerika’Ya özgü 60’ın üzerinde zorlu inşaat sözleşmeleri ve görevleri de buna ekleniyor. Büyük ilgi gören yol inşaatı görevleri de bulunacak. Kurgusal haritanın adı Westside Plains!

Şu an araçların kokpitleri bile görünmüyor! Böyle nasıl olacak? Peki multiplayer? Çoklu oyuncu desteği var mı? Yok olmayacakmış! Bu sadece mobil sürümün PC portuymuş! Astragon böyle önemli bir seriyi nasıl hiçe sayar? Construction Simulator 2015’te alıştığımız ve beğendiğimiz onca şey nasıl hiçe sayılabilir? Eğer okuyorsanız bizleri çok üzdünüz bunu bilin!

Geliştiriciler canlı yayında Construction Simulator 2 PC sürümünü oynuyor.

 

Construction Simulator 2 US, PC ile PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında önümüzdeki aylarda çıkacak. Sonbahar 2018 olarak belirtilmiş.

İleride başka bir sürüm falan mı çıkaracaksınız niye böyle bu??? Geçici mi???

Construction Simulator 2 forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

 

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler