Cities: Skylines’ın Ulaşım Odaklı Genişleme Paketi “Mass Transit” Çıktı!

2

Cities: Skylines’ın Ulaşım Odaklı Genişleme Paketi “Mass Transit” Çıktı!

Bir şehrin en önemli parçası nedir?

 

Şehir inşa ismülasyonu Cities: Skylines’ın 4. büyük genişleme paketi Mass Transit bugün çıkışını gerçekleştirdi. Steam’de Türkiye fiyatıyla 28,49 TL’dan yayımlanan DLC’de ulaşım sistemleriyle ilgili yenilikler getiriliyor. Aşağıdan tüm bilgilere öğrenebilirsiniz.

Peki neler geliyor? İşte Mass Transit özellikleri:

Şehirde artık ulaşım sistemine feribotlar, zeplinler, monoraylar ve cable car yani teleferikler ekleniyor. Yeni toplu taşıma merkezleri ile vatandaşlar bir bina aracılığıyla farklı ulaşım sistemleri arasında geçiş yapabilecek. Örnek olarak demiryollarında farklı hatlar üzerinde değişiklik yapabilirler veya otobüsten feribota binelebilirler ya da monoray-tren-metro istasyonlarını kullanabilirler. Cities: Skylines’ın bu paketiyle ulaşım sistemi daha ayrıntılı olacak.

Yeni senaryoların geleceğini belirtmiştik. Trafik sorunlarını çözmeye ve yeni geçiş sistemleri eklemeye odaklanmış yeni mücadeleci senaryolar geliyor. Yeni yol türleri, köprüler, kanalları şehrinize farklı yollar ve zorluklarla ekleyebilirsiniz. Trafik akışında uzman olun ve daha sonra şehrinizi geliştirmek için bunu kullanın!

Elbette oyun içinde bulunan Chirper yani Cıvıldak kuş için de yeni şapkalar ekleniyor.

 

Güncelleme!

Her zaman olduğu gibi yeni genişleme paketi çıkışıyla birlikte ana oyun için yeni bir ücretsiz güncelleme var. Bu ücretsiz güncelleme oyuna genişletilmiş toplu taşıma bütçesi, acil araç geçişi ve daha fazla yol özellikleri gibi modlardan ilham alınan özellikleri ekliyor. Yama ile aynı zaman da çok istenilen yolları adlandırma da geliyor.

Steam

SimülasyonTÜRKCities: Skylines

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum - "Cities: Skylines’ın Ulaşım Odaklı Genişleme Paketi “Mass Transit” Çıktı!"

avatar
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Alper
Ziyaretçi

Sen inceleyip youtube video olarak atacakmısın??