in ,

Codemasters’tan DiRT Rally 2.0 Duyurusu, İlk Bilgiler, Video ve Ön Sipariş

Codemasters’tan DiRT Rally 2.0 Duyurusu, İlk Bilgiler, Video ve Ön Sipariş

Bu yaz aylarında DiRT Rally 2 söylentisi ortaya çıkmıştı. Dün ise Codemasters tarafından resmi olarak DiRT Rally 2.0 duyuruldu. 26 Şubat 2019’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yayınlanacak. İlk yapım olan DiRT Rally sıkı simülasyon oyuncuları tarafından çok sevilmişti. Yeni oyunun adı Colin Mcrare Rally 2.0 gibi yapılmış. O tadı ralli simülasyoncularına verir mi çıkınca göreceğiz. Ancak video ve ekran görüntülerine bakacak olursak grafiklerde epey bir ilerleme var. Oynanış mekanikleri de ilk oyunda çok gerçekçiydi. Aşağıdan ekran görüntüleri, video ve tanıtım yazısındaki bilgilere ulaşabilir. Ön sipariş sayfalarının bağlantılarını bulabilirsiniz.

Ekran görüntüleri

Tanıtım videosu

 

Tanıtım yazısı;

DiRT Rally 2.0, en küçük hatanın yarışını sona erdirebileceğini bilerek, dünyanın dört bir yanından ikonik ralli konumları arasında en güçlü arazi araçlarıyla oynaman için sana meydan okuyor.

Yeni özgün bir yol tutuşu modeli, lastik seçimi ve yüzey deformasyonu dahil olmak üzere, en sürükleyici ve gerçekten odaklanmış arazi yarışı deneyimiyle içgüdülerine güvenmen gerekecek.Yeni Zelanda, Arjantin, İspanya, Polonya, Avustralya ve ABD’deki gerçek hayat arazi yarışı ortamları arasında sadece sana yol gösterecek yardımcı sürücün ve içgüdülerinle ralli aracını güçlendir.

FIA World Rallycross şampiyonasının sekiz resmi turunda yarış, lisanslı Supercars ile tamamla ve serileri destekle.
Takımını ve arabalarını yarış stratejilerinde geliştir ve hem tek oyuncu Kariyer Mücadelesi hem de rekabetçi bir çevrimiçi ortamda çeşitli Etkinlikler ve Şampiyonalar arasından ilerle.

• ÜRETİLEN EN GÜÇLÜ 50’DEN FAZLA ARAZİ ARACI – Tarihi ve modern ralli arabaları, VW Polo GTI R5, Mitsubishi Lancer Evolution X ve Citroen C3 R5 gibi ikonik bir kadroya sahip ortamlara göz at. Ayrıca Chevrolet Camaro GT4.R’ün zorlu gücüyle oyna.

• 6 GERÇEK HAYAT RALLİ KONUMU – Yeni Zelanda, Arjantin, İspanya, Polonya, Avustralya ve ABD’nin nefes kesici ortamlarına doğru direksiyona geç.

• YARIŞINI HİSSET – Geliştirilmiş yol tutuşu, zeminler, hata payı ve ortamlar, bugüne kadarki en özgün ve odaklanmış arazi yarışı deneyimini sunuyor.

• FIA WORLD RALLYCROSS CHAMPIONSHIP’in RESMİ OYUNU – Barcelona, Montalegre, Mettet, Lohéac Bretagne, Trois-Rivieres, Hell, Holjes ve Silverstone konumlarında farklı serilerde yarış.

• KENDİ TAKIMINI GELİŞTİR – Bir takım kur, işe personel al ve seçtiğin araç garajını genişlet.

• DÜZENLEME – Aracını sürüş tarzına ve çevresel özelliklere uyacak şekilde düzenle. Her arabanın düzenini yapılandırarak yıpranma ve aşınmayı azalt ve araçlarının ne tür bir mücadeleye hazır olduğundan emin olmak için parçalarını yükselt.

• REKABETÇİ OL – Dünya çapında liderlik tabloları ve etkinliklerle Günlük, Haftalık ve Aylık Mücadelelerde tüm DiRT Topluluğuyla yarış.

Steam’de ön siparişe açıldı. 92 TL güzel bir fiyat olmuş. Konsol oyuncuları çok daha fazla verecek.

 

PlayStation 4’te 299,00 TL fiyatla ön sipariş verilebilir. Buraya tıklayın.

Xbox One için şu an ön sipariş yok. Daha sonra mağazayı kontrol edebilirsiniz.


Deluxe sürümünü satın alırsanız;

Pre-order the DiRT Rally 2.0 Deluxe Edition and receive:
– 4 gün önceden erken erişim4 Days Early Access
– Porsche 911 RGT Rally Spec
– Yükseltilmiş ‘My Team’ başlama araçları
– Takım garajındaki a 5 araca erkenden erişim(kilitleri açılacak)

 

 

 

 • The DiRT Rally 2.0 Deluxe Edition diğer içerikleri:
  Dirt Season I:
 • x3 pist
 • x5 araç
 • Oyun içi bonuslar
 • Yüksek ödüllü etkinlikler
 • Dirt Season II:
  x3 pist
  x5 araç
  Oyun içi bonuslar
  Yüksek ödüllü etkinlikler

 

Dirt Rally 2.0 ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

Forza Horizon 4 Çıkış Videosu Yayınlandı

Meşhur Uçan İskoçyalı tren ile karlı kış mevsiminde yarışıyoruz. Forza Horizon 4 maceramız tüm hızıyla sürüyor.