Cities: Skylines’ın Endüstri Paketi Duyuruldu!

2

Cities: Skylines’ın Endüstri Paketi Duyuruldu!

Şehir inşa ve yönetim simülasyonu Cities: Skylines için endüstri odaklı bir genişletme paketi duyuruldu. Industries adlı DLC paketi 23 Ekim’de yayınlanacak. Bu pakette eklenecek olan özgün fabrikalar ve 4 farklı kaynak türü ile endüstriyel bölgeyi özelleştirebileceğiz. İyi yönetilen endüstri alanlarının verimi yükselebilecek. Üretim zincirlerinin yanı sıra postaları dağıtmak için yeni bir şehir hizmeti olacak ve yine eklenecek olan kargo havalimanı sayesinde fabrikalara mal üretmek için malzeme ithal edilip ardından nihai ürünlerin ihracatını yapılabilecek. Özetle Cities: Skylines – Industries DLC‘sinde beş yeni harita, yeni politikalar, yeni şehir hizmetleri ve yeni binalar olacak.

Synthetic Dawn Radio da ekleniyor. Şehrinde en uzak noktalarına bile çeken radyoda 4 alt türe ayrılmış 16 şarkı bulunacak.

Ayrıca yine her zaman olduğu gibi ücretsiz bir güncelleme de yayınlanacak. Bu güncellemede yollara ekleyebileceğiz gişeler geliyor. Böylece yollardan para kazanabileceğiz. Trafik biraz yavaşlayacak. Bunun için levhalar da eklenecek.

 

Ekran görüntüleri;


 

Tanıtım videosu;

Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

2 YORUMLAR

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here