Cities: Skylines'ın Endüstri Paketi Duyuruldu!
Connect with us

Cities: Skylines

Cities: Skylines’ın Endüstri Paketi Duyuruldu!

Şehir inşa ve yönetim simülasyonu Cities: Skylines için endüstiri odaklı bir genişletme paketi duyuruldu.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Cities: Skylines’ın Endüstri Paketi Duyuruldu!

Şehir inşa ve yönetim simülasyonu Cities: Skylines için endüstri odaklı bir genişletme paketi duyuruldu. Industries adlı DLC paketi 23 Ekim’de yayınlanacak. Bu pakette eklenecek olan özgün fabrikalar ve 4 farklı kaynak türü ile endüstriyel bölgeyi özelleştirebileceğiz. İyi yönetilen endüstri alanlarının verimi yükselebilecek. Üretim zincirlerinin yanı sıra postaları dağıtmak için yeni bir şehir hizmeti olacak ve yine eklenecek olan kargo havalimanı sayesinde fabrikalara mal üretmek için malzeme ithal edilip ardından nihai ürünlerin ihracatını yapılabilecek. Özetle Cities: Skylines – Industries DLC‘sinde beş yeni harita, yeni politikalar, yeni şehir hizmetleri ve yeni binalar olacak.

Synthetic Dawn Radio da ekleniyor. Şehrinde en uzak noktalarına bile çeken radyoda 4 alt türe ayrılmış 16 şarkı bulunacak.

Ayrıca yine her zaman olduğu gibi ücretsiz bir güncelleme de yayınlanacak. Bu güncellemede yollara ekleyebileceğiz gişeler geliyor. Böylece yollardan para kazanabileceğiz. Trafik biraz yavaşlayacak. Bunun için levhalar da eklenecek.

 

Ekran görüntüleri;


 

Tanıtım videosu;

Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Reklam
2 Yorum

2 Comments

 1. Avatar

  Kaan

  May 22, 2019 at 14:54

  Bunun videosu gelecek mi?

  • Simülasyon Türk

   Simülasyon Türk

   May 23, 2019 at 10:58

   paket çıkalı 1 yıl oluyor uzun zamandır oynamıyorum ve yine yeni paket çıktı kapsamlı bir oynanış gerek

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cities: Skylines

Cities: Skylines Campus DLC’si çıktı

Şehir inşa simülasyonu Cities Skylines için Campus isimli üniversite binaları ve yönetim özelliklerinin geldiği bir DLC paketi yayınlandı. 21 Mayıs’ta çıkan bu paket ile artık şehirlerinizde Ticaret Okulu, Liberal Sanatlar ve Üniversite inşa edebiliyorsunuz

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Cities: Skylines Campus DLC’si çıktı

Şehir inşa simülasyonu Cities Skylines için Campus isimli üniversite binaları ve yönetim özelliklerinin geldiği bir DLC paketi yayınlandı. 21 Mayıs’ta çıkan bu paket ile artık şehirlerinizde Ticaret Okulu, Liberal Sanatlar ve Üniversite inşa edebiliyorsunuz. Şehirdeki öğrenci nüfusunu artırabilecek ve yeni binaların kilidini açabilmek için Akademik Çalışmalar oluşturabileceksiniz. Bu Campus DLC’si ile oyuna eklenen 5 yeni haritada yeni şehirlerinizi inşa ederken 5 farklı üniversite spor alanları ile dokuş özgün fakülte binası inşa edebilir, eklenen yedi yeni politikayı uygulayabilir ve yedi yeni başarımları kazanabilirsiniz. Spor alanında futbol, beyzbol, atletizm, basketbol ve yüzme alanları kurarak kolej sporlarını şehrinize getirebilirsiniz. Takımları  yönetebiliyor, antrenörler kiralayabiliyor ve bu maçların biletlerini satabiliyorsunuz. Kazandığımız maçlardan ödülleri de toplayabiliyorsunuz. Takımlarınızı eşsiz formalar, otobüsler ve güvenlik birimleri ile özelleştirebiliyorsunuz. Yeni politikalarda ise kitap fuarları ve kar amaçlı eğitim gibi yedi yeni politikayı uygulayabiliyorsunuz. Araştırma hibeleri de dağıtıp proföserleri destekleyip akademik çalışmalara sponsor olabilme de var. Bilimsel başarılarınızı Müze’de sergileyebileceksiniz. Mezuniyet törenlerinin şehrin vatandaşları ile kutlayabileceksiniz.

 

Güncelleme notları için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Video

Steam

 

Kampüs paketi ile birlikte topluluk içerik üreticilerinden Michael “KingLeno” Warren da yeni bir DLC yayınladı. Bu paket ile Üniversite Şehri oluşturabilmek için 36 tane düşük yoğunluklu konut binası, 32 tane düşük yoğunluklı ticari bina ve 15 ticari işaret ve logo ekleniyor.

 

16 tane yeni müziğin eklendiği Campus Radio DLC’si de çıktı.

 

Deep Focus Radio isimli paket de yeni bir radyo kanalı ekliyor.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Cities: Skylines

Cities: Skylines’ın 4. Yıldönümünde 6 Milyondan Fazla Satış

Şehir inşa simülasyonu Cities: Skylines, 4. yıldönümünü 6 milyon kopya satış ile kutluyor. 4 yıl içerisinde 17 milyon gün oynanmış ve 2 trilyondan fazla vatantaş ile 40 milyon şehir inşa edilmiş.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Şehir inşa simülasyonu Cities: Skylines, 4. yıldönümünü 6 milyon kopya satış ile kutluyor. 4 yıl içerisinde 17 milyon gün oynanmış ve 2 trilyondan fazla vatantaş ile 40 milyon şehir inşa edilmiş. Colossal Order‘ın geliştirdiği oyun 4 yıl önce 10 Mart’ta Windows, MacOS ve Linux için Paradox Interactive tarafından yayımlanmıştı. Geçen dört yılın ardından 6 milyon kopyadan fazla satış yapmayı başarmış bir şehir inşa simülasyonu bulunuyor.

Paylaşılan istatistikler;

Toplam oynanış süresi: 16,938,045 gün

Toplam popülasyon: 2,185,317,000,000

İnşa edilen şehirler: 39,733,045

Popüler olmayan şehir başkanları: 1,911,067

En çok inşa edilen: Rüzgar türbini

Topluluğun oluşturduğu modlar: 175,970

Cities: Skylines şu an Windows, MacOS ve Linux dışında PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarında satılıyor. En son Endüstri genişleme paketi çıkmıştı. Henüz yeni bir genişleme paketi duyurulmadı.

 

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Cities: Skylines

Cities: Skylines’ın Industries DLC’si Çıktı!

Endüstri odaklı genişleme paketi Steam’de yayınlandı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Cities: Skylines’ın Industries DLC’si Çıktı!

Endüstri odaklı genişleme paketi Steam’de yayınlandı.

Şehir inşa ve yönetim simülasyonu Cities: Skylines için endüstri odaklı bir genişletme paketi duyuruldu. Industries adlı DLC paketi dün yani 23 Ekim’de yayınlandı. Bu paketle birlikte özgün fabrikalar ve 4 farklı kaynak türü ile endüstriyel bölgeyi özelleştirebiliyoruz. İyi yönetilen endüstri alanlarının verimi yükselebilecek. Üretim zincirlerinin yanı sıra postaları dağıtmak için yeni bir şehir hizmeti olacak ve yine eklenecek olan kargo havalimanı sayesinde fabrikalara mal üretmek için malzeme ithal edilip ardından nihai ürünlerin ihracatını yapılabilecek. Özetle Cities: Skylines – Industries DLC‘sinde beş yeni harita, yeni politikalar, yeni şehir hizmetleri ve yeni binalar olacak. Steam fiyatı 25 TL olarak belirlenmiş. Fiyatlardaki istikrar sürüyor. 🙂

Synthetic Dawn Radio da ekleniyor. Şehrinde en uzak noktalarına bile çeken radyoda 4 alt türe ayrılmış 16 şarkı bulunacak. Bunun için Steam’de 8,20 TL’ye satılan DLC’yi satın almanız gerekiyor.

Ayrıca yine her zaman olduğu gibi ücretsiz bir güncelleme de yayınlanacak. Bu güncellemede yollara ekleyebileceğiz gişeler geliyor. Böylece yollardan para kazanabileceğiz. Trafik biraz yavaşlayacak. Bunun için levhalar da eklenecek.

 

Çıkış videosu;

 

Ekran görüntüleri

 

 

Steam sayfaları

 

 

 
Aynı zamanda Cities: Skylines ana oyun dahil önceki paketler indirime girdi. 1 Kasım’da sona erecek.

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler